Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minegrawd 1.6.4 - Survival + Gildie, Skyblock, Hide and Seek, PvP [NOWA EDYCJA] [Miejsce na twój serwer!]


ader132

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

 

Jak wczoraj rozmawiałem z adminem mówił że narazie 29 modów + podaliśmy mu pare a więc wyjdźie tak ok 30 pare mody są nastawione na custom teren jak i moby które w nim przebywają a więc takiego czegoś jak BC2 nie będzie :P żeby nie psuć całego klimatu.

86226145013474567463.png

Opublikowano

=================================


Podanie


=================================


Wiek: 15 wiosen :)


Imie: Jacek


Nick: MARVIN_PL


Staż: Około 2 lat


Mikrofon/TS/Skype: Oczywiście !


Głos Po Mutacji: Jasne !


Czas na gre: Zależnie od humorku. Czasami około 3 godzin czasami 12 :)


=================================


POZDRAWIAM!


=================================

Opublikowano

Z rozmów na TS mogę wywnioskować, że serwer będzie świetny, z adminem można się dogadać bez problemów, serwer z przyszłością. :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Wiek - 15



Nick - Xrizzer




TS3 - Tak



Czas gry dziennie - około 3-4h



Kultura/szacunek - Peewnie



Mutacja - Niestety braak ;/


Z prawej jest magiczny przycisk Lubie To ! ----->

Opublikowano

- Wiek: +15, - Mam 20 LAT
- TeamSpeak3, - Tak
- Godzina gry dziennie, - No to BA
- Kultura osobista oraz szacunek dla ludzi, - Oczywiście. Dla mnie jest to nr 1
- Głos po mutacji. - TAk

Opublikowano

Ja z kumplami chcielibyśmy zagrać 2 z nas ma +16 a jeden +23

Nasze nicki :

tysiopl

_Cebulka_

Trolu

TS3 mamy, mutacje także, a jak na tyle lat to chyba każdy ma kulturkę i się zachowuje jak na swój wiek.

Opublikowano

Admina ostatnio nie ma, graczy jest mało, kurcze trzeba ten serwer rozruszać. :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

- 15 Lat

- TeamSpeak 3 , Tak

- Godzina gry dziennie , więcej

- Kultura osoba oraz szacunek dla ludzi , Tak

- Głos po mutacji 70%/100%

Nick : Fpsek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...