Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gankplank. Czy w obecnych czasach opłaca sie nim chodzić na topa?


Zegee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AP GP OP GP tyle w temacie :D Pierwszy item Lich i kleisz z Q bomby :D Ogólnie na mida dobry jest moim zdaniem, polegasz tylko na Q i ulcie i jak wiadomo W leczy okrutnie jak grasz pod ap :D

mqdefault.jpg

Opublikowano

Słabiutki, podatny na ganki, bez farmy kryty nic ci nie dają, W to takie cleanse w połowie jest jednym z gorszych na topa..

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Ja lubię nim czasem pyknąć normale ale tylko normale. Na rankedy się boje.. ktoś picknie Renektona czy Shena i chuja zrobie :D

 

 

Ogólnie buduje go pod kryta z mega dmg i pod koniec jakiś HP+armor

 

Stattik-->Tabi-->Infinity-->Hydra-->Bloodthirster-->Warmog/Omen

 

I zawsze się ładnie nakuhwia:D Czasami zamieniam Bloodthirstera na lodową rękawicą dla większego slowa + dmg.

Opublikowano

Tak opłaca się,a dlaczego ? GP ma heal'a,do tego możesz stackować złoto na jego Q,które zadaje nie małe DMG,do tego często siadają kryty,a dzięki jego ultowi możesz pomóc teamowi po całej mapie lub samego siebie uratować/pomóc sobie zabić przeciwnika .

Opublikowano

 

Tak opłaca się,a dlaczego ? GP ma heal'a,do tego możesz stackować złoto na jego Q,które zadaje nie małe DMG,do tego często siadają kryty,a dzięki jego ultowi możesz pomóc teamowi po całej mapie lub samego siebie uratować/pomóc sobie zabić przeciwnika .

zapomniałeś dodać o bezużytecznosci w teamfightach, slow i jakiś tam damage z parleja. Ogólnie jest to jeden z fajniejszych pickow 4fun ( lb, Tristana AP, itp )

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

zapomniałeś dodać o bezużytecznosci w teamfightach, slow i jakiś tam damage z parleja. Ogólnie jest to jeden z fajniejszych pickow 4fun ( lb, Tristana AP, itp )

bezużyteczny w teamfightach? carry ściaga na parleja + ult o jest git

Opublikowano

GP był i jest słaby. Ma tam jakiegoś małego heala, ale co to jest jak robisz go pod kryta. 0 escapa, papierowy, opiera się tylko na lucky krytach.

Jakiegoś kryta? Hahaha. On z kryta ściąga adc, a czasem middera na strzała... Jego kryt bije po 2,5k nawet! -.-

0 escape? Użyjesz E lub ult/q to go możesz nawet zabić...

 

PS: Polecam GP ja nim gram często. Jest to mój ulubiony pick na topa.

Opublikowano

Na normalach opłaca się chodzić nim na topa jest dość przyjemną postacią , a na rankedach tylko jeśli przeciwnik już wziął topa i jesteś pewny, że na niego możesz wygrać, bo inaczej w większości przypadków dostaniesz kontrę i będzie ciężko cokolwiek ugrać. Polecam grać nim albo pod kryty kosztem hp, albo pod coś w rodzaju offtanka z 3/4 itemami ofesywnymi i 3/2 defensywnymi.

Rafaljesthardkor_euw_17_5_logo.png

Opublikowano

Tak opłaca się ale trza go odpowiednio budować tj:

 

rush SV oraz shena a build:

 

SV,Iceborn Gauntlet,Hydra,Warmog,Zephyr/Statik,IE bez butów bo na co komu one na GP :P

 

ewentualnie zamiast IG można TF'a ale ten build akurat jest zrobiony aby było survi, resisty i dmg ;p

 

i maxowanie skilli R>W>E/Q>E/Q

 

i healujesz się z SV na 6-7 lvlu po 500 z W :D



GP był i jest słaby. Ma tam jakiegoś małego heala, ale co to jest jak robisz go pod kryta. 0 escapa, papierowy, opiera się tylko na lucky krytach.

małego ?! 500 hp na 6 czy 7 poziomie to mało ?! :O dorzucasz do tego barierę lub heal i przeciwnik ma niezbyt fajnie :D

Opublikowano

Jakiegoś kryta? Hahaha. On z kryta ściąga adc, a czasem middera na strzała... Jego kryt bije po 2,5k nawet! -.-

0 escape? Użyjesz E lub ult/q to go możesz nawet zabić...

 

PS: Polecam GP ja nim gram często. Jest to mój ulubiony pick na topa.

Ta, a poleci na Ciebie focus lub cc i padasz w sekundę.

Opublikowano

Ta, a poleci na Ciebie focus lub cc i padasz w sekundę.

przecież na nim samego krtya się nie składa... tylko statik i ie i to cały nasz kryt, reszta to tanky itemy, ewentualnie jeszcze hydra..... kryta składa się pod sam koniec bo na linii i takiej lepiej sprawdza się SV + IG bo mamy chory sustain i survi i dmg nadal spory z rajci sheena

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...