Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ile taki sprzęcior uciągnie graczy bez lagów ?


leper1233

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim pytaniem jest ile mój komputer uciągnie graczy bez lagów przy takiej konfiguracji:

 

Procesor: AMD Phenoom X6 2,6 ~~ 3,4 6MB Cache (L3) 6 rdzeni

Pamięci RAM: 16 GB DDR3 1333Mhz Good Ram

Dysk: SSD 128 GB KINGSTON HYPERX 555MB/S DOWNLOAD 540MB/S UPLOAD

Internet: 50mb/s download, 25mb/s upload

Chłodzenie CPU: Chłodzenie Wodne Zalman Reserator 1 V2

Reszta chłodzona powietrzem.

 

Pliki:

11 skryptów, 19 pluginów

Silnik: Spigot ~~ Linux Debian

 

Drugie pytanie jest takie czy kupując router za np: 1000 zł full wypas a porównać go do routera za 100 zł to jest różnica w zabezpieczeniach typu ddos i innych ??

x

Opublikowano

@UP nie zgodze się z tobą :P Zobacz na internet ... nie pociągnie 160-200 graczy :P

Fyg9LHL.png
(jeżeli sygnaturka jest niezgodna z regulaminem, proszę o usunięcie, a nie dawanie warna/bana)

Opublikowano

120 a i przy tym nie wiadomo czy będą lagi, łącze troszku słabe.

2. To wszystko zależy od danego modelu, musisz pooglądać w specyfikacji, zbytnio się na tym nie znam, ale możesz napisać w dziale komputery, tam więcej wiedzą na ten temat.

Opublikowano

Jeżeli chodzi o moje zdanie to uciągnie max 150 osób (możliwe, że mogą być drobne lagi).

 

Ja polecam zrobić beta testy ile max uciągnie bez lagów :)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

~ 200-250 przy dobrej konfiguracji spokojnie. :-)

Martwi mnie jedynie łącze, jest stanowczo zbyt małe dla MC, dodatkowo trzeba liczyć się z atakami DDoS jeżeli jest to większy projekt. :-)

Opublikowano

Idiots everywhere...

Dlaczego ludzie udzielaja sie tutaj ktorzy sie kompletnie nie znaja

po 1.

Bukkit jest 1 rdzeniowy czyli to ze ma taki procek nic nie zmienia

po 2.

Na Spigocie i dobrej omptalizacji bukkita

32 ram na Gracza ( SPRAWDZANE )

po 3.

Taki Up i Down neta starczy na luzie na 400 graczy

Prosze was nie wiesz? Nie udzielaj sie.

 

Hmm , Tylko zajebalbym wirtualizacje tak aby Wyjebac w 1 Core jak najwiecej Ghz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...