Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kto wygrał mistrzostwa S1 i All-Stars 2013


z1xeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto wygrał MŚ S1 i kto był w Finale oraz jakie były Półfinały tych mistrzostw.

Jakie były półfinały MŚ S2 i kogo TPA pokonało w Finale ?

I jeszcze jedno: Kto wygrał All;Stars 2013 ? I co to wgl jest?;d

Opublikowano

S1 Wygrało Fnatic jeszcze z Shusheiem (polskim graczem) na supporcie, grali przeciwko aAa (Againt All Authority).

 

Półfinały S1:

 

Fnatic vs Epik Gaming = Fnatic win

aAa vs Team SoloMid = aAa win

 

No i jak wyżej aAa vs Fnatic = Fnatic win

 

 

Półfinały s2:

M5 (dzisiejszy Gambit Gaming) vs Taipei Assassins = win Taipei

CLG.eu vs Azubu Frost = win Azubu

 

Finał = Taipei vs Azubu = win Taipei

 

Allstars są to zawody w których widzowie wybierają graczy (wg. nich najlepszych z każdego regionu= Korea, Chiny,Tajwan, EU,NA) i Ci gracze reprezentują swój region (czyli np. biorą 3 z Fnatic oraz 2 z Gambit Gaming i tak tworzy się Team 5 który reprezentuję EU).

 

Allstars wygrała reprezentacja Korei (Korea LCL)

Opublikowano

Shushei nie był supportem Fnatic. Na finałach S1 grał jako ich midlaner i był wtedy ich największą gwiazdą (ba został nawet MVP mistrzostw) Xpake grał wtedy na topie, jakoś po mistrzostwach się zamienili, co nie pasowało Shusheiowi i dlatego odszedł z Fnaticu.

Opublikowano

UP nie odszedł z Fnaticu, i nie nie podobało mu się tylko nie mógł się odnaleźć w nowej mecie (oni grali wtedy metą 2 AP) tanka na topie a że jeszcze miał studia na głowie to jego droga zawodowego gracza z Fnatic dobiegła końca.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Shushei nie był supportem Fnatic. Na finałach S1 grał jako ich midlaner i był wtedy ich największą gwiazdą (ba został nawet MVP mistrzostw) Xpake grał wtedy na topie, jakoś po mistrzostwach się zamienili, co nie pasowało Shusheiowi i dlatego odszedł z Fnaticu.

Racja, za bardzo zapadł mi w pamięci ten Alistar Shusheia z S1:)

Opublikowano

Mogłeś dodać że w S2 Azubu Frost oszukiwało bo często były robione przerwy, a oni patrzyli za siebie, czego nie mogą, i wiedzieli dokładnie gdzie jest TPA, gdzie są wardy, co mają około zamiar zrobić.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

a ja mam takie pytanie, TPA sie rozpadlo? bo zaczalem grac w polowie tego sezonu i nie iwem

 

Nie, TPA jeszcze istnieje lecz nie zakwalifikowali się do Mistrzostw Sezonu 3.

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Nie, TPA jeszcze istnieje lecz nie zakwalifikowali się do Mistrzostw Sezonu 3.

To az tak bardzo spadli? Mistrzostwo w s2, a nie zakwalifiowali sie nawet do s3? Ktos od nich odszedl?

Opublikowano

TPA w S3 to już nie ten sam team co w S2. ; ) Inny skład.

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

 

18706.png

Opublikowano

 

To az tak bardzo spadli? Mistrzostwo w s2, a nie zakwalifiowali sie nawet do s3? Ktos od nich odszedl?

 

 

Cóż, z całego składu mistrzów w TPA został tylko ADC - Bebe, pozostali odeszli aby formować swoje drużyny lub do innych już istniejących.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...