Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Zgranego zespołu! ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. W raz kolegą posiadamy puste Forum na silkniku IP.B. Jesteśmy skorzy oddać jeden obszar na startujący niebawem serwer Metin2.



Oferuję:


Licencja IPB


Każdy skin


Profesjonalną obsługę forum


Rangi dla serwera


Dział dla serwera


Domene.pl




Oczekuje:


Serwera, który nie długo startuję


Profesjonalnej i dojrzałej Administracji


Kontakt 24/7



Kontakt:


GaduGadu: 48579935


Opublikowano

Imię:Michał

 

Wiek:16

 

Doświadczenie:Myślę,że bardzo duże.

 

Posada,która Cię interesuje:Administrator Forum

 

Dlaczego ty:Cóż..mogę pomóc utworzyć forum,aby wszyscy ludzie czuli się na nim dobrze.Mam duże doświadczenie w konfiguracji forum.Również jak Ty poszukuje zgranej ekipy,która może coś osiągnąć i coś zrealizować.

 

Coś o sobie:Nazywam się Michał,mieszkam w województwie mazowieckim.Interesuję się informatyką,elektryką.Trenuje piłkę ręczną w miejscowym klubie.Cóż co tu za bardzo opowiadać..

 

Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać się dla Serwerowni?Zależy :).Ale sporo czasu mogę poświęcić .

 

Najlepiej,żeby silnik był na IPB.

Ferexik <3

Opublikowano

Witam.

Jestem zainteresowany zarządzaniem użytkownikami oraz grupą wsparcia / pomocy dla użytkowników (Myślę, że jeśli zbieracie TEAM, to na pewno ktoś taki się wam przyda).

Daję propozycję korzystania z darmowego oraz bardzo rozbudowanego skryptu wspierającego działanie supportu na własnym serwerze, pomagam w układaniu regulaminu, tworzę FAQ, pomagam utworzyć grupę supportu. Mogę też się przydać w utworzeniu strony po ang, którą potem mogę zarządzać dla was.

 

Może to być współpraca tymczasowa, lub na czas nieokreślony.

 

Jestem uczniem technikum informatycznego, mam 18 lat.

Myślę, że najlepszym potwierdzeniem tego, że oferta jest poważna będzie podanie swojego adresu e-mail, a nie jak reszta numerów gg. Możliwy też kontakt za pomocą TeamSpeak.

Adres e-mail:
[email protected]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...