Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA SA-MP 0.3x] WWW.MULTIPOLAND.PL - 4FuN Polski serwer dobrej zabawy.


LeIIto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1x7f.png



Adres IP: 194.28.50.14:29010





GameTracker:



350x20_FFFFFF_FFFFFF_000000_000000.png




Co między innymi dodaliśmy?:




Nitro do NRG-500 za pomocą klawiszu strzału



Lista komend: /cmd /cmd2 /cmd3 /cmd4



Ładny licznik prędkości



Pasek informacyjny na dole ekranu



Licznik driftu (daje kase za skończony drift)



Deadly Jump ( /dejump )



Rangi czatowe



Top10 graczy serwery ( /top10 )



Prywatne wiadomości ( /pm lub /pw)



Informacje "Wszedł" i "Wyszedł" z serwera



/bronie - wybór broni



/v - wybór pojazdów




I wiele innych ! Serwer nie jest w 100% dokończony, ale ludzie wchodzą, więc piszemy reklamę.




Zostanie dodane dużo różnych rzeczy.




Oczywiście propozycje w komentarzach :)




Miła i pomocna administracja. Niektórzy gracze ze starej ekipy PSR



Zapraszamy do składania podań na admina póki rekrutacja otwarta :)




Pamiętaj ! To my wszyscy tworzymy serwer




Opublikowano

Przed zrobieniem prezentacji zapoznaj się z regulaminem lokalnym.

Nie wstawiamy linków poza forum, zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...