Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co powiecie o tym zestawie?


bastekx231

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sweet przecież dałem link do HAVIKA bo jak oc powyżej 40 mnożnikiem to trzeba mieć czym chłodzić tą grzałe.

 

 

Z ta obudowa się zgodze bo okazuje sie jednak że miałeś racje.

 

Extreme ten MSI to już lepiej kupić w tej cenie EVGA GTX 770 z ACX i można jechać dalej

 

 

OFFtop

 

Warto dopłacić do wersji gd45 gaming bo 100-150 zl róznicy dla mnie to nic.

auto.png


®

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok to po wymianie zdań

Procesor Intel CORE I5-4670K 3.4GHz LGA1150 BOX HASWELL BX80646I54670K - Kod do gry GRID2 w zestawie! 
Dysk SSD Samsung SSD840 EVO 120GB SATAIII 2.5'', (540MB/s, 410MB/s), 7mm (MZ-7TE120BW) 
Chłodzenie CPU Nzxt HAVIK 140 - 2x140mm ( HAVIK-140 ) 
Dysk Seagate Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003) 
Płyta główna MSI Z87-GD65 GAMING, Z87, DualDDR3-1333, SATA3, RAID, HDMI, GBLAN, ATX (Z87-GD65 GAMING) 
Karta graficzna EVGA GeForce GTX 770 SC ACX 2GB GDDR5 256bit 2DVI+HDMI+DP PCIe3.0 02G-P4-2774-KR 
Samsung DVD -/+ R/RW 24x SH-224DB BLACK - SATA BULK - BEZ SOFTu BA SH-224DB/BEBE 
Pamięć Crucial BLT2CP4G3D1608DT1TX0CEU 
Obudowa BitFenix Raider Midi-Tower czarny ( BFC-RDR-300-KKN1-RP ) 
Zasilacz SilentiumPC Deus M1 650W PSU 80Plus Bronze Modular 4xPEG SPC089 

Całość 4963,66 zł

 

Edit@

 

Obudowę jak Extreme czyli L50 jak nie ten BitFenix

http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-regnum-l50-pure-black-2xusb3-0-atx-ssd-ready-2x120mm-140-mm-bez-zasilacza-426471/

Jeżeli chcesz podkręcic mocno karte jak i procka to ja bym już brał

http://www.morele.net/zasilacz-be-quiet-straight-power-cm-bqt-e9-cm-580w-80plus-gold-bn198-422637/ 

ten zasilacz trzyma napiecia jak skała

 

No i ta płytka nie wiadomo czy warto dopłacić do tej wesji.

auto.png


®

Opublikowano

Chłodzenie do zmiany na PH-TC14 (RED weź, pod kolorek będzie), buda na BitFenix Raider ?

Zamienil bym ta "bude" ale nie jest chwilowo dostepna

Co do chlodzanie to dlaczego zamieniac?

Opublikowano

Nie da rady pożyczyć/ściągnąć offica ? Albo darmowy legalny zamiennik ? Strasznie drogie to coś, a komp bez SSD w tym budżecie to "rzal i bul"

 

Chyba że byśmy osłabili lekko cały zestaw kosztem tego offica + ssd.

Opublikowano

Nie da rady pożyczyć/ściągnąć offica ? Albo darmowy legalny zamiennik ? Strasznie drogie to coś, a komp bez SSD w tym budżecie to "rzal i bul"

 

Chyba że byśmy osłabili lekko cały zestaw kosztem tego offica + ssd.

SSD a mi zbedne jest.

A ze jestem uczniem to office jest niezbędny

Opublikowano

Na 290x przyjdzie jeszcze trochę poczekać - gdybyś chciał zestaw trochę taniej to zobacz coś takiego:

 

MSI Z87-G45 Gaming Intel Z87 LGA1150 BOX - 548.00 zł
Seagate Barracuda 1TB SATA3 (ST1000DM003) - 234.00 zł
SilentiumPC Deus M1 650W - 269.00 zł
CoolerMaster Storm Scout II Advanced czarna - 285.00 zł
Liteon nagrywarka DVD iHAS122-04 czarny OEM - 68.00 zł
Crucial DDR3 8GB (2x4GB) 1600MHz Ballistix Tactical CL8 - 338.00 zł
Intel Core i5-4670K LGA1150 BOX - 869.00 zł
Montaż zestawu komputerowego PC - 1.00 zł
MSI GeForce GTX770 2GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-Express (ver. OC) - 1465.00 zł
Thermalright HR-02 Macho Black White - 196.00 zł
BenQ 21.5" GW2255 - 418.00 zł
Microsoft Windows 8 64-bit OEM - 355.00 zł
SteelSeries Apex Raw Gaming - 299.00 zł
Microsoft Office Home & Student 2013 32-bit/x64 PL Medialess - 455.00 zł


Zestaw dostępny jest tutaj (wystarczy wrzucić produkty do swojego koszyka).

 

Kupując zestaw komputerowy w Techplanet, w polu kod rabatowy wpisz: mpcforum, dostaniesz darmową wysyłkę do domu, oraz usługę montażu za 0 zł i podstawowe testy całego komputera !
Wpisz sobie jeszcze w komentarzu do zamówienia "Prembox 50GB" - dostaniesz za darmo 50GB transferu w serwisie do pobierania plików bez limitów.
Możesz też skorzystać z promocji - do końca miesiąca myszka, pendrive, lub głośniki są za darmo (patrz).

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zasilacz wystarczy w zupełności nawet po O/C.

290X patrząc po wynikach temperatur RACZEJ będzie można odpuscić (zobaczymy jakie temperatury będą na autorskich chłodzeniach, bo na referencie wygląda na powtórkę z Fermi : P).

Opublikowano

Hmmm teraz wyszła karta nvidii Gtx 780TI (2849zł) Jeszcze lepsza wydajność... Czy ktoś moze mi zlozyc zestaw z ta karta wyrzucajac jakies pierdoly. Tak do 5500-5600 Zł

Opublikowano

W sumie. Wydajność GTX 780 Ti Jest wieksza od R9 290X o jakieś 10-15% A kosztuje prawie 1k wiecej.

Pytanie kiedy pojawia sie dedyki tej karty.

Opublikowano

10-15% ? Na co ty patrzysz ? r9 290X to około 780 Ti choć zależy od danej gry, za to od titana i zwyklej 780 lepsza jest nawet r9 290

Opublikowano

10-15% ? Na co ty patrzysz ? r9 290X to około 780 Ti choć zależy od danej gry, za to od titana i zwyklej 780 lepsza jest nawet r9 290

780 po O/C to Titan, a ten jest ponad 290. 290X to poziom Titana (który jest nieopłacalny biorąc pod uwagę, że 780 można wyrwać już za niecałe 1800zł) za mniejszą kasą, jednak temperatury... Nvidia też się dobrze kręci, a wszystko i tak zależy od sztuki.

I tak wszystko zależy od gry.

Opublikowano

780 po O/C to Titan, a ten jest ponad 290. 290X to poziom Titana (który jest nieopłacalny biorąc pod uwagę, że 780 można wyrwać już za niecałe 1800zł) za mniejszą kasą, jednak temperatury... Nvidia też się dobrze kręci, a wszystko i tak zależy od sztuki.

I tak wszystko zależy od gry.

Ja nie mowie o 780 Tylko o 780 Ti

@Edit

Która z R9 290X ma najlepsze chłodzenie

Od asusa, msi itd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...