Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[*]=-ProCrafters=-[*] [Survival+Gildie] [System Rankinu] [Epicki System Dropu [111 Slotow] [WLASNE PLUGINY!] [System Leveli] [Ts3] [Panel Gracza]


xMasterPepcio

Zagrasz?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz? :3

    • Tak.
      23
    • Nie.
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1380395371-U996733.png

 

 

Witaj drogiGraczu!

Pamiętasz jeszcze legendarny serwer Survival + Gildie by MasterPepcio?

Jeśli to tak, to serwer jest już pod nową nazwą i ruszamy z 3 edycja!

Czekają na Ciebie wyzwania, walki, niezapomniane przygody,

niezliczone godziny świetnej zabawy!

Jesteś gotowy na przygodę i powrót w zupełnie odmienionej

formie serwera ProCrafters.pl!

>> START 3 EDYCJI <<

CZWARTEK GODZINA 18:00

[3 PAZDZIERNIK]

1380395700-U996733.png

===> ADRES IP : mc.procrafters.pl:26982

===> ADRES ts3 : ts.procrafters.pl

===> ILOŚĆ SLOTÓW : 111.

===> ILOŚĆ TS3 : 32 (Chwilowy brak licencji)

===> ROZGRYWKA : Survival/Wojny Gildii.

===> ADMINISTRACJA : MasterPepcio, SebekTMPL

1380396119-U996733.png

1380396142-U996733.png

1380396169-U996733.png

Na naszym serwerze, gildie to autorski skript Dzikoysk'a

Który dawno temu był jeszcze u nas adminem ^^

Gildie są dobrze dopracowane, kazdeemu sie spodobają

Po zebraniu itemow na gildie, otrzymujesz cuboid 80x80!

1380396247-U996733.png

1380396308-U996733.png

Na serwerze posiadamy własny niesamowity ranking!

Za zabicie gracza otrzymujesz od 1 do 100 punktów

Gracz posiada komende /ranking <nick>

którą może spawdzić ile grasz posiada puntów, smierci, zabójstw...

Komenda /top, sprawdzasz najlepszych graczy pvp

Dodatkowo można robić tabliczke z rankingiem :3

1380396483-U996733.png

1380396410-U996733.png

Na serwerze znajdziesz coś nowego, oprócz zajebistych dropow z stone!

Na serwerze wprowadziliśmy lvl kopania! [Autorskie]

Na serwerze znajdziesz nietypowy sysem kopania, podobny do MCHC

lecz zupełnie inny, za kopania otrzymujesz pkt, za pkt lvl, za lvl

ciekawe nagrody (Kilofy, xp)

1380396562-U996733.png


1380396597-U996733.png

Na naszym serwerze posiadamy własny system zamiany

Posiadając wyznaczoną ilość itemów napisanych na tabliczce, otrzymujesz

itemy które są napisane powyżej na tabliczce!

1380396982-U996733.png

1380397056-U996733.png

Wydajmosc to 2 imie serwera!

Serwer jest tak przygotowany aby nie bylo lagow!

Więcej autorskich systemow: ProDestroyer, ProAR (AntiRelog), ProCORE, ProShop, ProTeleporter i wiele wiecej!

1380397168-U996733.png

==> ADRES IP : mc.procrafters.pl:26982
===> ADRES ts3 : ts.procrafters.pl


Opublikowano

po raz kolejny widze ta prezentacje na MPCforum. Samo to ze nie potraficie utrzymac jednej Prezki. Swiadczy o tym ze nie bedziecie potrafili utrzymac servera....

pozdrawiam.png

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Poprzednia prezentacja, jest w koszu (nikt nie podal nawet przyczyny)..

Troche pomyśl @up :)

Moze dlatego w koszu ze przed tamta byla jeszcze jedna?. :)

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

@UP Nie polecasz dlatego, bo masz bół dupy bo Pepcio wyjebał Cię z administracji? - żenujące ;-).

 

@top Maszyna dobra, 0 lagów. Chyba, że są DDos'y ;x.

 

Zagram napewno :3

Opublikowano

Zgadzam się, maszyna jest w porządku, serwer tak samo, jak i założyciel ^ ^ na pewno się pojawię ;>

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Lupo, nie mam żadnego "bólu dupy" . I tak było mi to obojętne czy jestem w administracji czy nie jestem. Ale "MajsterPypcio" zbanował mnie za nie zrozumiały reason: "Cześć ;/"

 

@offtopic Nasłał na nasz serwer Boty i groził DdoS'em.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz nie polecam ;x

Opublikowano

Serwer spoko, grałem na poprzednich edycjach i polecam.

A co do pana Cybertronek to skończ już tutaj pisać, byłeś w administracji, wyleciałeś i teraz masz zamiar pisać pod każdym tematem tego serwera że jest beznadziejny?

Idź się zająć swoim serwerem bo z tego co widzę to jest wyłączony :)

A co do twojego serwera Cybertronek to też długo nie pociągnie :) H@ i Właściciel powinni wiedzieć dlaczego :)

Pozdrawiam.

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

@2up

Boty z jego ip? Gratuluję.

O ile mi wiadomo to do gravybot itp wkleja się listę proxy :)

@up

Nie polecasz dlatego że da się to zrobić w OD? Gratuluję :)

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

@2up

Boty z jego ip? Gratuluję.

O ile mi wiadomo to do gravybot itp wkleja się listę proxy :)

@up

Nie polecasz dlatego że da się to zrobić w OD? Gratuluję :)

Nie za da się to zrobić w other drops.. Tylko dlatego że już w samym tytule jest ściema .. Pozdro xD

Opublikowano

Nie za da się to zrobić w other drops.. Tylko dlatego że już w samym tytule jest ściema .. Pozdro xD

Mówisz że Autor tematu kłamie że nie ma autorskiego skryptu na drop?

Jako że mam zaszczyt być tam chwilowo może nie adminem to z punktu widzenia JEST TO 100% AUTORSTWA !

Z czego nie polecasz serwera bo może jest dla ciebie za trudny ?

 

Pepcio nasłałeś na nas boty.. Myślisz, że tego nie sprawdzaliśmy? Było twoje IP..

Fałszywe oskarżenia , Pepcio nasłał na was "botów" a jest jego ip uświadom to sobie jakie wy piszecie głupstwa ...

:)

Opublikowano

Zagram na pewno.. Mam nadzieję że nie będzie takich błędów jak na poprzednich wersjach... Pozdro dla Cyber... Boty z jego IP <ŚMIECHŁEM>

Opublikowano

Każda edycja jest spoko. Może nie należę do stałych bywalców z powodu ograniczonej ilości czasu, ale jak wejdę, to jest zawsze super ;)

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano

[][][][][] [][][][][] [] [][][][] []
[] [] [] [][][] [][] [][][][] [] [] []
[] [] [] [] [] [] [] [] [] [][][][ [] [] []
[][][][][] [] [] [] [] [] [] [] [] [][] []
[] [] [] [][][] [] [] [] [][][] [][] [] [][][][][] [] [] [][]][] [][][] []
[] [][] [] [] [] [][] [] [] [] [] [] [][] [] [] []
[] [] [][][][] [][][][][] [] [][][][] [] [] [][][][] [] [][][][] [] [] [][][]

REF 24H

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...