Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2]IceCrafters [Survival/Frakcje][60 slotow][Exp Ze Stone][Zero Lagow !][Miła Atmosfera][Dobrze Skonfigurowany OtherDrops][TS3]


lavo12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

67605790749991671352.png



 



 



57014200060154602879.png



 


Typ serwera: Dedyk



Typ serwera: Survival/Frakcje

Adres IP : 37.59.22.22:26915
b_350_20_8BA95B_6D8646_FFFFFF_2C5C23.png



Zwierzętata: Tak


Potwory: Tak


PvP: Tak

Nether: Tak
Premium: NonPremium


WhiteList: Wyłączona



 



87334648046084794666.pngDla Youtuberów!
Przewidujemy do zdobycia Vipy,Supervipy,Megavipy,Moderatorów i adminów oraz nagrody pieniężne !
100 wyswietlen = ViP ( normalnie kosztuje 9 zl )
170 wyswieleń = SuperViP ( normalnie kosztuje 15 zl )
280 wyswietleń = MegaViP ( normalnie kosztuje 25 zl ) Lub Moderator
500 wyswietlen = Administrator ! ( dodatkowo musisz spełnić wymagania )
Następnie za każde 500 wyswietlen dostanianiesz 15 zł !
Przy 2000 wyswietleniach dostaniesz Wlasny serwer ! - 30 slotów (przyłączony do naszej serwerowni).



34497190031276604868.png



80567059733792477417.png









admd.png


HeadAdmin: Valie

Liczna ADMINISTRACJA!




plug.png

Pluginy zostaly


dobrane z mysla o graczach!






Zapraszamy !

Opublikowano

Nie polecam serwera, miałem tam Admina, zbanowałem kolege za cheaty. Miałem świadków i pan "4Get4up" dał mi bana za to i jeszcze unbanował tamtego kolesia. Zapytałem sie czego daje mu unbana, a on powiedział "moja prywatna sprawa". Dawał itemy graczom i mi wmawiał że ja to robie. NIE POLECAM SERWERA

Opublikowano

Nie polecam serwera, miałem tam Admina, zbanowałem kolege za cheaty. Miałem świadków i pan "4Get4up" dał mi bana za to i jeszcze unbanował tamtego kolesia. Zapytałem sie czego daje mu unbana, a on powiedział "moja prywatna sprawa". Dawał itemy graczom i mi wmawiał że ja to robie. NIE POLECAM SERWERA

Tak zwany Pan 4Get nie ma juz rangi Opiekun, poniewaz administracja tak zdecydowala.

 

Wylecial z Administracji :)

 

A Wiec Zapraszam ! IP : 37.59.22.22:26915

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...