Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poszukuje] Ludzi chętnych do pomocy przy serwerze.


sosnax1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lubisz budować z kolegami duże projekty a może lubisz nagrywać filmy z minecraft?


Być może lubisz tworzyć grafikę lub tworzyć serwery minecraft?


Jeśli tak Zapraszam do czytania dalej :)



​Poszukuje Ludzi:


Sponsorów: 0/Tych nigdy za wiele :)


Grup Budowniczych*: 0/5


Modder/Technik: 0/2


Grafik/webmaster: 0/1


YouTuber: 0/20





*(każda grupa budowniczych może mieć członków ile chce ale w granicach umiaru)



Czego wymagam od poszczególnych grup?


Sponsor: Wpłaca znaczną sumę pieniędzy na utrzymanie serwera. W zamian za range, banery na stronie czy reklamy na serwerze.


Grupa Budowniczych: Ma za zadanie zbudowanie miast, (z czasów XXI wieku) według swojej wizji. Niektóre miasta będą zniszczone.


Modder/Technik: Ustawienie serwera z modami i plugin-ami, stworzenie plugin lub modu.


Grafik/Webmaster: Zajmie się stworzeniem strony (portalu oraz forum serwera), oraz wykona jakieś obrazy promujące nasz serwer.


YouTuber: Nagrywa oraz promuje serwer, kręcąc filmy itp.


Wszystkie wyżej wymienione rangi po otwarciu serwera otrzymają specjalną range na serwerze w zależności czy będą ją chcieli.


Serwer byłby typem RPG, apokalipsa aby zgłosić się na ochotnika lub jeśli chcesz dowiedzieć się więcej pisz na pw.





Fabuła gry będzie podawana w mniej więcej takiej treści w książce.


9 Sierpnia 2025r. Notatnik: Nasz świat który kiedyś znaliśmy i kochaliśmy został kompletnie zniszczony przez spadające z kosmosu meteoryty z całości z lodu. Pomimo że nie uszkodziły poważnie naszej planety to jednak woda z topniejących lodowców zaczęła powoli podnosić poziomy mórz i oceanów. Woda przybywała w zastraszającym tempie każdego dnia i nie dało się nic z tym zrobić...


Woda siała coraz większe zniszczenia, wymywając pola uprawne podmywając drogi i zalewając budynki. Lecz nikt nie spodziewał się że zmienia ona także atmosferę. Jednakże zmieniła ona przepływy prądów morskich na co pogoda odreagowała silnymi huraganami niszcząc miasta położone bliżej dużych zbiorników wodnych. Jednakże woda po huraganach wcale nie odchodziła, lecz stopniowo przemierzała świat zalewając nawet miasta położono głęboko w ladzie...


9 Sierpnia 2030r. Notatnik: Jeżeli możesz to przeczytać jesteś Farciarzem, minęło dokładnie 5 lat od katastrofy .Wszystkie miasta zostały zatopione głęboko pod wodą. Jednak niektórym udało się uratować. Zabrał nas statek Appolon do jednej z baz platformowych. Wydobywa się na nich materiały potrzebne nam do życia oraz hoduje ocalałe zwierzęta. Niektóre z nich to wyjścia z tajnych baz wojskowych, prowadzi się tam badania które pomaga ci przetrwać!. Lecz uważaj przeszkodzić ci mogą w tym nie tylko wojskowi ale inni członkowie ocalonych oraz piraci.



Federacje:


Ocleni- wszyscy gracze bez wyróżnień .


1. Naukowcy (boty + zasłużeni gracze i admini).


2. Piraci - gracze nie przestrzegający regulaminu.

W dalszej cześci wyjaśniam co i jak, objaśniam reguły i jak mieć wyspę kupować doki itp.

Dam pomysł na:

plugin typu mini-game (1)

Chętny? pisz na pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...