Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy wbić większy poziom?


Frugo9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ostatnio mam droka do m2 (35 z bojowym koniem od 1msc'a)

I mam na glownej takie cos jak :

-Fenki+9 2k pz 10strzaly 8omdlenie

-Bransa z Lez+9 2k hp 20dt 10zwierzaki 10grota 10 do pz

-Wisior z lez+8 2k hp 20reg 5omdlenie

-Mam tez do dyspozycji okraglom+8

-Upiorna+9 czysta

Zamierzam wbić na nim aure na P berek na G1 a i mam 20lv konia . Wbic v ? Jak tak to na czym wtedy zarabiamA oto terazniejsze eq:

-Lwia Zbr+9 2k pz 30wartosci

-Rib+9 sr32 kd+4 moba i kryta

Mam tez specjalnego buffa dla dropka 41lv Blogo i Pomoc po 27%

Nie wymieniam reszty ...

A wiec , czy wbic ? I jak wtedy zarabiac ?

Opublikowano

Nie napisałeś co wbić, ale zgaduję, że level.

Ja bym wbijał 55, aby móc czytać 3 KU, i założyć fenki. Można wtedy chodzić na sohan, i zarabiać bijąc tam metki 55 i 65.

Opublikowano

Ja bym wbił ten 55 i poleciał od razu na Sohan.

Możesz też wybierać się na DT i klepać metki 60/65.

Wbijasz 55 albo dalej stoisz na 35 i męczysz M2.

Opublikowano

wbic 55. sohan metki z bufem ale eq masz dobre to nawet dasz rade bez buffa. jak tam ci drop nie bedzie odpowiadac to idz na dt a to cos ulepszysz i bij metki :)

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Opublikowano

Witajcie ostatnio mam droka do m2 (35 z bojowym koniem od 1msc'a)

I mam na glownej takie cos jak :

-Fenki+9 2k pz 10strzaly 8omdlenie

-Bransa z Lez+9 2k hp 20dt 10zwierzaki 10grota 10 do pz

-Wisior z lez+8 2k hp 20reg 5omdlenie

-Mam tez do dyspozycji okraglom+8

-Upiorna+9 czysta

Zamierzam wbić na nim aure na P berek na G1 a i mam 20lv konia . Wbic v ? Jak tak to na czym wtedy zarabiamA oto terazniejsze eq:

-Lwia Zbr+9 2k pz 30wartosci

-Rib+9 sr32 kd+4 moba i kryta

Mam tez specjalnego buffa dla dropka 41lv Blogo i Pomoc po 27%

Nie wymieniam reszty ...

A wiec , czy wbic ? I jak wtedy zarabiac ?

Oczywiście. Polecam wtedy iść do trudnego lochu i do komnaty lorda i tak bić go i dropic medale i kamole lub metiny na pustyni. Innego zarobku nie znam na tym lvlu.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Polecam dobić 45lv i bić metki na sohan, ewentualnie 60lv i łupać metki na ognistej

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Oczywiście. Polecam wtedy iść do trudnego lochu i do komnaty lorda i tak bić go i dropic medale i kamole lub metiny na pustyni. Innego zarobku nie znam na tym lvlu.

 

Dokładnie. Ten sposób na zarobek mogę potwierdzić gdyż to znakomity patent a przy okazji bardzo łatwy sposób jak dla mnie.

Ew. Sohan i metiny.

Opublikowano

Moim zdaniem dużo lepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie sury wp 54 lvl. Z eq co podłeś skillami na g powinieneś ogarnąć nawet metki 70lvl i to bez większych problemów - skołuj fms. śr ok 40% i będzie ładnie leciało ;)

Taką sura masz dużo możliwości, mianowicie:

 

Metiny Cienia 45lvl w Dolince,

Metiny Diabła 55lvl na Sohan,

Metiny Śmierci 65lvl na Sohan,

Meiny Morderstwa 70lvl na Ognistej Ziemi,

Metiny 75,80 W Lesie Duchów,

Po wbiciu ostrza P mógłbyś nawet iść Metiny 85lvl w Czerwonym Lesie.

 

Riba wymienisz na fms z większymi średnimi (ofc. kd potwora +4, krytyka +4)

Skołuj y-y +9 kd uchylenia +4 i obrony +4 (hp+strzały+wartość ataku - bony ze skrzyni ucznia)

Poszukaj jakiejś okrągłej z 15 bloka.

Bez eq podanego wyżej może być Ci trudno na ognistej, na metinie śmierci możesz nie ustać.

Możesz używać Zielonych mikstur na prędkość ataku, zrobić sobie potki na przeszycie, krytyk.

52287137559562145640.png

Opublikowano

Ja polecam dobić ten 55lv i dropić na Sohan. Zarobisz tam trochę (kd, ku, kamole) i wbijesz skille wyżej. Jak już będą jakieś m6-m8 to wbij 75lvl. Wtedy ogarniasz trutke, staleczke jakąś i na metki w piekle. Tam będziesz mieć bardzo dobry zarobek.

2nsj.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...