Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Doładować Nx W Polsce Przez Telefon Stacjonarny I Komórke


CiamCiaRamCia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich Dziś w turioalu pokaże jak doładować Nx w Polsce Na tym przykładzie pokaże minimalną ilość 4100 nx za 20 zł Opcja działa prawdopodobnie i przez komórke i stacjonarny telefon.

1.Logujemy się na stronie combata

http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx

ss:

http://img30.imageshack.us/i/logujemysi.png

2. Wybieramy Depod i Charge account

ss:

http://img198.imageshack.us/i/klikamy.png

3.wybieramy poszczególne opcje takie jak 1 daopay 2. Waluta w Euro 3.Wybieramy ile chcemy NX

ss Najprostrzego wyboru na końcu Wybieramy Buy

http://img268.imageshack.us/i/opcjakupowania.png

4. Tutaj To już jest all wyjaśnione na ss

http://img30.imageshack.us/i/ostatnietapkupujemy.png

1377531174-U173186.png
Opublikowano

jak narazie w polsce niema takiej opcji musicie tylko przez telefon dzwoniąc dla polski nie zostało to aktywowane.

1377531174-U173186.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To dziala tez w maple story??

Zadania

 

[x] zdobyc 50 postów

[x] zdobyc 100 postów

[ ] zdobyc 500 postów

[x] zdobyc pozycje Beginer

[x] zdobyc pozycje Mpc User

 

607cf5a64e9731553903e142cb435fb33614.png

Opublikowano

i jak zrobic "#" w telefonie stacjonarnym i czy pomiedzy numerem a kratką(#) musi byc przerwa??

Zadania

 

[x] zdobyc 50 postów

[x] zdobyc 100 postów

[ ] zdobyc 500 postów

[x] zdobyc pozycje Beginer

[x] zdobyc pozycje Mpc User

 

607cf5a64e9731553903e142cb435fb33614.png

Opublikowano

ziomek nie dubbluj , użyj opcji edytuj...

tak działa w maple bo to jest gra nexon'a ale tylko w europe, np na GMs nie będzie działać

w telefonie stacjonarnym nie jestem pewien ale przytrzymaj przycisk po prawej od 0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...