Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

F2P? Mikropłatności? System gildii, koszty, lvl? Domek dla gracza?


Slitasny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Poszukujac jakiejs "fajnej" gry trafilem tutaj, tak wiec na start mam kilka pytan (za podobienstwa do innych tematow z grory przepraszam) :

 

1. Czy jest to gra F2P, B2P czy P2P? (gdy pierwszy raz uslyszalem o tym tytule bylo P2P)

2. Jesli 2 pierwsze (UP) to jak sie maja sprawy z mikroplatnosciami? Trzeba pakowac kase by do czegos dojsc?

3. Jak wyglada system gildii, na jaki lvl i jak z kosztami?

4. Jest mozliwosc kupienia domku dla gracza "ala simsy"? Cos w stylu Aiona(?)? Lub chociazby tereny pod gildie/siedziby gildii?

5. Jak z fabula? Wciaga? Czy typowy gniot na ktory nawet nikt nie zwraca uwagi?

6. Swiat jest w pelni otwarty?

7. System PvP wymaga czegos wiecej niz klikania kolejno w okienka skilli?

8. Lvling jest bardzo meczacy? Czy raczej grind/questy sa przyjemne dla gracza?

9. Sa jakies mounty latajace badz "slitasne skrzydelka"? Jak tak to czy mozliwosc latania jest otwarta na kazdym terenie czy sa jedynie wyznaczone strefy?

10. Po jakim lvlu +/- zaczyna sie "prawdziwa" gra? Max lvl czy juz od jakiegos innego mozna poszalec?

11. Z Waszego doswiadczenia ile mniej wiecej zajmie nolifeowi nabicie max lvla?

 

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi:) Pozdrawiam! ;)

mm7l.png

Opublikowano

1. F2P , jakiś rok temu była płatna

2. Jeżeli dużo po dungeonach bd latać i dropić to nie musisz (ale oczywiście wykładając kase jest łatwiej)

3. Tego to nie wiem bo długo nie grałem

4. Nie ma takiego czegoś jak domku i trenów na gildie też nie ma

5. Fabuła dość ciekawa choć są gry z lepszą ale grafiką nadrabia

6. W pełni otwarty ale są dungeony przy niektórych misjach

7. Nie tylko używasz skilli

8. Questy i tylko questy

9. Tego do końca nie wiem ale jak chcesz szybko się przenieść gdzieś to latasz na pegazie jakimś , no i jeszcze koń jest i potworki ( ale potworki to tylko za kase chyba)

10. Wiele osób uważa że po 20 ale ja twierdze że po 30

11. Dwa tygodnie i by był max

BUMP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...