Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Informacje o rise of metin - pytania


Frugo9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce się dowiedzieć wszystkiego o mt3 .

Chodzi miianowicie o :

-Klasy postaci

-Klasy

-Skile

-Exp

-PvP

-Wierzchowce

-Data premiery w polsce/europie

I co jest na start ?

Opublikowano

Temat z linku powyżej jest bezsensowny, każdy potrafi bezmyślnie skopiować treść, której nie rozumie.

Odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania:

 

Chce się dowiedzieć wszystkiego o mt3 .
Chodzi miianowicie o :
-Klasy postaci
-Klasy
-Skile
-Exp
-PvP
-Wierzchowce
-Data premiery w polsce/europie
I co jest na start ?

 

- Każda rasa będzie posiadała dwie (Lub więcej, póki co nie zostało to zapowiedziane) klasy postaci, będą to m.in. Sura, Ninja itp.

- Klasy, j.w.

- Skille póki co nie zostały ujawnione, gdyż chińskie odpowiedniki zostaną podmienione ze względu na zmienioną wersję PvM oraz PvP w wersji EU oraz US.

- Exp póki co nie został określony, jednakże najprawdopodobniej będzie to tradycyjna forma jego pozyskiwania (czyt. zabijanie potworów, wykonywanie zadań).

- PvP jeszcze nie zostało w pełni ujawnione (Szczegóły wkrótce).

- Wierzchowce na pewno będą stanowić ważny i nieodłączny element gry, niestety, póki co nie opublikowano na ich temat żadnych info.

- W Polsce premiera odbędzie się w Marcu/Lutym 2014.

 

Na start? Jak to w grze - postać i jakiś podstawowy ekwipunek :)

Opublikowano

Chce się dowiedzieć wszystkiego o mt3 .

Chodzi miianowicie o :

-Klasy postaci

-Klasy

-Skile

-Exp

-PvP

-Wierzchowce

-Data premiery w polsce/europie

I co jest na start ?

 

-Klas postaci dwanaście w to wliczane są jakaś grupa Pandaris czyli tzn. " Pandoczłeki" :) Tutaj nie ma co narzekać bo jest ciekawie :)

-Nie podano ich jeszcze i będzie co nam odkrywać czyli najlepsze bulidy etc.

-Standard jak w metin2

-Podobno są jakieś zmiany lecz o tym więcej będzie wkrótce :D

-Niektóre można zobaczyć na filmiku a jak będzie można je pozyskać tego nie wie nikt :D

-Premiera w Marcu gdyż teraz nadchodzi Beta w wersji chińskiej :D

 

 

Mam nadzieję,że ta gra wiele osób zrzeszy na naszym forum :)

Opublikowano

widzę po wypowi

edziach i GP to gra ta jest połączeniem 4story i metina2 kto też tak myśli łapka up!

metin2-hard-serwer-prywatny.png



Chcesz zdobyć oryginalne gry?? Miedzy innymi giftcode do mc i steam do cs?? A może chcesz pudełkowe gry?? Pisz GG: 49428166.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...