Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Kilka pytań początkującego.


GoldenCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam kilka pytań a mianowicie :

 

 

1. Na jakim serwerze opłaca się teraz grać ? (Tam gdzie fajnie można się dorobić) Myślę nad Avalonem.

 

2. Jaką postacią grać ? Myślę nad wojownikiem.

 

3. Jaki pet do złapania dla woja w przedziale 20 lvla ? (Taki który pomoże coś uszkadzać wrogów. ;p) Myślę nad chomikiem.

 

4. Gdzie są najtańsze pety typu "bałwan"

 

5. Gdzie są najdroższe ziarna mocy (chodzi o jakikolwiek dorobek) :P

 

6. Gdzie są najdroższe potionki.

 

7. Gdzie najlepiej będzie się sprzedawać rzeczy za ND np Perfumy

 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi ;) / Uzasadnijcie wypowiedź ^^. I powiedzcie czy może dobrze myśle nad wyborem. ;)

image.png

Opublikowano

1. Na jakim serwerze opłaca się teraz grać ? (Tam gdzie fajnie można się dorobić) Myślę nad Avalonem.

1. Avalon staje się jednym z lepszych wyborów, ponieważ gra na nim dużo osób i jest dużo miłych fam na małym lvl ;)

 

2. Jaką postacią grać ? Myślę nad wojownikiem.

2. Na początek najlepszy jest wojownik, bo ma duzo hp i obrony. Pozatym ma duzo SP dużo bijących.

 

3. Jaki pet do złapania dla woja w przedziale 20 lvla ? (Taki który pomoże coś uszkadzać wrogów. ;p) Myślę nad chomikiem.

3. Na początku można złapać chomika, zarobić trochę kasy na Błyskawicznej Bitwie.

 

4. Gdzie są najtańsze pety typu "bałwan"

4. Najtańsze pety są na Avalonie.

 

5. Gdzie są najdroższe ziarna mocy (chodzi o jakikolwiek dorobek) :P

5. Z kolei ziarna mocy są najdroższe na Avalonie (ok. 560gold)

 

6. Gdzie są najdroższe potionki.

Avalon. 2,5k.

7. Gdzie najlepiej będzie się sprzedawać rzeczy za ND np Perfumy

Raczej Avalon, perfumy aktualnie są po +- 70k

 

Jeśli byś chciał to moge ci pomóc na początku ;)

Jakby co pisz na PW ;)

Opublikowano

Kolejne pytanka :

 

1. Czy na Avalonie są w miare tanie ogniste wróżki ? Np taka 30% zwykła. Po ile chodzi ? ;)
2. Czy na Avalonie jest w miare tani bałwanek ? Tak po ile chodzi ? ;)

3. Czy można użyć w nicku takiego znaku : ¤

 

Z góry dzięki za odpis. ;) Nagrodzę lajkiem :P

 

Wolę nie sprawdzać bo jak mam bana załapać xD To wolę nie :D

image.png

Opublikowano

1. Avalon - mnóstwo ludzi, większość to doświadczeni gracze.
2. Jak ogarniasz MMORPG to graj łucznikiem, bo jest ciekawszy od wojownika, a mag jest zbyt trudny na początek.
3. Łap sobie różne moby, dopóki nie uzbierasz kasy na coś porządniejszego. Dla łucznika dobrym wyborem jest tank.
4. Dużo osób = duża konkurencja na rynku, dlatego najtaniej jest na Avalonie.
5. Avalon.
6. Avalon.
7. Avalon.

Co do nowych:
1. Ogniste są (lub były) najtańsze.
2. Widziałem niedawno 100k perła.
3. Raczej nie, ale sam sprawdź :P

 

Edit: Aaa, źle zrozumiałem. Jeśli da się zrobić nick z takim znakiem, to jest on dozwolony i nie dostaniesz za to bana ;)

QtiV6xY.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Okej, dzięki za wszystko zagram magiem, ponieważ woj mi się znudził przy dennym wbijaniu 20 lvla ;/ Ja wolę jednak trochę akcji żeby coś się działo. :D

Mag ma to coś co mnie przy nim trzyma ^^ Łucznik też dobra postać ale wolę maga. :)

Mag ma silne dmg i wgl bije z daleka :P

 

Mam jeszcze 3 pytanka :

 

- Czy dla maga pegaz będzie dobry ? ;) Do tankowania bicia i ogólnie do obrony.

 

- Ile pegaz ma na światło % nie odporności tylko siły światła :P To co daje wróżka Nwm jak to sie nazywa xD Mniejsza o to. Jedni mówią 20% drudzy 50% nwm już ile :P

 

- Czy pegaz będzie dobrym połączeniem dla maga z 2 sp ? ;3 Wdg mnie tak bo 2 sp to światło i pegaz to też światło. ;)

 

Dam lajka !! :> To co każdy w życiu ceni najlepiej to lajek :D ! Bez niego się nie da żyć. :(xD

image.png

Opublikowano

- Czy dla maga pegaz będzie dobry ? ;) Do tankowania bicia i ogólnie do obrony.


No pewnie, ogółem pegaz jest jednym z lepszych petów. Warto wydać na niego trochę kaski.


- Ile pegaz ma na światło % nie odporności tylko siły światła :P To co daje wróżka Nwm jak to sie nazywa xD Mniejsza o to. Jedni mówią 20% drudzy 50% nwm już ile :P


Chodzi Ci o element i ma go 50%. Do tego ma 25% szansy na wywołanie krwawienia. Ma 50% szansy na to, że obrażenia jakie on przyjmuje zmniejszą się o 50%.


- Czy pegaz będzie dobrym połączeniem dla maga z 2 sp ? ;3 Wdg mnie tak bo 2 sp to światło i pegaz to też światło. ;)


Owszem. Pegaz dobrze tankuje + światło czyli z buffem od Holki może zadać wysoki dmg :)

Opublikowano

 

1. Na jakim serwerze opłaca się teraz grać ? (Tam gdzie fajnie można się dorobić) Myślę nad Avalonem.

1. Avalon staje się jednym z lepszych wyborów, ponieważ gra na nim dużo osób i jest dużo miłych fam na małym lvl ;)

 

2. Jaką postacią grać ? Myślę nad wojownikiem.

2. Na początek najlepszy jest wojownik, bo ma duzo hp i obrony. Pozatym ma duzo SP dużo bijących.

 

3. Jaki pet do złapania dla woja w przedziale 20 lvla ? (Taki który pomoże coś uszkadzać wrogów. ;p) Myślę nad chomikiem.

3. Na początku można złapać chomika, zarobić trochę kasy na Błyskawicznej Bitwie.

 

4. Gdzie są najtańsze pety typu "bałwan"

4. Najtańsze pety są na Avalonie.

 

5. Gdzie są najdroższe ziarna mocy (chodzi o jakikolwiek dorobek) :P

5. Z kolei ziarna mocy są najdroższe na Avalonie (ok. 560gold)

 

6. Gdzie są najdroższe potionki.

Avalon. 2,5k.

7. Gdzie najlepiej będzie się sprzedawać rzeczy za ND np Perfumy

Raczej Avalon, perfumy aktualnie są po +- 70k

 

Jeśli byś chciał to moge ci pomóc na początku ;)

Jakby co pisz na PW ;)

 

 

 

Nie wprowadzaj kolegi w błąd ziarna na nosbazarze wachają się od 360-400 (mniej więcej) wiem bo sam kupuje :)

1341833700-U255743.jpg
Opublikowano

@Minecraftowiecx

 

Niedawno ziarna mocy chodziły po 500. Teraz chodzą po 300 - 400 No szkoda nie wiele się teraz zarobi na ziarnach :P Ale cóż. Bez wkładu kasy w gre się mało osiągnie. ;/

 

@oskarr131

 

Dziękuje za odpowiedź na moje pytania. Lajkuje odpowiedź. ;) Fajnie że polecasz pegaza bo mam chęć kupienia go. :D Bo na forum Nostale znów odwrotnie pisali ( Pewnie małą znajomość mieli :P ) Wdg. Mnie pegaz to też jeden z lepszych petów Bo element 50% + 70% resów oraz krwawienie i zmniejszenie ataków.^^

image.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...