Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dywizja na podstawie mmr i elo


Tommy4331

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanklo jak jestem w gold 3 i mam 87 pkt i pokazuje mi ze mam 1765 mmr i jest napisane ze mam wieksze mmr niz moja liga , czyli chce sie dowiedziec czy dal bym rade przeskoczyc do golda 1 z golda 3 na podstawie mojego mmr .. moj kumpel platyna 4 ma 1748 mmr ja w goldzie mam wieksze i pisze mu ze ma aktualnie wystarczajace mmr by grac w tej lidze , a mi pokazuje ze mam za wysokie ..

Opublikowano

lajtowo mmr mam wysokie bo gram z platynami bo gram z kumplem platyna 3 i idzie mi wiecej mmr niz bym tracil gdy przegrywam bo chodzi o to jaka dywizja i jakie propsy sa w przeciwnym wiec dajmy na to wszyscy maja wieksze mmr bo platyna 1-3 to i ja wiecej mmr dostaje za kazdy meczyk

Opublikowano

jak dostajesz po 30/25 lp przeskocztysz o 2 dywizje jesli nie to nie przeskoczysz

Jakoś awansowałem już z 7 dywizji zawsze dostając po 25-30 lp i jakoś nigdy nie przeskoczyłem 2, więc nie pierdol głupot. Poza tym ciekawe skąd masz swoje MMR, bo te wszystkie strony pokazujące MMR nie mają żadnej wiarygodności.

Opublikowano

Jakoś awansowałem już z 7 dywizji zawsze dostając po 25-30 lp i jakoś nigdy nie przeskoczyłem 2, więc nie pierdol głupot. Poza tym ciekawe skąd masz swoje MMR, bo te wszystkie strony pokazujące MMR nie mają żadnej wiarygodności.

 

Niby ale ja np. myślę, że można poznać po tym, że właśnie jak masz kwalifikacje i przeniesie cię o 2 dywizję to chyba masz dość wysokie mmry. Mnie ostatnio przeniosło o 2 dywizje.

 

@Top Normalnie możesz przeskoczyć z Gold III do Gold I tylko, że nie wiem ile tych wygranych gier musi być. Ja np. ostatnio wszystkie ranki wygrywałem no i przerzuciło mnie o dwie dywizje.

E6c9g1v.gif



Opublikowano

Nie możesz wiedzieć jakie masz MMR ( sama nazwa mówi - ukryte ELO ) - po lolkingu nie sprawdzić ( to są zwykłe punkty - LS ) .

 

A to że grasz z platynami to o niczym nie świadczy , ponieważ ty też możesz mieć taki team lub grasz duety .

 

A co do samego tematu to da rade przeskoczyć o dwie dywizję , ale jest to rzadkie zjawisko .

Opublikowano
http://op.gg/mmr/region=EUNE

pokazuje mmr na podstawie przeciwnikow i wygranych meczy ile farmy itp . Dostaje duzo mmr bo w przeciwnym teamie sa platyny +3 a mam teraz golda 2 bo nie przenioslo a tracilem 10 pkt zyskiwalem 25+ tylko serie zrypalem ale jednak wyszedlem i mam teraz 1810 mmr , pewnie wbije do konca tego tygodnia platyne ale wolal bym miec juz tego golda 1 no i fnatic wygralo 1 mecz :))))

Opublikowano

Nie możesz wiedzieć jakie masz MMR ( sama nazwa mówi - ukryte ELO ) - po lolkingu nie sprawdzić ( to są zwykłe punkty - LS ) .

 

A to że grasz z platynami to o niczym nie świadczy , ponieważ ty też możesz mieć taki team lub grasz duety .

 

A co do samego tematu to da rade przeskoczyć o dwie dywizję , ale jest to rzadkie zjawisko .

o boze czlowieku idz juz lepiej z tego forum zrezygnuj z kidmoda bo nie masz wgl pojecia o tej grze

mmr sprawdza sie na strone podanej przez kolege up (mmr jakos mi nie mowi nic o ukrytym elo)

 

jak masz zawyzone mmr powinienes sie cieszyc, bo za to dostajesz wiecej lp za wygrana gre, mniej za przegrana no i masz szanse przeskoczyc o te dywizje przy duzym win streaku

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...