Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakim Program Włączać I Wyłączać Serwer?


pepsi1000000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam problem z serwerem na hamachi. Otóż wczoraj pobrałem pliki serwerowe i zrobiłem już metka wpisałem na koniec ta passy Rain i hasło 12345 jako podstawowe i po wyłączeniu Virtual PC i włączeniu go ponownie już zalogować się nie mogłem. Więc moje pytanie brzmi: czy przed wyłączeniem serwera trzeba wpisać coś w virtualu pc? a jak trzeba to kiedy to zrobić jak jeszcze mam włączonego metina czy dopiero jak się wyloguję?

I jeszcze jedno pytanie: jak włączyć serwer? jakim plikiem i co trzeba wpisać?

 

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję

Opublikowano

./stop

czekasz 2.5minuty

logout

X -> Turn Off -> OK

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jeżeli nic nie chcesz tracić to wpisz /shutdown i poczekaj jeszcze po nim 2-3minuty:) Shutdown w grze.

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Aby włączyć zaloguj się i ./start

Dostanę coś? ;>

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...