Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zmienić żeby ogarniać "big spota" na luzie ?


Frugo9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chodzi mi o to co zrobić/zmienić żeby ogarniać Big spota na luzie ?

Moje postać 70lv

Skile:

-Aura M8

-Berek M8

-Wir M8

-Ciecie M4

Biolog jest w trakcie matowych (8 do oddania)

Moje eq:

-Ebo+9 Czyste

-Boga+9 5b 2k pz 10do pe kd+2/3/4 speed/def/uchylka

-Butki 2k pz

-Lwia Tarcza+9

-Strachu+7

-Rib+9 kd+4 sr32

-Bransa 1,5k pz

-Wisior 1k pz

Buffy po 30%

Chodzi mi mianowicie o ogarnianie big'a na pelerynkach na środku komnaty. A wiec co zmienic zeby ogarniac ?

Ps:Chce jezdzic po komnatach i ubijac spoty po ~30sec

Mam jeszcze nastepujace pytania

-Gdzie jest "Big Spot" ?

Opublikowano

Big spot jest piątym od końca spotem w v2 licząc czerwoną komnatę. Co do eq zmień branze i wisior na jakieś 2k pż, dobij aure na G1 i skończ matowe żeby szybciej ubijać mobki. Spróbuj też bić bez berka, bo przez niego od mobów więcej dostajesz. Jak masz kasę to zainwestuj w zielone potki, wynagrodzi Ci to berka którego nie będziesz używał. Piszesz o środku komnaty, a może spróbuj bić w rogu. Co prawda zajmie Ci to chwilę czasu więcej, ale za to będzie łatwiej ogarnąć. Możesz też kupić/dropnąć z blasków dłonie kryta aby szybciej ubijać moby.

 

Aha i jeszcze jak nie masz to zrób militara i skill cięcie z siodła, bardzo przydatne w v2 :)

Opublikowano

5v6ctv.jpg

Bigspot ma numer 16 na tej mapce.

Oddaj matowe lody, kup bransę i wisior po 2000hp.

Buty zmień na fenki+6-9 z bonusem HP, i staraj się osiągnąć jak najwięcej bloku, oraz % do pż. Ewentualnie używaj białych rosek.

Opublikowano

Przede wszystkim czytaj ku aura miecz / berek

 

-Ebo+9 Czyste - Wbij odpr. na otrucie.
-Boga+9 5b 2k pz 10do pe kd+2/3/4 speed/def/uchylka - Szkoda,że nie ma bonusu abs do pż , ale możesz zostawić, ponieważ ma 2k hp
-Butki 2k pz - Blok ciosów/hp
-Lwia Tarcza+9 - Bon na blok ciosów
-Strachu+7 - Bony na regeneracje pz/omdlenie/otrucie
-Rib+9 kd+4 sr32 - Nic nie zmieniaj
-Bransa 1,5k pz - Wrzuć bon do pż
-Wisior 1k pz - Najlepiej 2k hp

805491408806070489277.png


Opublikowano

Big spot jest piątym od końca spotem w v2 licząc czerwoną komnatę. Co do eq zmień branze i wisior na jakieś 2k pż, dobij aure na G1 i skończ matowe żeby szybciej ubijać mobki. Spróbuj też bić bez berka, bo przez niego od mobów więcej dostajesz. Jak masz kasę to zainwestuj w zielone potki, wynagrodzi Ci to berka którego nie będziesz używał. Piszesz o środku komnaty, a może spróbuj bić w rogu. Co prawda zajmie Ci to chwilę czasu więcej, ale za to będzie łatwiej ogarnąć. Możesz też kupić/dropnąć z blasków dłonie kryta aby szybciej ubijać moby.

 

Aha i jeszcze jak nie masz to zrób militara i skill cięcie z siodła, bardzo przydatne w v2 :)

Wole ogarniac na luzie komnate nie do rogu na pelerynkach ;)
Opublikowano

Pod Loch Pająków V2: HP, DMG i Obrony to podstawa, no chyba że masz ponad 1.000 Obrony to HP możesz mieć nawet 2.000 i będzie dobrze ;p

Pod Las/Czerwony Las: Mało Defa, Dużo HP, Duże DMG, Blok Ciosów

Grota Wygnańców: Odporność na Strzały, Unik Strzał, Silny Przeciwko Diabłom, Dużo HP, Duże DMG, Blok Ciosów.

Opublikowano

Jeśli chcesz z tym kontem obrobić big spota to gratuluję ^^

wszędzie wbij 2khp i najlepiej 10 do pz albo blok ciosów, lepszy rib, aura na P oraz buffki najlepiej na P, i oddaj biologa to może dasz rade

1363095337-U286162.png
Opublikowano

Na początek zadbaj o skille bo one konieczne są na poziom G jak nie P.

W Ekwipunku skorzystaj z rady Immorala lub wybonuj się przeciwko diabłom,abs na miecze i strzały oraz reg. pż

Trochę siły dla Wojownika to również podstawa :) Ribek mógłby być lepszy + Nad Buffkiem można popracować :)

Roski możesz zakupić na krytyka,szycie itp prócz defa (czyli białej).

Opublikowano

Przede wszystkim czytaj ku aura miecz / berek

 

-Ebo+9 Czyste - Wbij odpr. na otrucie.

-Boga+9 5b 2k pz 10do pe kd+2/3/4 speed/def/uchylka - Szkoda,że nie ma bonusu abs do pż , ale możesz zostawić, ponieważ ma 2k hp

-Butki 2k pz - Blok ciosów/hp

-Lwia Tarcza+9 - Bon na blok ciosów

-Strachu+7 - Bony na regeneracje pz/omdlenie/otrucie

-Rib+9 kd+4 sr32 - Nic nie zmieniaj

-Bransa 1,5k pz - Wrzuć bon do pż

-Wisior 1k pz - Najlepiej 2k hp

 

Z tego co widze gra na pl'u

 

Top: doczytaj aure do g+ to będziesz dawał rade. Najlepiej jeszcze jakiś % do pż bo na bodym to będzie coś dawać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...