Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Empire Of Metin - System ewolucji peta


EmpireOfMetin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak oto na naszym serwerze będzie wyglądał system ewolucji peta.


Więcej nowości już niebawem! Empire Of Metin.


c0kf.png





_____________________________________________________________________________________________________


#1. System ewolucji peta


http://www.mpcforum.pl/topic/1057341-ss-empire-of-metin-system-ewolucji-peta/


#2. System ewolucji peta


http://www.mpcforum.pl/topic/1058062-ss-empire-of-metin-2-system-ewolucji-peta/


#3. System ewolucji peta


http://www.mpcforum.pl/topic/1058785-ss-empire-of-metin-3-system-ewolucji-peta-new/


#4. System ewolucji peta


http://www.mpcforum.pl/topic/1060297-ss-empire-of-metin-4-system-ewolucji-peta/



_____________________________________________________________________________________________________


#1. Nowy Set Broni



_____________________________________________________________________________________________________

#1. Nowe Mounty



fm1y.png

Wejdź w mój profil i zobacz nowości z serwera EmpireOfMetin :)

 

Opublikowano

Heh, niestety ja pierwszy puscilem system ewolucji peta w siec wiec nic nowego. :D

 

wiem ze nie ten temat lecz mógłbyś podesłać temat z ewolucją petow ?

Opublikowano

wiem ze nie ten temat lecz mógłbyś podesłać temat z ewolucją petow ?

 

Takie coś zrobiĆ to nie problem.

Nadanie socketu do itemu i przywołanie danego moba po sockecie itemu, ew. zrobione 3 pieczęcie, a każda z nowym petem.

 

 

Heh, niestety ja pierwszy puscilem system ewolucji peta w siec wiec nic nowego. :D

 

Póki co to możesz wypierdalaĆ.

 

@Top

 

Jedyne co tutaj nowe to model, nie jestem zaskoczony, ale wiadomo jakaś nowośĆ jest.

Opublikowano

KAZDY TO MIAŁ KURWA PIERWSZY I KAZDY WIE JAK TO ZROBIC TO CZEMU JA TEGO KURWA NIGDZIE NA POLSKIM SERWERZE NIE WIDZIAŁEM PROFESJONALISCI Z DUPY

 

 

POMYSŁ ZAJEBISTY! NIC DODAĆ NIC UJAĆ, ZOBACZYMY JAK TO JESZCZE W PRAKTYCE BEDZIE WYGLADAC

1381075140-U1023416.png


Opublikowano

uuu bardzo ciekawy pomysł i dobre wykonanie. Na plecach jest logo serwera ? inne pety też będą jak moby z gry ?

Tak pety mają na sobie nasze serwerowe logo, a co do petów to będą różne, nie tylko moby z gry. Niebawem w mediach wyląduje kolejny temat z kolejną porcją "evo petów" :)

fm1y.png

Wejdź w mój profil i zobacz nowości z serwera EmpireOfMetin :)

 

Opublikowano

Takie coś zrobiĆ to nie problem.

Nadanie socketu do itemu i przywołanie danego moba po sockecie itemu, ew. zrobione 3 pieczęcie, a każda z nowym petem.

 

 

 

Póki co to możesz wypierdalaĆ.

 

@Top

 

Jedyne co tutaj nowe to model, nie jestem zaskoczony, ale wiadomo jakaś nowośĆ jest.

 

Twoją chorobę podobno da się leczyć.

 

KAZDY TO MIAŁ KURWA PIERWSZY I KAZDY WIE JAK TO ZROBIC TO CZEMU JA TEGO KURWA NIGDZIE NA POLSKIM SERWERZE NIE WIDZIAŁEM PROFESJONALISCI Z DUPY

 

 

POMYSŁ ZAJEBISTY! NIC DODAĆ NIC UJAĆ, ZOBACZYMY JAK TO JESZCZE W PRAKTYCE BEDZIE WYGLADAC

 

Metin2Mester polecam lekturkę.

 

Wszyscy niby mieli a tak naprawdę nie miał nikt :unsure:

 

 

 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=152056568338863&set=a.152056561672197.1073741830.137418349802685&type=1&theater 

 

Łap synu i spójrz na datę.

Grubo ponad miesiąc temu to zrobiłem o czym wiedział team Revential i team NerviL.

0LsM05U.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...