Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vTuT] Klonowanie bloków różnego typu [1.6.2 Multi]


XxzioloxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heh znam to az od 1.4.7

Plugin McMMO ma buga ze skill berserk wypelnia stacki. Wystarczy wywalic stack diaxow i miec wciaz 1 przy sobie i wypelni oba stacki diaxami. Mozna tak robic z kilkoma rzeczami na raz (wywalic stack diaxow i emeraldow na raz). To dziala na wszystko co sie stackuje (nie wazne do ilu, byle by sie stackowalo).

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

heh znam to az od 1.4.7

Plugin McMMO ma buga ze skill berserk wypelnia stacki. Wystarczy wywalic stack diaxow i miec wciaz 1 przy sobie i wypelni oba stacki diaxami. Mozna tak robic z kilkoma rzeczami na raz (wywalic stack diaxow i emeraldow na raz). To dziala na wszystko co sie stackuje (nie wazne do ilu, byle by sie stackowalo).

Popracuj nad ortografią "az, mozna , robic " . A po drugie to jak wiedziałeś to dobrze ale jakoś nie chciałeś się podzielić ja to zrobiłem koniec dyskusji .
Opublikowano

przyda siężeby zablokowac serw\er przed kopioaniem leci plus

h6m9o8p67z9o.jpg

 

Cześć! Zapraszam Cię na mój serwer typu skyblock, nowoczesnego typu! Mamy 20 slotów i 1 ukryty - serwer publiczny no-premium na wersję 1.6.4! :-) Eventy, i konkursy i dużo innycn niespodzianek! :-) IP: s8.fhmc.pl:27891

Opublikowano

Wkradła ci się mała literówka "wziąć" nie "wziość" ;p

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Fajne, tylko troszkę podszkolilbys ortografie :P

 

 

2. Wziość  jakieś bloki np. 64 Bloki żelaza + 1 blok żelaza

 

 

Pisze sie: Wziąć ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...