Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Plesniawek vs ktoś dobry


Plesniawek#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak Arab, jara mnie jak ktoś blanta odpala,
Prawo Pascala, kto kręci ten rozpala.
Bletki i szlugsa do rozkopu zawsze mam przy sobie,
W lewej kieszeni, a w prawej z gołą laską ogień,
I tak na co dzień, jaram z Bogiem, Boże chroń mnie,
Przed tymi kurwami, którzy ganji, ganji mówią nie.
30 złoty uzbieram, to jest mega, tego mi trzeba,
Moje życie, to mój prywatny, zielony melanż.
Diler szanuje mnie, mam kartę stałego klienta,
Ile, gdzie i o której - dostaje esemesa.
Na dzielni mam rangę guru, nie ma się czemu dziwić,
B do F się budzi, gdy spać idzie rybka na mini-mini.
Sezon na ganje, ja mam sezon 1500 dni w roku,
Na jeden krok do tyłu, robię 1500 do przodu kroków.
Dobra, ten tekst to ściema, ale i tak rozpierdala,
Stylem i techniką, ból dupy, czas i start, nara.

 

Powodzenia mistrzu.






a4yfzc.png


Shut the fuck up!


Opublikowano

Dobra napierdalamy dobre braggi

 

 

Tu bd tekst

 

Jest rozkurw co weekend, jak idę w melanż z życiem,
Bo piję na umór jak Sitek, teraz tak do widzę.
Choć nie jestem prorokiem, to mogę przewidzieć,
Jak pierwszy raz się zjaram, będę ganji kibicem.
Jeszcze nie paliłem, na sylwka mam niecne zamiary,
Na razie tylko piję, po alko są lepsze braggi.
Jak oglądałeś piłę, to jestem Jigsawem łaki,
Daję Wam wolną rękę, nie zabijam dla zabawy.
Zabijam gdy mam powód, powódź wersów - się obudź,
Tak sobie gdybam, chyba, jestem ciężki jak ołów.
Wlałem w siebie więcej niż Fiamp ma na sprzedaż,
Jestem za legalizacją, chlać nie będzie trzeba.
To jest bragga synu, masz tutaj więcej rymów,
Przekaz ? Zgubiłem, przy którejś kolejce płynu.
Bo mogę tak pić i pisać, kurwa nie od dzisiaj,
Na koniec pozdrawiam, nikogo, bo mi to zwisa.
Opublikowano

@Brudny: ogólnie tekst nie jest zły ale mogłeś bardziej rymami przykombinować, poza tym wg zjebałeś jeden wers, który wyszedł(by) kozacko.

Przy tym dwu-wersecie, to na czerwono powinieneś wyjebać natychmiastowo:

Sezon na ganje, ja mam sezon 1500 dni w roku,
Na jeden krok do tyłu, robię 1500 do przodu kroków.

Ale to tylko moja opinia, więc możesz to po prostu olać.

@Plesniawek# wiedziałem, że napiszesz jakiś kozak tekst, no i się nie zawiodłem :D Zajebiście z Jigsawem wskoczyłeś, rymy przednie^^ za co props no i zakończenie też wyszło tak jak miało w stylu bragga.

 

Głos na Plesniawek (z hasztagiem) :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...