Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Działający Hak Nie Wywala Z Metka


wegoj88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dużo siedzę i testuję różne haki dziś na niemieckiej stronie natknołem się na niezłego haka co ważne włączam hit bije na luzie włączam prędkość ataku jest luzak zapraszam sprawdźcie może się wam przyda jeśli coś ciekawego znajdę na pewno jeszcze dorzucę oto link

 

 

 

 

http://eupload.pl/files/2BWZ3DKX/Cheating-x.com legolhack.rar

 

SKAN

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/95dfa50f52c644df7e73797ff2b97b3678102ab0

 

zapraszam do pobierania

 

oto skan z wirustotal

 

 

 

http://www.virustotal.com/pl/analisis/1a9adf568a7f5ec65185beb6c74c25d1747cdeaaf0654fccd22a813667a385ee-1264496440

 

 

sorki z góry to moje początki jeśli chodzi o forum więc proszę o wyrozumiałość

Opublikowano

Nie przekonywuje mnie nic do tego hack'a...

Więc wole nie próbować, tym bardziej virustotal jest pisane przez "V", a hak to hak ^^ nie hack...

I nikt już o tobie nie pamięta...

Opublikowano

owszem może nie jestem polonistą ani nic z tych rzeczy lecz dałem tego hacka dlatego że działa i chciałem się nim podzielić to tylko dobre chęci

anie powód żeby komuś wytykać błedy itd jesli nie jesteś przekonany nie pobieraj ale ale widziałem tu na mpc wiele tematów w których ludzie piszą że nie działaja im hacki i wywala ich z serwera miałem ten sam problem ale że mogłem pomóc więc dałem ten hack to mój pierwszy post i nie jest nazbyt super ale czasem można okazać trochę tolerancji

Opublikowano

Sprawdziłem go

Po pierwsze WYWALA z gry

Po drugie (przynajmniej na mojej Viście) gdy chcę edytowac np. attackspeed to mi się wyświetla 0

Po trzecie jeśli włącze opcje jego, to jeśli go potem wyłącze, a potem znów będę chciał włączyc to nie działa

Tzn. Uruchamia się ale opcje nie działają

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

niewiem kurcze u mnie działa skoro wyszła lipa to proszę o zamknięcie ale postaram się znaleśc coś co będzie działać

×
×
  • Dodaj nową pozycję...