Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WYSTARTOWAŁ] <---> Lecraft - Marzenia się spełniają! <---> [1.6.4][Dedyk] [Survival+Frakcje] [200 Slotów] [Ogar Administracja][Start 29.09.13 17:30]


~Publikator~

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Konkurs na serwerze Trwa od Dzis (06.10.2013) do Niedzieli (13.10.2013) !!!

 

Jest mało czasu, więc śpieszcie się!

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

przypominam, że konkurs ma również równowartość w itemshopie. Vip na
30 dni kosztuje 12 z groszami, więc wygrywając 15 dni, masz 6 z
groszami. To samo gildia, ale itemki na nią, można zdobyć kopiąc.

 

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Uwaga Uwaga ! NOWOSCI

Na serwer został dodany event - GIANT. Polega na tym, że
trzeba zabić Zombie Gianta, i nie zginac !

Dropia z niego bardzo ciekawe itemy !

W tym:

- Diaxy, żelazo, złoto, exp i kasa !

Jezeli jutro o godzinie 18 będzie więcej niż 18 graczy, Urządzimy wlasnie taki Event! Zapraszamy
wszystkich !


MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

@Ref

 

 

@PRzepraszam godzine wczesniej, bo przeciez na forum jest zla godzine. To nie moja wina, tylko administracji ze zla godzina.

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

Przerwa Techniczna zakonczona ! Ukonczylismy prace nad Bossami ! Przypominam, dzis 18:00 event - GIANT !! ZApraszamy wszystkich

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

Mamy dla was niespodziankę. Niebawem możliwe, że będziemy mieli nowy spawn. Więcej informacji wkrótce.

 

ps. Z pozdrowieniami dla TCQ, przypominamy o konkursie :P

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Pragniemy poinformować, że witamy nowych KidModów w naszym składzie. Jednocześnie informuje, że damianek360 został zdegradowany za brak aktywności. Nowymi na tym stanowisku są:

 

Faarcik

Azawan

Wacek

 

Szybkiego awansu :P



.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Ogłoszenia serverowe:

 

Aktualna edycja, była
wersją Beta. Sprawdzaliśmy stabilność pluginów, oraz testowaliśmy czy
server bez CombatLog ma jakieś szanse.

 

Niebawem
będzie nowa 2 edycja, tym razem już na nieco dłużej, z poprawionymi
wieloma błędami, które dało się na pewno zauważyć. Dodatkowo nowe
eventy, pluginy, uprawnienia dla vip, sklep i przede wszystkim nowy
spawn, który był budowany przez 4 osoby ok. 3-4 dni (aktualny przez 1
osobę 4h :P). Wiem, że pewnie dużo osób się oburzy, jednak bardzo
pomogliście w odszukiwaniu błędów i teraz będzie się grało dużo lepiej.
Tak więc teraz prosimy o cierpliwe czekanie na (można tak napisać)
pierwszą pełną edycję.

 

Pozdrawiam.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Ogłoszenia serverowe:

 

Aktualna edycja, była

wersją Beta. Sprawdzaliśmy stabilność pluginów, oraz testowaliśmy czy

server bez CombatLog ma jakieś szanse.

 

Niebawem

będzie nowa 2 edycja, tym razem już na nieco dłużej, z poprawionymi

wieloma błędami, które dało się na pewno zauważyć. Dodatkowo nowe

eventy, pluginy, uprawnienia dla vip, sklep i przede wszystkim nowy

spawn, który był budowany przez 4 osoby ok. 3-4 dni (aktualny przez 1

osobę 4h :P). Wiem, że pewnie dużo osób się oburzy, jednak bardzo

pomogliście w odszukiwaniu błędów i teraz będzie się grało dużo lepiej.

Tak więc teraz prosimy o cierpliwe czekanie na (można tak napisać)

pierwszą pełną edycję.

 

Pozdrawiam.

 

Punkty z ItemShopa zostaną zwrócone ?

Opublikowano

KichaMCPL powiem, tak . W tematach udzielasz lepszych odpowiedzi i twoje skrypty są bardziej starannie wykonane. Na serwerze połowa ich nie jest spolszczona ;p

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

KichaMCPL powiem, tak . W tematach udzielasz lepszych odpowiedzi i twoje skrypty są bardziej starannie wykonane. Na serwerze połowa ich nie jest spolszczona ;p

Nie ja jestem technikiem servera :P Nie wiem kto wam powiedział, że ja je robię :D

 

Oraz takie ciekawe info, jednym z nowych eventów będzie "Grzybobranie". Wykonaliśmy już las 100x100, na którym jest pełno grzybów. Będą tam 3 minuty na zbieranie grzybów, to raczej wiecie, ale na mapce jest pełno mobów. Dostaniecie jakieś eq. Kto dotrwa do końca i będzie miał najwięcej itemków dostanie nagrodę.

 

ps. Już się nie udzielam w tematach :P Zasługa dzielnego Why, że mnie zniechęcił do pomagania innym, ale mniejsza o to.

MPC Hejter Team Leader

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...