Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zmiana nazwy wreszcie wróci ;D


ostapkowicz15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znalazłem na forum do ze zmiana nazwy wkrótce wróci macie tu cytat przetłumaczcie sobie go :

 

Hello Space Pilots,

We would like to update you on some of the changes we are currently working on, and specifically in relation to issues brought to our attention through the community.
The sudden disappearance of the name change feature is probably on top of the list for most of you right now. The option was deactivated when we introduced the new Secure Account System (SAS) back in August, since one important part of this feature is a fixed account name. It helps stop account theft by preventing hackers from editing your account name to circumvent the recovery process.
This is also the reason why the re-implementation of the name change function is taking longer than expected. We can’t just re-enable the option, but rather have to develop a completely new pilot feature that allows users to change their pilot name — the one displayed in the game and on the Pilot Bio page — while keeping sensitive account data fixed and not publically accessible.
Development is nearing completion and we hope to be able to release the pilot name change function very soon.
(At the time that the OA was written we still expected the name change to take a few weeks to be ready but we have put a priority on this feature and are positive that we can already release it with this week’s sync.)
We have also received a number of reports that the infamous Battleray is missing and no longer spawning on 5-3. Our investigations determined that the Battleray is actually alive and well but being misused by some players, who pulled it deep into the Pirate labyrinth and then farmed it for its juicy Interceptors.
Rather than changing the game mechanics of an obviously popular NPC we decided to add dynamic behaviour for the Pirate symbol in the minimap so it shows the Battleray’s current position at any given time. We hope that this will promote the Battleray as an interesting target to kill while adding some nice opportunities for PvP.
Lastly we looked into some concerns over the Spearhead’s viability, and specifically the Ultimate Cloaking skill. While we still believe that it is a very useful skill for scouting and retreat purposes, the shield drain associated with the cloaking ability put the Spearhead at a disadvantage as soon as EMPs or similar were used. As a result our game designers agreed that the shield drain should be removed so that Ultimate Cloaking will be more helpful.
Regards,
Your DarkOrbit Team

 

 

Opublikowano

Polska wersja

Witajcie, kosmiczni piloci!

 

Chcielibyśmy opowiedzieć Wam trochę o kilku zmianach, nad którymi aktualnie pracujemy, a w szczególności o pewnych kwestiach zasugerowanych przez naszą społeczność.

 

Prawdopodobnie na szczycie tej listy znajduje się zniknięcie funkcji umożliwiającej zmianę nazwy konta. Opcja ta została wyłączona w sierpniu po wprowadzeniu nowego systemu bezpieczeństwa kont (SAS), ponieważ jego ważnym elementem jest stała nazwa konta, która ma podnieść jego bezpieczeństwo.

 

Jest to również powód, dla którego ponowne wprowadzenie funkcji zmiany pseudonimu (nicku) trwa dłużej niż oczekiwaliśmy. Wymaga to opracowania całkowicie nowej funkcji, która umożliwi użytkownikom zmianę pseudonimu (nicku) wyświetlanego w grze i na stronie profilu przy jednoczesnym zachowaniu poufności i niedostępności ważnych danych konta dla innych użytkowników. Prace rozwojowe są już na ukończeniu i liczymy, że już wkrótce wprowadzimy funkcję zmiany pseudonimu (nicku) pilota.

 

Otrzymaliśmy również mnóstwo doniesień, że zniknął osławiony Battleray i nie pojawia się już na mapach 5-3. Podczas wewnętrznego śledztwa ustaliliśmy, że Battleray wciąż jest aktywny i ma się dobrze, ale jest wykorzystywany niezgodnie z zamierzeniami przez niektórych graczy, którzy wprowadzają go daleko do pirackiego labiryntu, a następnie stosują „farming” związany z Interceptorami. Zamiast zmieniać mechanikę gry najwyraźniej popularnego NPC, postanowiliśmy wprowadzić dynamikę zachowania symbolu pirackiego na minimapie, aby sprawdzenie aktualnej pozycji Battleraya było możliwe w dowolnym momencie. Mamy nadzieję, że przyczyni się to do „promowania” Battleraya jako interesującego celu i doda nieco więcej możliwości w walce PvP.

 

Na koniec przyjrzeliśmy się kwestii związanej z grywalnością statkiem Spearhead, a w szczególności Perfekcyjnemu kamuflażowi. O ile wciąż uważamy, że jest to bardzo przydatna umiejętność, która doskonale sprawdza się podczas rekonesansu i ucieczki, to zużycie osłony powiązane z kamuflażem stawiało Spearheada po wystrzeleniu ładunków impulsowych (lub podobnych pocisków) w niekorzystnej sytuacji. Z tego powodu nasi projektanci stwierdzili, że należy usunąć zużycie osłony, aby Perfekcyjny kamuflaż był bardziej przydatny.

 

 

Pozdrawiamy,

Wasza ekipa DarkOrbit

POZYCJA W RANKINGU: 79    POZIOM GRACZA: 22      FIRMA: MMO     CZŁONEK OD: 08-03-2008

KONIEC GRY-2014 :)

Opublikowano

Zmiana nicku.. Chciałem i się doczekałem. W końcu.. Gram od 4 lat w tą grę i pierwszy raz mogę powiedzieć pewne zdanie a mianowicie..

Propsy dla BP za to co robią, widać że nie zależy im tylko i wyłącznie na kasie ale też o utrzymaniu graczy oraz zapewnieniu im rozrywki. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...