Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Złożenie trzech zestawów.


Solymr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, proszę o złożenie trzech zestawów.

1) Dla grafika komputerowego.

2) Dla gracza

3) Dla sekretarki

 

Zestaw ma zawierać także monitor, klawiaturę oraz mysz.

Każdy zestaw do 3400zł.

 

Proszę także o napisanie ceny przy każdym komponencie.

Opublikowano

Praca domowa z infy :)

 

To stwierdzenie że "Każdy zestaw do 3400zł." to chodzi o to że np dla sekretarki może być 1400zł a dla grafika 3400 ?

 

Masz tu zestaw dla gracza za 2900zł

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=50391&s=77873&s=78214&s=73528&s=77608&s=77562&s=67056&s=75830

 

do tego monitor

 

http://www.morele.net/monitor-led-benq-gl2023a-9h-la1lb-q8e-556433/

 

i zostaje 160 zł na klawiaturę i myszkę.

 

Chyba że to dla cb zestaw to inaczej by sie troszke złożyło i monitor ew lepszy dało

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Nie, nie.

Każdy z nich po 3400 zł. Konkretniej ma być do 3500, ale mam wliczyć w to też koszt złożenia, który wyniesie 100zł.

Zestawy nie są dla mnie :).

Może być oczywiście np 3350 zł, jednak cena nie może przekroczyć górnej granicy (tj. 3400zł).

Opublikowano

Jak każdy z nich po 3,4k to za całość 10,2k tak?

Można to podzielić że np dla grafika 4,5k dla gracza 3,7k a dla sekretarki 2k ?

Co to w ogóle za suma 100zł za złożenie ? Na Techplanet i Morele masz za 1zł :)

 

Jakby wziąć składanie za 1zł to by było o 300zł więcej na całej kwocie i lepsze zestawy by były.

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Nie da rady tego rozdzielić. Na każdy z nich przeznaczony jest budżet 3,400 zł. Co do programów, tego podanego niestety nie było. Dodam, że jest to zadanie które dostałem do wykonania z pewnego przedmiotu.

Z komputerem dla sekretarki, z tego co się dowiedziałem, chodzi głównie o to aby była dobra klawiatura (tzn. praca polegająca na pisaniu).

 

Suma 100zł za montaż*. Źle się przedtem wyraziłem.

Opublikowano

Ehh, można było tak od razu.

Zara dam Ci edita. Chodź się troche zdziwisz ;p.

 

Dla gracza :

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=73501&s=78215&s=77392&s=77985&s=54407&s=77602&s=77565&s=72512&s=15240&s=67056

 

Cholera nie doczytałem nt. klawia / moni / myszki czek chwile ;x.

 

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=77985&s=70167&s=63363&s=56411&s=61601&s=70456&s=52976&s=32192&s=73693&s=78215&s=72512&s=15240

Zostalo na ssd :D

 

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=75631&s=72602&s=70997&s=61601&s=74413&s=77566&s=56411&s=52976&s=32192&s=78215&s=72512&s=15240

Coś takiego dla sekretarki? szybki procesor i7.. Bla bla, tylko że to gabaryt jest :D. więc nie wiem czy będzie pasowało. Ale w skrócie szybki komp.

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...