Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] BF4 beta się nie włącza


FatherOvTerror

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie działa każdemu kto ma 2-rdzeniowe procesory..

Pójdzie mi ?

System Operacyjny
Windows 8 Pro 64-bit
CPU
Intel Core 2 Duo E8400 @ 3.00GHz 46 °C
Technologia Wolfdale 45nm
RAM
4,00GB 2-Kanałowy DDR2 @ 400MHz (5-5-5-18)
Płyta Główna
ASUSTeK Computer INC. P5K (LGA775) 47 °C
Grafika
SyncMaster (1920x1080@60Hz)
512MBNVIDIA GeForce 9600 GT (CardExpert Technology) 41 °C
Dyski Twarde
932GB Seagate ST1000DL002-9TT153 ATA Device (SATA) 34 °C
298GB SAMSUNG HD322HJ ATA Device (SATA) 25 °C
112GB KINGSTON SV300S37A120G ATA Device (SSD) 29 °C
Napędy Optyczne
TSSTcorp CDDVDW SH-S223C ATA Device
Audio
Realtek High Definition Audio

zpot.png

Opublikowano

Mi się ładowało w nieskończoność ale pobranie najnowszej wersji directx i punkbuster pomogło. Chodzi mi na ultra high i mam 50 fps, ale zcrashowało jak zmieniałem na high. Jak na razie polecam poczekać parę dni aż EA to ogarnie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A ja mam inny problem...

Mi sie uruchamia normalnie caly BF4 ale tak,nie jest pelno ekranowy ,i jak chce ustawic grafike ultra na dole pisze ze w systemie 32 bity nie mozna mzieniac ustawien graficznych :/

A ja mam Windowsa 7 Ultimane 64Bit

Procesor:AMD FX-6300-six-Core Procesor 3.5GHZ 6Rdzeniowy

Graficzna:NVidia GeForce GTX 650Ti

Pamiec Ram:16GB

Co mam zrobic aby sie uruchamial jako 64 bit.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Przelecialem wszystkie fora i wywnioskowalem ze problem jest po stronie gry przynajmniej z opisow tak wyglada. Znalazlem nawet info ze producent przyznaje sie do jakiegos bledu na systemach 64 bitowych. Problem mam nastepujacy opisze go dokladnie bo niektorzy maja podobnie i nie wiedza co jest grane:

1) wlaczam normalnie gre i wisi na ekranie wczytywania gry (przez pare minut)

2) wchodze pare razy ALT + Tab do windy i w koncu zalapuje gra

3) nie dziala opcja DO AKCJI (czy jakos tak) zeby juz wejsc postacia na mape

4) znowu pare razy ALT + Tab (czesto za 1 razem) i wchodzi na mape

5) gram pare minut czasem kilkadziesiat sekund i wlacza sie czarny ekran z lecacym malym paskiem po prawej stronie u gory (jakby wczytywanie)

6) po krotkim czasie wchodzi na pulpit

 

Duzo osob ma ten sam problem. Podczas przeszukiwania internetu znalazlem pare rozwiazan ktore u mnie nie dzialaja jak np.:

1) w programie ORIGIN ustawic BF4 aby uruchamial sie w wersji x84 a nie domyslnej

2) uruchamiac gre w ORIGIN z jakims atrybutem nie pamietam teraz jakim

3) przeinstalowac system (probowalem na WIN7 64 BIT PRO i teraz Orginalnym WIN8.1 PL)

4) przeinstalowac PBustera

5) Instalacja nowego NET Frame (czy jakos tak)

Nic nie dalo skutku z powyzszego. zostalo jeszcze 1 rozwiazanie ktore nie chce mi sie juz probowac odinstalowanie jakiegos programu Geforca cos tam w nazwie z EXPERIENCE czy jakos tak.

 

Teraz co do sprzetu (nie podkrecony) :

Win8,1 PL (oryginalny)

Procek Intel 4770k

Plyta MSI Gaming

Ram 16GB

karta graf GF ASUS 760

dysk SSD 128GB i 2TB

sluchawki Logitech G35

 

Reasumujac:

BF4 na ta chwile nie dziala poprawnie na 64BITach, a u ludzi bez problemu wywalania z gry jest jakis maly haczyk ktory przydalo by sie znalesc. Jak ktos ma jeszcze jakies madre pomysly jak ten badziew uruchomic zeby dzialal do konca mapy :) to piszcie z checia sprobuje i rezultatem sie podziele. Moze jakies zmiany juz w samej grze pomoga np. rozdzielczosc lub detale ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...