Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakich detalach pójdzie Far Cry 3?


railroad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor: Intel i5 3350p 3,1 GHz

Grafika: MSI nVidia GTX 650 Ti BOOST 1GB

RAM: 8 GB 1333MHz (2x4GB)

Zasilacz: Chieftec 550W

System: Win7 64 bity

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

No właśnie na ultra co prawda idzie, ale czasem są TAK MASAKRYCZNE spadki FPS że grać się nie da (szczegolnie jak przez las jade). Macie pomysł dlaczego? Spadki fps są też przy ustawieniach high, medium.

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

Jezu.l... dysk twardy nie wykorzysta nawet Sata z transferem 2Gbit/s co dopiero 6Gbit/s... dysk tu nic nie ma...

 

Powiem ci ze z ta gpu to normalne ze sa spadki bo te z sredniej polki tak maja ;//

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

Jezu.l... dysk twardy nie wykorzysta nawet Sata z transferem 2Gbit/s co dopiero 6Gbit/s... dysk tu nic nie ma...

 

Powiem ci ze z ta gpu to normalne ze sa spadki bo te z sredniej polki tak maja ;//

Dlaczego niby ? o.O

 

Niech autor przeskanuje ten dysk i wklei screena. Może jest walnięty ?

Chyba, że to jakiś syf w systemie.

Opublikowano

Sam dysk nic nie ma :P Bo szybkosc dysku to przy nagrywaniu moze miec znaczenie... a wirus to juz nie wina dysku :D

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

Sciagnij sterowniki beta da to jakieś 2,3 % wiecej CCleaner pierw przeczyść rejestr pózniej ta pierwsza zakladke a na koniec sprawdz czy nie masz wlaczonego jakiegokolwiek AAA,SMAA,TXAA,MSAA bo jak masz to wylacz i natychmiast bedzie lepiej do tego podaj rozdzialke.

 

Do tego spróbuj z cieniami na minimum bo i wyżej są to bardziej muli. W Gridzie 2 zmiejszenie jakości cieni o jeden w dól z maks daje nawet 10 fps wiecej(to na gtx juz nie pamietam serii)

auto.png


®

Opublikowano

Już jest wszystko cacy. Cała grafika na ultra, a problemem spadków wydajności było właśnie MSAA. Wyłączyłem to i teraz hula aż miło. Dzięki Charliez, pomogłeś!

9e5d547b6355b67b.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...