Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Pojedynek]Diss vs ktos? :D


aprzestan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a>






Wyzywający:Orzi
Wyzwany: Nakou :D
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka: Polska Gościnność.
Notatka:Historia Toczy koło a ty ciagle jestes zerem w kazdym innym wcieleniu jestes zwykłym skurwierel m :) :D

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Opublikowano

Tu ° Nakou

Tamto konto mi zablokowali za obraze jakiegoś leszcza

 

Przyjmuje pojedynek

i mam nadzieje że głosowanie będzie uczciwe :)

(żebym nie musiał znowu zbierać warnów) :D

 

*Żebym nie dostał bana za multikonto.

To jest moje konto którym pisałem odwołanie od bana. :)

do innych celów wogóle go nie używam

 

@edit

 

patrzcie na avatar :)

GANGSTER :p

⸮ dla tych co pisali że mam pryszczatą morde i jestem rudy - daltony

 

ROZPOCZNYAJ ZIOMUŚ TEN TANIEC :D

Opublikowano

team jest bardziej jebniety niż myślałem

 

www.mpcforum.pl/topic/1053950-perm-nakou-nakou/#entry8975755

 

ZA CO GO ZBANOWALISCIE ?

WOGÓLE KURWA MÓZGU NIE MACIE

 

dissu nie będzie ,a już czekałem :)

Opublikowano

Czyli te konto naoku tez zablokowali czyli nie mam na co liczyć? No trudno czekam na kogos innego prosze o zgłaszanie sie.

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Opublikowano

Czyli te konto naoku tez zablokowali czyli nie mam na co liczyć? No trudno czekam na kogos innego prosze o zgłaszanie sie.

Ja się zgłaszam :) mam już nowe konto :D

(Zbanowali mnie permem za multikonto tylko że te konto zrobiłem po to żeby napisać odwołanie)

 

Mądrzy ludzie nie ?

też tak myślę :)

________________________________________

 

Ok, a przestań mi tu pierdolić i zaczynaj :)

Opublikowano
Historia Toczy koło a ty ciagle jestes zerem w kazdym innym wcieleniu jestes zwykłym skurwielem.

Każde moje słowo niszczy cie od środka jesteś zwykłym penerem.

i nie możesz sie wydostać , każda mała cząstka ciebie krzyczy ja chce się wydostać!

Moje rymy cie zniszczą za nim moim słową sprostasz .

a teraz zobacz kto tu kurwa napierdala dobrze a ty nadal robisz pod siebie bo narażasz sie na ostrzał

Spodnie zalane a ty nadal debilu nie wiesz co jest grane ! psychika ci siada a ja mam tu ciagle polewane

To polska gościnnośc zapraszam cie na winkiel będziesz jebał starą nekrofile i zjem cie bez żadnego fałszu ,

Probujesz sie pozbierac z dissu ale nadal siedze tutaj a ty patrzysz jak przypierdalam ci z buta ,

Ogarnij Się na Amen!

Naoku ty jebany pedale!


No to nawijaj :D Sorki że nie w wersach głupio się czyta ale to napisałem z telefonu bo do kompa nie mam dostępu :P


P.S. gdy będziesz pisał tekst prosze nie wjeżdzaj na rodziców :)!


A i proszę o głosowanie po przez tekst a nie czy ktoś kogoś lubi czy nie!!1

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Opublikowano

Twoje rymy mnie niszczą ?

Pokaż pierw gdzie one są :)

Chyba zawarte w wersie "OGARNIJ SIĘ ZIOM"

Popieprzyć, posolić, aprzestań pierdolić,

po prostu jestem lepszy i to Cie kurwa boli.

Biorę Cie powoli i rzucam w ogień podlewam benzyną i patrze jak płoniesz.

Tak się jarasz że leci gęsty dym,

ja sciagam z niego bucha i zapodaje rym.

Pogodz się z tym że nie jesteś człowiekiem,

spojź lepiej w lustro to będziesz miał beke :D

Nie jesteś człowiekiem,

Skumałeś to ?

są przypuszczenia że spierdoliłeś z ZOO.

Oo, widze że jesteś w nowym wdzianku,

pewnie podjebałeś menelowi na przystanku.

Mam nadzieje że nie myślisz o wygranej,

chyba że masz mocno w mózgu najebane.

Twój tekst to diss ?

z pewnością jesteś nowy,

Jak narazie jesteś moim workiem treningowym.

I tak mam przeczucie że będą na Ciebie głosy,

bo niektórzy na tym forum to jebane neosy :)

Opublikowano

''

 

Twoje rymy mnie niszczą ?
Pokaż pierw gdzie one są :)
Chyba zawarte w wersie "OGARNIJ SIĘ ZIOM"

Pogodz się z tym że nie jesteś człowiekiem,
spojź lepiej w lustro to będziesz miał beke :D

 

jebłem :D

 

GŁOS NA NAKOU

Opublikowano

Naoku jest bitwa a ty tekst zmieniasz tak to nie róbmy :)

 

 

Na początek na ten schemat szkoda że nie poleciałeś na ten temat...

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Opublikowano

Naoku jest bitwa a ty tekst zmieniasz tak to nie róbmy :)

 

 

Na początek na ten schemat szkoda że nie poleciałeś na ten temat...

TEKSTU NIE EDYTOWAŁEM,

DODAŁEM TYLKO JEDEN PRZECINEK.

Opublikowano

No to przegrałem , pierwszy diss mój więc aż tak nie przeżywam xD teraz sobie pisze dissy na sucho to jakiś rewazyk bedzie :)

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...