Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM]Restia.eu - Nagrywamy cuś na serwie


v1reS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , jak dla mnie ten serwer nie wypali tak jak każdy serwer robiony przez metinowych kolegów.. Chcesz zrobić dobry serwer - nie miej kolegów.

Daję max 3 dni po starcie jak wypłynie pierwsze navi na światło dzienne :-)...

Do tego technik Sensual, nic dobrego to nie wróży.

 

No nic bez hejtu..

 

Pozdrawiam eddR

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

Opublikowano

Witam , jak dla mnie ten serwer nie wypali tak jak każdy serwer robiony przez metinowych kolegów.. Chcesz zrobić dobry serwer - nie miej kolegów.

Daję max 3 dni po starcie jak wypłynie pierwsze navi na światło dzienne :-)...

Do tego technik Sensual, nic dobrego to nie wróży.

 

No nic bez hejtu..

 

Pozdrawiam eddR

Większej głupoty dawno nie czytałem.

gwo9.jpg


Opublikowano

Większej głupoty dawno nie czytałem.

I mówi to osoba która na swoim serwie rozdawał kumplom eq xD

 

Siema nismo grubasku.

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

Opublikowano

I mówi to osoba która na swoim serwie rozdawał kumplom eq xD

 

Siema nismo grubasku.

Pierwsze zdanie - odsyłam do góry. W życiu nie rozdawałem eq na serwerze. Co do drugiego też się nie do końca zgodzę. Ale co, to internet, tutaj każdy jest pozbawiony kompleksów :v

gwo9.jpg


Opublikowano

Pierwsze zdanie - odsyłam do góry. W życiu nie rozdawałem eq na serwerze. Co do drugiego też się nie do końca zgodzę. Ale co, to internet, tutaj każdy jest pozbawiony kompleksów :v

 

Nie będę się z tobą kłócił bo nie ma sensu... kompleksów nie mam a na pewno żadnych związanych z tobą.

 

 

@Żeby nie było spamu to hmm

Skąd zdobędę miecz na 15 lvl ?

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

Opublikowano

No masz najwyraźniej, skoro ciśniesz osobę od grubasów mimo, że jej w życiu na oczy nie widziałeś :s

@aw

W ile ten typ wyżej dostanie bana?

gwo9.jpg


  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...