Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Plugin ProfessionalWarns - warny/bany/mute jakich jeszcze nie było i jeszcze więcej."


Karolina_666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Opiszesz wszystkie komendy i opcje?

Na pewno tak, ale jak skończę je wszystkie pisać bo do tego czasu może się dużo zmienić :)

Teoretycznie mam jakiś tam plan... ale czasami wpadnie się na jakiś dodatkowy pomysł i robi się kompletnie inaczej :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Stety niestety rezygnuje z SQLite w pluginie.

znaczna większość nawet słabych hostingów oferuje juz MySQL, a ja mam same problemy bo syntax jednego nie pasuje do 2...

Mam nadzieję że nie bd to wam przeszkadzać :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Ten żeby nie było.... plugin jest gotowy w 95%

 

Brakuje tylko tych yeabanych komunikatów i dodatkowe zabezpieczenie przed spamem do naprawienia... No i oczywiście potem kupę testów. Więc za jakiś czas pojawi się wersja testowa xD tyle że już rzygam pisaniem tych komunikatów... ze 100 ich jest jak nie więcej...

A potem muszę to jeszcze po angielsku napisać... xD

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Nie mogę się doczekać, aż plugin zostanie opublikowany. Może jeszcze w tym miesiącu? ;) Na razie wygląda to super

Też bym chciała by to było szybko... ale naprawdę rzygam tymi wiadomościami :D

 

Nie nic gorszego niż tylko pisać setki wiadomości w configu:

"Niestety nie masz wystraczajacyh uprawnien by cos tam cos tam"

 

Zdecydowanie wole myśleć nad kodem niż pisać jakieś bezsensowne wiadomości, dlatego to raczej jedyny publiczny projekt :D

 

Nie sądziłam że aż tyle ich wyjdzie... napisałam już jakieś 130 i zostało jeszcze z 100... :D

+ kilka poprawek w kodzie

 

 

I robię też kilka innych projektów, ale myślę że w tym miesiącu powinna (na 80%) pojawić się testowa wersja.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak tam plugin ? :D

Hyyym, zostały 3 wiadomości do napisania... , poprawienie systemu od spamu, kilka fixów... i testy, duzo testów, ale to już wydam wtedy publiczne, i sobie też potestujecie xD

Ale to potem! robie sciąge na jutrzejszy sprawdzian :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Hyym refam,

Praca coś słabo szła bo zaczynam się uczyć LWJGL więc kończę z bukkitem, ale ten projekt oczywiście dokończę :) dzisiaj znowu coś w końcu pisze, np dziś udoskonaliłam bazę danych :D działa znacznie szybciej i spokojnie sobie radzi z obsługa A-synchronicznych wątków co zacznie "przyśpiesza" działanie serwera. (Akcje pluginu nie spowalniają tak bardzo serwera, tylko bardzo słabe serwery mogą poczuć jakiegoś laga :P)

 

Ok idę dalej poprawiać i testować :)

 

 

PS: dodałam też komendy od usuwania/resetowania bazydanych (oczywiście z możliwością wyboru które tabelki mają się usunąć/zresetować)

Można używać TYLKO z konsoli.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Możesz dodać opcje slow-down do chatu ?

doda się :D myślę że coś w stylu

/slowdown <CoIleSekundMożnaPisać> [czas trwania]

(czas można ale nie trzeba podać :P)

 

Aktualnie męczę się trochę z optymalizacją MySQL i naprawiam mniejsze błędy :)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

ref

+ Slowdown dodany i działa dobrze! :D

 

Dalej mam problem z jednym tegesem z MySQL ;/ ale staram się naprawiać inne bugi w tym czasie :D i może w końcu zabiorę się za ten bardziej zaawansowany system od spamu

 

Zedytowałam też 1 post, by był przynajmniej trochę aktualny :D

 

 

I proszę o jakieś komentarze :P (Rady, opinie, pomysły, pytania itp)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Hyym kolejny ref i taki bonus, nie wiem czy powinnam ale :D

 

Lista downloadów starych wersji pluginu (nie chce mi sie szukać które byly w miare stabilne):

wszystkie linki z bukkita, ale muszę dać bezpośrednie bo pliki są usunięte (przeze mnie) i tylko ja mam dostęp do tych stron ale download działa :P

Oczywiście aktualny plugin wygląda całkowicie inaczej, ale potraktujcie to jako DEMO :D

ostania wersja na liscie powinna być w miarę stabilna, ale tylko w miare :D

 

(PS: w spoilerach są też change-logi od poprzedniej wersji)

1.0

 

 

1.0.5

 

 

1.1

 

 

1.2

 

 

Zmiany:

9hlp.png

Tja... kiedyś plugin dało się uruchomić nawet bez jakiejkolwiek bazy, ale wtedy nie dało się przeglądać warnów :D

PS: Update na 1.2 wymaga usunięcia plików ze starej wersji (configu itp)

Download:

http://dev.bukkit.org/media/files/690/622/ProfessionalWarns-V1.2.jar

 

1.4 (1.3 nie istnieje :D wersja prywatna)

 

 

Zmiany:

o3aa.png

Tja... Jedyna rzecz której nowy plugin nie będzie miał, nagrody za brak ostrzeżeń :D

Sorry że po angielsku ale widocznie nie napisałam wtedy polskiej wersji (wszystkie changelogi są kopiowane z bukkita)

PS: ta wersja zawiera błąd, pobierz 1.4.1 jak już :P

Download:

http://dev.bukkit.org/media/files/695/88/ProfessionalWarns-V1.4.jar

 

1.4.1

 

 

po changelog popatrz do 1.4 bo tu nic się nie zmieniło poza jednym fixem :)

Download:

http://dev.bukkit.org/media/files/695/503/ProfessionalWarns-V1.4.1.jar 

 

1.4.2

 

 

1.4.2.1 (bo 3 cyfry to za mało :D)

 

 

Istniała też wersja 1.5 ale gdzieś zaginęła :( (nie pojawiła się na bukkcie, a była najstabilniejsza ze wszystkich bo używałam sama przez kupe czasu, była napisana od nowa więc naprawdę była lepsza niż ten szit ;/ ale chyba nie znajdę, ale poszukam :) )

 

 

PS: Kilka wersji (3 lub 4) zostało pominiętych ale to dlatego że anulowałam je (jakiś drobny bug który znalazłam przed zatwierdzeniem pliku) lub nie zostały dopuszczone do bukkita (Brak możliwości wyłączenia auto-update i już ci blokują :D) Te wersje miały takie same nazwy jak istniejące np są 3 wersje 1.2 xD

 

Changelogi to oczywiście screeny z bukkita :P niestety część była tylko po angielsku

 

UWAGA: pluginy tutaj są wykonane ch*** dlatego usunełam je z bukkita, nie używajcie ich jako normalnych pluginów na swoich serverach :) (nic nie popsują ale mogą trochę mulić czy coś...)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Rób, bo czekam. Ja Lord Hejter Ci rozkazuję xD

łatwo powiedzieć :D

Ale po prostu rzygam już tym pisaniem :D nic ciekawego nie zostało, tylko małe bugi do naprawy :<

 

Lubie pisać, ale coś ciekawego, wyzwania itp :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Skoro mało zostało, to powinnaś się cieszyć, że niedługo będziesz sławna ;D

Opublikowano

Wyznaczaj sobie cele i je realizuj ;)

Najgorsze jest to że jak zaczynałam pisać umiałam mniej niż teraz :D

I jak patrze na to co pisałam kiedyś, to mam ochote to usunąc i pisać od nowa :P ale to by zajeło

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...