Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mam problem i nie wiem gdzie o tym napisać :(


Futrz4k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam taki mały problem z minecraft to jest błąd który mnie męczy już od miesiąca jak kupiłem laptopa na starym komputerze działał

Błąd to ''Bad video card drivers!'' i jak by ktoś wiedział jak to naprawić proszę napisać.

To link co mi wyskakuję po włączeniu minecraft

http://iv.pl/images/12627681732078381903.png <<<<<<LINK

 

 

Moje oprogramowanie to win7

Ram: 2gb

Procesor:1,5 Ghz

 

 

 

 

Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo mi się nudzi bez gry.

 

 

 

POZDRO :)

 

Opublikowano

Okay

Nie masz sterownikow do karty graficznej lub są stare ;)
Zaktualizuj sterowniki pobierz ze strony producenta ;o i tak jeszcze to podaj dokladny model karty graficznej i procesora.

1RkW7od.png

Opublikowano

Mam mam zaktualizowałem i nico:(



Jeszcze spróbuje pobrać ze strony producenta sec :D

Opublikowano

Tak działo mi się tak miesiąc temu po aktualizacji już ucichło na 1 tydzień i teraz już nie nie daje :(

Opublikowano

Laptopa nie wiem w jakim sklepie ale za 2,7 tyś. troszkę się nie opłacało :(

Opublikowano

Hmmmm Moze się oplacalo ;)
Wykombinujemy cos podaj model.

I na spokojnie popacz na stronie producenta za sterownikami

Acha i moze jak nie znajdizes to sciagnij jakis program do sterownikow co wykrywa aktualizacje.

1RkW7od.png

Opublikowano

Asus Notebook k40C/k50 series << więc dlatego się chyba nie opłacało bo to notebook xD

Opublikowano

Ja tez mam laptopa ^.^ asus m70sa i jestem zadowolony ..

Laptopy nie sa przeznaczone do granina ale co tam ;3

Nichodz oto ze to notebook,na kazdym kompie ssie odpali mc jak sie ktos postara.

Musimy dalej drazyc bo nie wiemy co jest :p jesli sterowniki masz zaktualizowane.. a jak robisz cos na laptopie grasz w ine gry to dzieje sie cos?

Masz jakies scinki? lagi ? niepokoj cie cos!?

1RkW7od.png

Opublikowano

Mi to pomogło:

Otóż to bardzo proste. Włączamy pulpit i naciskamy PPM i naciskamy ,,Właściwości".
Następnie wchodzimy w zakładkę ,,Ustawienia" i naciskamy ,,Zaawansowane".
Potem naciskamy zakładkę ,,Rozwiązywanie problemów" i przesuwamy na tym pasku odpowiednio do gry.
Do Minecraft'a trzeba tak ustawić:

19070004.png

Opublikowano

Tak kolego tylko ja nie mam tych właściwości bo mam win 7 a ty Xp .Wiem że to pomoże tylko ja nie mam właściwości to jest mój problem xD



Proszę o szybką odpowiedź jak to naprawić :)P

Opublikowano

Hmmm napewno da sie jakos zmienic czy cos..

wlasnie przeczytalem w tym "Błędzie"
Cos o OpenGl'u.

Dziwie sie ze nie obsługuje openGl'a Moze poczekaj az ktos bardziej doswiadczony się wypowie :D

1RkW7od.png

Opublikowano

Może nie wiem ja się aż tak nie znam xD kolega mi mówi że nie mam programu czy takiego czegoś do stworzenia światów ":D

Opublikowano

Japierfdole 2700 dac za taki rupieć? kiedy ty go kupowałeś oO?

Za ta cene spokojnie dostaneesz lapka z i7 8gb ram i z jakims dobrym geforce na lapka

nie regulaminowa sygnatura

Opublikowano

Japierfdole 2700 dac za taki rupieć? kiedy ty go kupowałeś oO?

Za ta cene spokojnie dostaneesz lapka z i7 8gb ram i z jakims dobrym geforce na lapka

haha czlowieku nie ponizaj sie...

za 2700zl to nie dostanie i7 najwyzej to i5! i z 6gb ramu ;p

i moze radeon do tego!

nailepiej to kupic stacjonarke..

 

A futrzak ten twoj kkoleg to jest jakis rombniety :D

zaden jakis program do towrzenia swiaatow nie jest potrzebny.. do mc

1RkW7od.png

Opublikowano

No ale mnie już to wkurza bo nie mogę zagrać w minecrafta ja nie mogę tak żyć :D niech ktoś mi pomoże mi szukać tego openGL bo ja tego nie mam a mc tego potrzebuje chyba xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...