Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Serwer survival+gildie [70-100sl][Premium czy no-premium] ?


dawid2a

Serwer premium - nopremium?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Serwer Hardcore vs survival+frakcje

    • HardCore
    • Survival+Frakcje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Chciałbym się was zapytać jaki serwer dokładniej zrobić, czym ma być on premium lub no-premium :) wygra tryb który będzie miał więcej odpowiedzi w ankiecie ;)]

 

 

//edit prawdopodobnie będzie to serwer hardcore, zostaje przygotowana mapa oraz pisane skrypty ! :)

Opublikowano

Rzecz jasna że no - premium. Nowe serwery nie mogą sobie pozwolić na Premium, bo się nigdy nie wybijesz.

Pozdro ; )

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

jestem za premium. na no premium są same nieogarnięte dzieci z nodusami itp.

ogólnie serwerów non premium frakcji jest mnóstwo a dla premium nie znam. jak będą ciekawe pluginy to fajnie

wojownik024_gameplay.png

Opublikowano

Nie rób takiego typu serwera, bo jest ich masa. Pomyśl nad jakimś nowym, zmodyfikowanym typem serweru.

Ja osobiście bym nie zagrał na żadnym surv, bo to się 'przejadło'.

29e0keg.jpg


>>CLICK<<


^


^

Opublikowano

@up

zgadzam sie w 100% po co robić serwer których jest tysiące? spróbuj zrobić coś orginalnego albo chociaż rzadkiego w coś co każdy chętnie zagra :)

 

Nie rób takiego typu serwera, bo jest ich masa. Pomyśl nad jakimś nowym, zmodyfikowanym typem serweru.

Ja osobiście bym nie zagrał na żadnym surv, bo to się 'przejadło'.

sęk w tym że serwerów survival + gildie premium jest mało, jeśli ten tryb nie wypali w każdej chwili będę mógł wymyślić swój i zlecić komuś pisanie plugina :)

 

problem jedynie jest taki że ciężko jest wypromować serwer premium :/

 

//edit prawdopodobnie zdecyduję się na serwer hardcore.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...