Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4]Kwadratowa Masakra 2 ! [Powrót Do Starych Czasów] [25Slotów] [WL] [NETHER]


CovallGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[/img]

ipserwera.png

Adres IP: kwadratowa2.maxc.pl

spec.png

Nazwa Serwera: Serwer ala Kwadratowa Masakra 2

Wersja: 1.6.4

Typ Serwera: Dedykowany

WhiteList: Włączone

Tryb Gry: Kwadratowa Masakra 2

Ilosc Slotow: 25

Zwierzeta: Włączone

Potwory: Włączone

PVP: Włączone

pluginy.png

Wszystkie potrzebne :)

admin.png


opis.png

Pamiętaj że serwer Kwadratowa Masakra 2 to jest jedna wyspa na której gracze mogą sie budować !

Każdy gracz na start dostaje 3 darmowe życia..Za każdym razem kiedy dednie straci to życie lecz może sobie je dodać za pomocą zjedzenia diamentu!.


Warunki dodania na WhiteList:

1)14 Lat

2)Admin nie jest adminem - Nie tepa , Nie daje ITEMÓW , Nie gra na GMie ! Admin jest tylko zwykłym graczem!

3)Musisz być ogarnięty!

4)Korzystać z serwerowego TS'a : srv2.multigaming.pl:10135



Podania na White-List:


1.Nick

2.Wiek

3.Jesteś ogarnięty?

4.Grałeś na tego typu serwerze?

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135?

6.Start Serwera Godz 13:00




Opublikowano
1.Nick MrNicePig

2.Wiek 14

3.Jesteś ogarnięty? Tak

4.Grałeś na tego typu serwerze? Tak

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? Nie


Kolegi

1.Nick miko5211

2.Wiek 14

3.Jesteś ogarnięty? Tak

4.Grałeś na tego typu serwerze? Tak

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? Nie

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano

1.Nick : Manna
2.Wiek ; 18
3.Jesteś ogarnięty? ; oczywiście
4.Grałeś na tego typu serwerze? ; tak
5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? ; tak
6.Start Serwera Godz 13:00 ; ok xD

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

1.Nick : kubuszeki

2.Wiek : 14 lat

3.Jesteś ogarnięty? : Tak

4.Grałeś na tego typu serwerze? : Tak

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? : Tak

Opublikowano
Za mnie:

1.Nick: davdog00

2.Wiek: 14

3.Jesteś ogarnięty?

4.Grałeś na tego typu serwerze?: Tak,, ale popadały, bo ludzie mieli po 11 lat... Wię cmyślę, że z takimi wymaganiami to raczej bedzie gicior :P

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135?: możliwe, ale nie obiecuje :P

6.Start Serwera Godz 13:00: oki :P


Za kolegę, bo nie ma tu konta:


1.Nick: KamiorXX

2.Wiek: 14

3.Jesteś ogarnięty?: 98% :P

4.Grałeś na tego typu serwerze?: Tak, na dwóch :D

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135?: Raczej tak, ale to za kilka dni, bo mikrofon dostane :D

6.Start Serwera Godz 13:00: spx :D

Pomogłem? Daj lajka! Z góry dzięki!

Opublikowano

1.Nick : Killigan

2.Wiek: 14

3.Jesteś ogarnięty? Tak

4.Grałeś na tego typu serwerze? Tak, uwielbiam gry na km :D

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? Raczej tam, postaralbym sie wchodzić :).
Opublikowano

1.Nick: Nounejm

2.Wiek: 16

3.Jesteś ogarnięty? Oczywiście, że tak.

4.Grałeś na tego typu serwerze? Tak

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? Owszem.

Opublikowano
1.Nick XNayekX
2.Wiek 15
3.Jesteś ogarnięty? : Raczej Tak
4.Grałeś na tego typu serwerze? : Grałem na serwerach survival ale to dawno i chciałbym do takiego powrócić
5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? : Nie


Za Kolegę :

1.Nick DanielPL
2.Wiek 14
3.Jesteś ogarnięty? : Raczej Tak
4.Grałeś na tego typu serwerze? : Tak i chciałbym spróbowac jeszcze :D
5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? : Nie
Opublikowano

1.Nick: Harison

2.Wiek : 15

3.Jesteś ogarnięty? : tak

4.Grałeś na tego typu serwerze? : tak

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? : to znaczy , nie mam ts'a ale da sie zainstalować xD

Opublikowano
1.Nick:dranger

2.Wiek:15

3.Jesteś ogarnięty?:tak.

4.Grałeś na tego typu serwerze?:Tak,na wielu.

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135?: TAK

Opublikowano
1.Nick Kacpero320

2.Wiek: 14

3.Jesteś ogarnięty? W pełni :)

4.Grałeś na tego typu serwerze? Tak na wielu takich kwadratowych.

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? Oczywiście

Opublikowano

1.Nick MrJanowiakPL

2.Wiek 14

3.Jesteś ogarnięty? Oczywiście,zawsze i wszędzie ;3

4.Grałeś na tego typu serwerze? Tak

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? Tak

Najlepsze są

 

 

 

ŚLĄSKIE KLUSKI I ROLADA!!

Opublikowano
1.Nick: Xrizzer [MAM PREMIUM]

2.Wiek 14 [ Rocznikowo 15]

3.Jesteś ogarnięty?: Pewnie że tak, potrafię grać na takich serwerach !

4.Grałeś na tego typu serwerze?: Pewnie że tak, aleee po upadały :(

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? Oczywiście że będę korzystał jak ts pozwoli mi na pobranie bo są jakieś problemy ze stroną. [PRAWDOPODOBNIE Znajdę go z innego hosta]

6.Start Serwera Godz 13:00 ; Dobrze będę :D

Z prawej jest magiczny przycisk Lubie To ! ----->

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
1.Nick Gierkomaniak2762

2.Wiek 15

3.Jesteś ogarnięty? Grałem na niejednym serwerze na modach

4.Grałeś na tego typu serwerze? Tak

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? Myślę, że tak

6.Start Serwera Godz 13:00

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano
1.Nick:MrRichardPL

2.Wiek:16lat

3.Jesteś ogarnięty?:Oczywiście :)

4.Grałeś na tego typu serwerze?: i to nie raz :D

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135?: Oczywiście za każdym razem kiedy wchodzę na serwer :)

ps.serwer startuje jutro o 13??

Opublikowano
1.Nick: adrianziko2

2.Wiek: 14

3.Jesteś ogarnięty?: Tak, jestem :)

4.Grałeś na tego typu serwerze?: Nie raz ;)

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135?: Bede gdy tylko ogarne mikro ;)

6.Start Serwera Godz 13:00: Spoczko ;)

Opublikowano

1.Nick

DZOKERSOL

2.Wiek

16 LAT

3.Jesteś ogarnięty?

TAK

4.Grałeś na tego typu serwerze?

TAK

5.Będziesz korzystał z TSa

srv2.multigaming.pl:10135? TAK

6.Start Serwera Godz 13:00

Potrzebna pomoc w robieniu grafiki/intra? Pisz! Znajdziesz mnie w pogaduszkach ;). Zagraj ze mną w Dead Island . Pisz na pw!

Opublikowano
1.Nick: R3dMouse

2.Wiek: 15 lat

3.Jesteś ogarnięty?: Tak, przynajmniej dużo osób z którymi grałem tak mówi.

4.Grałeś na tego typu serwerze?: Tak

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135?: Nie

6.Start Serwera Godz 13:00: Luz :D

r04p.jpg

Opublikowano
1.Nick : Alfonsek

2.Wiek : 11 lat

3.Jesteś ogarnięty? : Co to wgl za pytanie. 'Ogarnięty' Słowa prosto z Gimbazy ... Jak na mój wiek jestem doświadczonym graczem MC oraz staram się zachowywać jak najlepiej.

4.Grałeś na tego typu serwerze? : Tak, grałem.

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135? : Jeśli będzie taka potrzeba to mogę korzystać

1377531174-U173186.png


Opublikowano

1.Nick: MrHardCorowy
2.Wiek: 14
3.Jesteś ogarnięty?: Tak,nawet bardzo ;)
4.Grałeś na tego typu serwerze?: Ojoj, grałem na wielu kwadratowych masakrach :D
5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135?: Będę spokojnie .

87d8.jpg

Opublikowano
1.Nick: Esavaner

2.Wiek: 19

3.Jesteś ogarnięty?: Oczywiście

4.Grałeś na tego typu serwerze?: Grałem i to dosyć sporo razy bo lubię takie serwery

5.Będziesz korzystał z TSa srv2.multigaming.pl:10135?: No raczej tak tylko tearz mi mikro padło i kupic musze nowe ale to kwestia dni

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...