Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co chcielibyście zobaczyć na serwerze jail/prison ?


MarcinW09

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Co chcielibyście zobaczyć na serwerze jail/prison? Wszystkie pomysły będa brane pod uwagę. Piszcie nawet oczywiste rzeczy, bo czasem i o takich można zapomnieć. Liczy się naprawdę każdy pomysł!

Szczegóły i portfolio

http://vabes.pl

Kontakt: [email protected]

What the hell? That's disgusting! That's too squishy!

Opublikowano

Jakieś więzienie, tyle żeby było ono zbudowane w klimacie starym, może być troszeczkę porozwalane :D, Ogarniętą administrację, Eventy typu "Znajdź coś" Czyli admin chowa skrzynkę gdzieś w którymś sektorze, a gracze szukają. Oraz pluginy które bd mogły mnie mile zaskoczyć.

Opublikowano

Przede wszystkim cele do kupienia, spacernik (arena pvp), różne eventy (ox itp.)

Możesz rozwinąć o tych eventach ?

 

Jakieś więzienie, tyle żeby było ono zbudowane w klimacie starym, może być troszeczkę porozwalane :D, Ogarniętą administrację, Eventy typu "Znajdź coś" Czyli admin chowa skrzynkę gdzieś w którymś sektorze, a gracze szukają. Oraz pluginy które bd mogły mnie mile zaskoczyć.

A masz jakiś pomysł do czego mogłyby służyć te pluginy ?

Szczegóły i portfolio

http://vabes.pl

Kontakt: [email protected]

What the hell? That's disgusting! That's too squishy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...