Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zostanę] Grafikiem, Opiekunem TS3/Forum


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png




Nasza strona:



http://artel-arts.za.pl/index.html

Nasz fanpejdz:



https://www.facebook.com/ArtelArts#



Krótko.


Jesteśmy ekipą która zajmuje się częścią wizualną serwerów Metin2 i nie tylko.



Tworzymy prezentacje, zapowiedzi.


Wymyślamy fabuły, ustawiamy sety broni.


Pomagamy przy TS3, Forum.



Wiecej info na naszej stronie podanej wyżej ;)




gg moje ( 41416079 )


gg wspólne do całej załogi macie na stronie


Opublikowano

Refresz, wiem, ze przed czasem ale wyjebane.

 

Jeżeli ktoś potrzebuje prezentacji serwera/gildii, jakieś fabuły czy coś... pisac smiało :)

 

gg: 41416079 lub 46576682

 

Pojawiło się pare propozycji, zrobiłem jedną, dwie prace i kontakt znikł, nie chce tego typu rzeczy nastepnym razem, co wam z tego skoro mam PSD i za chuj tego nie wstawicie na MPC póki żyje. :)

 

 

Również zapraszam do lajkowania fanpejdza, czasem bedziemy oddawać w wasze ręce psdki czy też inne ciekawe prace które mogą się przydać... :)

Opublikowano

To samo tobie moge zadać, bo wiem, że mnie znasz ale nie wiem skąd xD

 

Kilka razy mieliśmy okazję porozmawiać no a wcześniej dałeś "Harnas Design"

Szczyt poufności. xD

0LsM05U.png

Opublikowano

@REF

 

Serdecznie zapraszamy :)

 

Wkrótce zmiana domeny, tylko niech Nam dojdzie :)

Kirito z Triadora? (jak tak powodzenia) jak nie nie znam.

a ta Julietta to bodajże z astiuma nie ? (też chuj wie)

piszę na zapas,kopsnijcie jakieś prace (dopiero wbijam na str sprawdzić czy tam są.)

w pythonie robicie?

edit. harnaś bez pompy

RauE0Ri.png

Opublikowano

Kirito z Triadora? (jak tak powodzenia) jak nie nie znam.

a ta Julietta to bodajże z astiuma nie ? (też chuj wie)

piszę na zapas,kopsnijcie jakieś prace (dopiero wbijam na str sprawdzić czy tam są.)

w pythonie robicie?

 

Nie ma napisane, że robią w pythonie więc nie robią.

Na Astium masz Juvie która nie ogarnia grafiki (Topaz Clean potrafi użyć mój pies)

0LsM05U.png

Opublikowano

Nie ma napisane, że robią w pythonie więc nie robią.

Na Astium masz Juvie która nie ogarnia grafiki (Topaz Clean potrafi użyć mój pies)

Strzelałem kapiszonami.

Btw polecić nie polecę,nie znam (kirito z Triadora?)

edit@ dobra polecić polecę,żeby to tylko nie padło.

RauE0Ri.png

Opublikowano

Kirito z Triadora? (jak tak powodzenia) jak nie nie znam.

a ta Julietta to bodajże z astiuma nie ? (też chuj wie)

piszę na zapas,kopsnijcie jakieś prace (dopiero wbijam na str sprawdzić czy tam są.)

w pythonie robicie?

edit. harnaś bez pompy

 

 

Galeria niedługo bedzie na stronie, aktualnie nad nią pracuje ( pisana od zera a z moimi zdolnosciami webmasterskimi to jednak za dobrze to nie idzie ). W pyth nie robimy :) Nie zajmujemy sie skryptami, aczkolwiek jak sie rozwiniemy moze zawita u nas ktoś z tej dziedziny.

Kirito nie z triadora.

Opublikowano

Galeria niedługo bedzie na stronie, aktualnie nad nią pracuje ( pisana od zera a z moimi zdolnosciami webmasterskimi to jednak za dobrze to nie idzie ). W pyth nie robimy :) Nie zajmujemy sie skryptami, aczkolwiek jak sie rozwiniemy moze zawita u nas ktoś z tej dziedziny.

Kirito nie z triadora.

 

Ja chcę jako skrypter! xD

0LsM05U.png

Opublikowano

 

Dobra jest tak.

Szukam administratorów ts3 kto chętny z Waszej paczki. ??

Pewnie ;) Pisz gg, 41416079

 

Nie polecam.

 

Nie dawajcie zatrudnienia żydowi :f

PATUSIĄTKO MILCZY :** A KTO MNIE O GRAFIKE BŁAGA ? xD

Opublikowano

PATUSIĄTKO MILCZY :** A KTO MNIE O GRAFIKE BŁAGA ? xD

Błaga? Zlitowałem się. Podczas II wojny światowej Polacy pomagali żydom, to teraz też mogę pomóc.

Opublikowano

Błaga? Zlitowałem się. Podczas II wojny światowej Polacy pomagali żydom, to teraz też mogę pomóc.

 

 

Pozdrow patke i dzieki za odswiezanie tematu, dzieki takim jak ty mam te 10 wiadomosci dziennie :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...