Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt] AntyOP - Zabezpiecz swój serwer


xElosik123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak teraz kazdy wie jak to zrobic jak bedzie atak to moze wpisac ta komende i bedzie mu dzialac ...

 

Mogłeś chociaż przeczytać co napisałem w postach a nie od razy krytykować :)

Pozwalam na edycje komend.

Opublikowano

No to ja sie teraz wypowiem, iz jestem doswiadczony w temacie force op'a.

 

Ten skrypt nie dziala, tak jak prawdopodobnie zaden inny :)

Jak pan taki jak : KoMaR1911, pozdrawiam, bedzie chcial pobawic sie na waszym serwie bez problemu to zrobi, czemu!?

Bo ten program nie nadaje op'a, przez : Konsole, gre, czy co kolwiek, lecz przez sam plik w bukkicie ( Nie wiem jaki, chcialbym wiedziec^^ )

Wiem, ze nie dziala bo sam testowalem z komarem i na moim serwie mg. ;p

 

@@Prosze nie madrawac sie i nie klocic sie, bo i tak ja mam racje i wiem swoje :) Przed Force OP, takim prostym skryptem sie nie zabezpieczycie @@.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Mogłeś chociaż przeczytać co napisałem w postach a nie od razy krytykować :)

Pozwalam na edycje komend.

Ja nie krytykuje tego co zrobiles bo to fajny skrypt ale takie cos juz bylo a nawet mialo haslo do ustawienia w pliku :P.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ten skrypt jest bezużyteczny...

Najlepiej wgrać Spigot'a.

Najważniejsze jest to że NIE ISTNIEJE ForceOP to po prostu jest wielki FAKE!

np: Muras nagrał film jak grifował serwer to chyba było 3 część lub 4 i na chacie w równej minucie na chacie pisało na samej górze [Lily opped: Ms331]

Albo ktoś jak np Muras i Komar znają hasła adminów...

Bo jak by to były prawdziwe ForceOP to by już dawno serwery typu: mchc, majkrafci, myhard

Nie istniały..

A wy dalej wierzycie w te bajki Komara i Murasa ja już po prostu nie mogę tego słuchać!

chyba 85% osób MPC myślą że istnieję takie coś jak ForceOP

Ja na to mówię FakeOP

I dla mnie ZAWSZE to będzie wielki FakeOP

Wiem że mówiłeś aby nie pisać takiego czegoś jak "ForceOP nie istnieje"

Ale proszę nie dawajcie -5 pkt...

 

Pozdrawiam: Serious

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Dzięki bardzo fajny skrypt bardzo przydatny już raz miałem taką sytuacje a teraz nie będę już miał.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Skrypt spoko, ale wiadomo jak to skrypt. Da się ominąć.

Pierwsza lepsza komenda: /bukkit:op <gracz>

:)

Opublikowano

Nie wiem po co odkopujecie ale jak juz odkopujecie to napisze.

 

Skrypt nie ma prawa poprawnie dzialac z najnowsza wersja skripta //ja tak uwazam, poniewaz jest tu zle uzycie argumentow,

i nie mozna bylo normalnie uzyc samego skripta do kodu, tylko komendy z bukkita?

execute console command "ban.. %player%"
// mozna zamienic na:
ban player due to "XDDD, ten skrypt jest slaby"
// lub uzyc juz zmiennych
set {ban::%player%} to true
kick player due to "XDD"

>do unbana:
delete {ban::%arg-1%}
send "gracz zostal unbanowany XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"
//przy laczeniu z serwerem sprawdzac czy zmienna {ban} dla gracza istnieje

on connect:
    if {ban::%player%} is set:
        kick player due to "XD, przeciez masz bana hójku"

 

 

 

JAVA <3

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...