Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] ahri zapomniana postać league of legends


QQQQQx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok postanowiłem zabrać się za ahri i przesłałem do riotu propozycje zbuffowania jej.

 

Q

Zadaje 40/65/90/115/140 (+120% Moc umiejętności) pkt. obrażeń magicznych, lecąc w jedną stronę, a 40/65/90/115/140 (+140% Moc umiejętności) pkt. obrażeń nieuchronnych w drodze powrotnej.

 

W

Tworzy trzy ogniki, które namierzają pobliskich wrogów (starając się trafić bohaterów) i zadają 40/65/90/115/180 (+110% Moc umiejętności) pkt. obrażeń magicznych. Przeciwnicy trafieni więcej niż jednym ognikiem otrzymują 50% obrażeń od każdej dodatkowej kuli.

 

 

E

Przesyła całusa, który zadaje 60/90/120/150/180 (+100% Moc umiejętności) pkt. obrażeń magicznych i oczarowuje pierwszego trafionego wroga, który bezbronny idzie w stronę Ahri przez 1/1.25/1.5/1.75/4sek.

 

R

Skacze do przodu i wystrzeliwuje pociski esencji w stronę 3 pobliskich wrogów (priorytet mają bohaterowie), zadając 85/125/485 (+50% Moc umiejętności) pkt. obrażeń magicznych. W ciągu 10 sek. umiejętności można użyć do 3 razy, zanim zacznie się odnawiać.

euio.png

czaje

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@QQQQQx
No niezłe, aczkolwiek ja bym ją buffnął jeszcze trochę, zmienił bym jej nieco spelle. Q powinno zadawać nieuchronne za każdym razem, gdy się wystrzeliwuje kulę i gdy wraca, E powinno przelatywać przez minionów i championów i zadawać DMG oraz charmować wszystkich po drodze. W powinno mieć 5 ogników, i nie powinno zmniejszać DMG, ulta też z 5 razy powinno się dać użyć, oczywiście wtedy trzeba by było nieco zmniejszyć DMG. Do tego zmniejszył bym wszystkie CD na spelle, i dał jej więcej HP na level, mniej więcej tyle, ile ma Gragas, wtedy może nawet ktoś by ją raz czy dwa picknął na turnieju.

Zdajesz sobie sprawę, że mam zapisany ten obrazek na kompie? Usuwaj dalej, warna/bana mi nie dasz, bo to co robie pod niego nie podlega
12zuijh.png
Sygna usuwana już 4 razy, ciekawe przez kogo

Opublikowano

Agro to postać trudna do ogarnięcia

Wg mnie to dobra,ale niedoceniana postać ;/

pewnie ja kupiłeś i nieogarnales, więc chcesz,żeby riot ja buffnal ...

Opublikowano

WTF? Ahri słaba? Czyli burst, true dmg, escape i charm w jednym champie to za mało tak? Te twoje zmiany są ,,ciut" chore, taka Ahri z samego wracającego Q wyciągnęła by ponad 1000 true dmg.... Imo bardzo mocny, choć nie OP pick

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Nie czytałem odpowiedzi ale ahri jest bardzo dobra i często widzę jak ludzię ją pickują, banują (jestem w goldzie).

Ahri jest bardzo mocna, w late pociśnie każdego apc/adc na serię, zresztą po 6 lvl bardzo łatwo o killa. Postać ma taunta, jest bardzo dobra do roamowania.

Choć jej nie mam bo wolę wydawać ip na runki to bardzo ją polecam.

Opublikowano

wysłałem mejla z prośbą o usunięcie many teraz miała by darmowe skile może się zgodzą

Nadal będzie useless, niech jej dadzą furię jak renektonowi, jak ma jej +50 to spelle więcej hicą, może wtedy będzie grana.

Zdajesz sobie sprawę, że mam zapisany ten obrazek na kompie? Usuwaj dalej, warna/bana mi nie dasz, bo to co robie pod niego nie podlega
12zuijh.png
Sygna usuwana już 4 razy, ciekawe przez kogo

Opublikowano

Nadal będzie useless, niech jej dadzą furię jak renektonowi, jak ma jej +50 to spelle więcej hicą, może wtedy będzie grana.

 

według mnie to bardzo zła zmiana bo to postać magiczna i nie może mieć furii pomyśl zanim coś napiszesz

euio.png

czaje

Opublikowano

no mam tak samo wogule nia nikt nie gra sadze ze to useless champ bo bardzo ciezko trafiac jej skillami oraz ma slaby escape

najlepiej by zrobili jesli by nia usuneli tak jak zeda

 

U Was w bronzie nie wiedza jak grac takimi postaciami.


dsa

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...