Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Wielkiego serwera " Prawdziwe życie " ROLE PLAY . Poszukiwani Webmasterzy , Budowniczy itd. Samochody ! Bez Modów ! ModernPoland czeka!


Zamorak669

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-746124-0-12091900-1379600761_thumb.

Prezentacja Przyszłego Wielkiego Serwera " Role Play "

Prawdziwe życie

post-746124-0-18962700-1379600991.jpg

TeamSpeak3

ts4u.pl

4tZXkC4.png

ZZmqSgx.png

RTeeOGb.png

2m3QuoH.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Opis:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cześć! Witajcie tu

Zamorak669

z grupy

ModernPoland

Krótki Opis Naszego Serwera:

Wszystko Zaczęło się nie dawno gdy Mieszkałeś na wsi...

Twoją wieś zalała Woda! Nie mieliście Wyboru... Trzeba było uciekać...

Do Miasta ! Do Polskiego Miasta o nazwie Modern. Miasto To znajduje się

Na nowym Kontynencie w drugiej Polsce.

5000 KM Od Naszego Starego Ojczystego Kraju

Kontynent ten Powstał całkiem nie dawno...

Całą "starą Polskę" Zalało... Przeżyli nieliczni.

A wraz z nimi Ty !

Tu zaczyna się nowa Historia. Nowy Początek na Skraju Starego Końca.

Jak Losy się Potoczą ? gdzie zdobędziemy żywność i Zamieszkanie ?

Jaka waluta Obowiązuje jak ją zarobić? o co tu chodzi ?

To pytanie zadaje sobie każdy nowy Obywatel Nowej Polski Nie tylko ty!

Tak wiec Miej tą anielską cierpliwość i przeczytaj nasz LIST

Nazywasz się [Player] wiesz już jak się tu dostałeś

-=Start=-

znajdujesz sie W centrum Miasta, Prezydent ModernPoland

Wysłał ci [x] Złotych byś mógł postawić się na nogi.

Możesz zakupić mapę za część twoich Pieniędzy.

Nie istnieje u nas nic takiego jak /warp

wszędzie musisz dojść sam lub DOJECHAĆ

Własnym samochodem. w Mieście jest zakaz

Hodowli Koni, Samochód też możesz kupić

lecz najpierw musisz zarobić i znaleźć

salon samochodowy Który

UWAGA: możesz kupić i na nim zarabiać

-=Zamieszkanie=-

Jesteś bezdomny! na nasze szczęście nasz prezydent

był hojny i obniżył cennik Działek do Minimum

Wiec stać cię na nią! istnieją różne typy działek.

nie ma działek 20x20 potem 30x30 lecz

Tą samą działke czyli ?x? na ZAWSZE

są lecz działki:

-Mieszkalne

-Blokowe

-Firmowe

-Rolnicze

-Sklepowe

każdy rodzaj za coś odpowiada i np. na działce

sklepowej nie możesz wybudować bloku mieszkalnego!

I tak dalej.

-=Praca=-

Prace:

istnieje wiele prac możesz sobie wybrać tylko jedną

rządową lub pracować u innych Graczy

Zarabiać na własnym sklepie lub Firmie

-=Ekonomiczna Gra=-

Serwer będzie tak stworzony by nasza Gra

rozwijała się wraz z Miastem , Nigdy się nie nudziła

była uczciwa , powolna lecz nie za .

By nie na wszystko starczyło nam środków

Pamietaj o twoich Kredytach w banku !

gdy oczywiście już je weżniesz.

-=Jail=-

System Więzieni

Do więzienia można trafić za

kradzież , posiadanie zapalniczki w lesie

zabijanie w zakazanych miejscach i tak dalej

na serwerze będzie system : gdy ktoś cie zabije

Odrodzisz się w szpitalu po paru minutach!

od więzienia będą Policjanci

Policjant to Praca która można dostać

jak ? opisane na serwerze

To mała część dużego opisu o naszym serwerze

czekajcie na Aktualizacje opisu

 

Jeśli Zapoznałeś się z Projektem Serdecznie Dziękuje ,

Propozycje Budowniczych , Webmasterów proszę pisać

wiadomości na to Konto , Jeśli to dla ciebie możliwe Oceń Projekt

i Wypowiedz się w Komentarzu ! 1 Like to Mało dla ciebie a Dużo dla mnie...

2m3QuoH.png


Opublikowano

Jeśli ma to wypalić to napisz coś więcej. W jakiej dzieje się to krainie. Czy świat będzie przypominał nasz. Czy będą podatki, politycy i inni darmozjadzi. Jak chcesz pozwolić złodzieją na okradanie innych ? To jedynie moje pierwsze z wieluuuuu pytań.

Więcej napisze potem, po otrzymaniu odpowiedzi na te powyższę.

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Jeśli ma to wypalić to napisz coś więcej. W jakiej dzieje się to krainie. Czy świat będzie przypominał nasz. Czy będą podatki, politycy i inni darmozjadzi. Jak chcesz pozwolić złodzieją na okradanie innych ? To jedynie moje pierwsze z wieluuuuu pytań.

Więcej napisze potem, po otrzymaniu odpowiedzi na te powyższę.

Pracuje nad Małym opisem całej " Krainy "

i o całym życiu które będzie się tam Toczyło

staram się zrobić tak by Ekonomia była jak najbardziej korzystna

Ustawienie Prac i Płac , wszystko Opisze.

Dziękuję pozdrawiam.

2m3QuoH.png


Opublikowano

Cześć! Witajcie tu

Zamorak669

z grupy

ModernPoland

 

Krótki Opis Naszego Serwera:

 

Wszystko Zaczęło się nie dawno gdy Mieszkałeś na wsi...

Twoją wieś zalała Woda! Nie mieliście Wyboru... Trzeba było uciekać...

Do Miasta ! Do Polskiego Miasta o nazwie Modern. Miasto To znajduje się

Na nowym Kontynencie w drugiej Polsce.

5000 KM Od Naszego Starego Ojczystego Kraju

Kontynent ten Powstał całkiem nie dawno...

Całą "starą Polskę" Zalało... Przeżyli nieliczni.

A wraz z nimi Ty !

 

Tu zaczyna się nowa Historia. Nowy Początek na Skraju Starego Końca.

Jak Losy się Potoczą ? gdzie zdobędziemy żywność i Zamieszkanie ?

Jaka waluta Obowiązuje jak ją zarobić? o co tu chodzi ?

 

To pytanie zadaje sobie każdy nowy Obywatel Nowej Polski Nie tylko ty!

Tak wiec Miej tą anielską cierpliwość i przeczytaj nasz LIST

 

Nazywasz się [Player] wiesz już jak się tu dostałeś

 

-=Start=-

znajdujesz sie W centrum Miasta, Prezydent ModernPoland

Wysłał ci [x] Złotych byś mógł postawić się na nogi.

Możesz zakupić mapę za część twoich Pieniędzy.

Nie istnieje u nas nic takiego jak /warp

wszędzie musisz dojść sam lub DOJECHAĆ

Własnym samochodem. w Mieście jest zakaz

Hodowli Koni, Samochód też możesz kupić

lecz najpierw musisz zarobić i znaleźć

salon samochodowy Który

UWAGA: możesz kupić i na nim zarabiać

 

-=Zamieszkanie=-

Jesteś bezdomny! na nasze szczęście nasz prezydent

był hojny i obniżył cennik Działek do Minimum

Wiec stać cię na nią! istnieją różne typy działek.

nie ma działek 20x20 potem 30x30 lecz

Tą samą działke czyli ?x? na ZAWSZE

są lecz działki:

-Mieszkalne

-Blokowe

-Firmowe

-Rolnicze

-Sklepowe

każdy rodzaj za coś odpowiada i np. na działce

sklepowej nie możesz wybudować bloku mieszkalnego!

I tak dalej.

 

-=Praca=-

 

Prace:

istnieje wiele prac możesz sobie wybrać tylko jedną

rządową lub pracować u innych Graczy

Zarabiać na własnym sklepie lub Firmie

 

-=Ekonomiczna Gra=-

Serwer będzie tak stworzony by nasza Gra

rozwijała się wraz z Miastem , Nigdy się nie nudziła

była uczciwa , powolna lecz nie za .

By nie na wszystko starczyło nam środków

Pamietaj o twoich Kredytach w banku !

gdy oczywiście już je weżniesz.

 

-=Jail=-

 

System Więzieni

Do więzienia można trafić za

kradzież , posiadanie zapalniczki w lesie

zabijanie w zakazanych miejscach i tak dalej

na serwerze będzie system : gdy ktoś cie zabije

Odrodzisz się w szpitalu po paru minutach!

od więzienia będą Policjanci

Policjant to Praca która można dostać

jak ? opisane na serwerze

 

To mała część dużego opisu o naszym serwerze

czekajcie na Aktualizacje opisu

2m3QuoH.png


Opublikowano

Pracuje nad Małym opisem całej " Krainy "

i o całym życiu które będzie się tam Toczyło

staram się zrobić tak by Ekonomia była jak najbardziej korzystna

Ustawienie Prac i Płac , wszystko Opisze.

Dziękuję pozdrawiam.

Może i to nie opis lecz coś co mi się udało napisać w krótkim czasie. nad (opisem) serwera cały czas pracuje.

Nie jest to proste bo opisać trzeba Prace , Całą ekonomie , i wiele wiele Więcej...

nawet System Autobusów działających jako szybszy transport

2m3QuoH.png


Opublikowano

Twoje pytanie jest troszkę trudne.


Nie chce zrobić czegoś takiego , że opisuje serwer w [taki] sposób a robię go inaczej


W Prostszy sposób. Wole by potrwało to dłużej ale by było lepiej.


Sam podjąłem Kurs Pisania Skryptów by urozmaicić grę.


Mam dużo prac, musze zrobić stronę internetową i poszukać naprawdę dobrego Grafika.


By ta strona była powalająca i by była naszą wizytówką


data ? miesiąc ? rok ? wiek ?


Dziecinne pytanie.


ale odpowiem ci ze w 2013 roku ;)


nawet jeśli miał by wystartować za miesiąc to po mimo tego


ludzie będą na niego czekali z niecierpliwością jak i ja :)


dołączę wam zaraz SS z budowy około 3 tygodni temu.







Wiecej wam nie mogę Pokazać :)






post-746124-0-83379800-1379622225_thumb.



Pałać \/



post-746124-0-74583300-1379622264.png


2m3QuoH.png


Opublikowano

Wszystkie Zgłoszenia Proszę kierować do mnie . Wysłać mi wiadomość tu na MPC. dalej się dogadamy.



pomysł dobry ,mam pytanie gdzie wysłać zgłoszenie na budowniczego

 

 

Wszystkie Zgłoszenia Proszę kierować do mnie . Wysłać mi wiadomość tu na MPC. dalej się dogadamy.



Jeśli ma to wypalić to napisz coś więcej. W jakiej dzieje się to krainie. Czy świat będzie przypominał nasz. Czy będą podatki, politycy i inni darmozjadzi. Jak chcesz pozwolić złodzieją na okradanie innych ? To jedynie moje pierwsze z wieluuuuu pytań.

Więcej napisze potem, po otrzymaniu odpowiedzi na te powyższę.

Kraina w Nowej Polsce o nazwie Modern. świat będzie przypominał nasz lecz w pewnym stopniu.

Przykładowo będą Podatki lecz nie za Wodę deszczówkę jak to w POLSCE jest

Tylko 1 Określony Podatek by zmniejszyć dochody Graczy a co za tym idzie polepszyć Ekonomie [ nie od razu Rzym zbudowano ] tak ?

Co do Polityków czy Administratorów , Rangi ? Prezydent , Admin , Premier... ? Zastanawiam się nad systemem Rządowym

w jaki sposób by to mogło działać, nawet Prefixy [Admin] [Premier] Zamorak669 to brzmi nie bardzo i WYGLADA.

to jest do ustalenia z Administracja , Tak zwana Burza mózgów.

jak pozwolić złodzieją na okradanie ? to ich w tym głowa jak to zrobią, a od przestępstw będzie Policja.

2m3QuoH.png


Opublikowano

LWC będzie ? Jak się zabezpieczycie, przed masowym bieganiem po domach i okradaniu skrzyni ? Zdjęcia 3@up i 2 pierwsze w prezentacji nie działają. Jaki masz na chwilę obecną skład ? Chcesz wszystkie pluginy sam napisać ? Czy raczej użyjesz gotowych ale dobrze skonfigurowanych ? Czy będzie możliwość zostania premierem państwa ? Czy będą inne miasta, wsie ? Czy np. gdy 10 graczy będzie przestępcami to będą mogli stworzyć osobne państwo ? (Jak uciekną i zbudują sobie miasto.) Macie zamiar pracować na Txt packu ?

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

LWC będzie ? Jak się zabezpieczycie, przed masowym bieganiem po domach i okradaniu skrzyni ? Zdjęcia 3@up i 2 pierwsze w prezentacji nie działają. Jaki masz na chwilę obecną skład ? Chcesz wszystkie pluginy sam napisać ? Czy raczej użyjesz gotowych ale dobrze skonfigurowanych ? Czy będzie możliwość zostania premierem państwa ? Czy będą inne miasta, wsie ? Czy np. gdy 10 graczy będzie przestępcami to będą mogli stworzyć osobne państwo ? (Jak uciekną i zbudują sobie miasto.) Macie zamiar pracować na Txt packu ?

LWC na serwerach to Podstawa wiec nie pytaj mnie o to. lub inny Plugin Bądź skrypt Zabezpieczający Skrzynie , Piece , drzwi i inne

Po co pisać 2 razy ten sam plugin ? napisałeś [wszystkie]

- PermissionEX

- Ichat

takie Pluginy ściągnę i Skonfiguruję.

Będzie taka możliwość lecz nie od razu

Premier to będzie Zaufana osoba i dobrze znana Administracji lub Poznana.

Wsie będą lecz nie od razu.

Czy będą inne miasta ? na początek będzie 1 Miasto jeśli serwer się rozwinie dodamy możliwość składania DOBRYCH Podań o Miasto

Oczywiście nie za darmo za Pieniądze [ Minecraft ] np. od 1 kratki 10 Zlotych. nazwa Państwa i takie tam

i oczywiście taka Osoba będzie sama ustalała wielkość i koszt działek i wszystkich rzeczy w jego mieście.

osobne państwo ? bardziej stworzyć Miasto w Państwie Polska, Miasto Modern będzie miało ograniczone Kratki Obok będzie mogło powstać 2

Miasto lecz też nie od razu.

na początek będzie można zakładać nowe Miasta a po poł roku może wcześniej [zależy] może powstanie nowe Państwo gdzie waluty będą nawet inne.

TXT będzie , Domyślny ze zmienionymi 3,4 może więcej rzeczy.

2m3QuoH.png


Opublikowano

W takim razie, wytłumacz mi, jak złodziej ma się włamać do szkrzyni ? Lepiej usuńcie LWC a dodajcie plugina na kłódki/wytrychy.

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

W takim razie, wytłumacz mi, jak złodziej ma się włamać do szkrzyni ? Lepiej usuńcie LWC a dodajcie plugina na kłódki/wytrychy.

przepraszam czy ja napisałem , że będzie taka możliwość ?

Znasz się na C++ , Java , Java Scripts i inne ?

wiesz ile to roboty ? sam nie wiem czy bym dał rade...

Bindy i tym podobne cos w stylu [ Gothic ]

można zrobić to w inny sposób np. szkolenie w Złodziejstwie za [x] sumę

po szkoleniu masz ileś procent szans ze otworzysz czyjąś skrzynie

dana kombinacją 3 cyfr która możesz użyć raz na jakiś czas

lub nie kombinować wgl. z tym bo to jest nie przyjemne dla graczy

lub wgrać coś by gracz mogł zapobiegać włamaniom na swoją posesje/dom/hotel

2m3QuoH.png


Opublikowano

Ma to naśladować nasz świat tak ? A plugin na kłódki/wytrychy już jest, nazwy w chwili obecnej nie podam bo nie znam, ale poszperam po necie i może linka podrzucę.

 

 

//Prosze bardzo plugin na wytrychy, zabezpieczenia skrzyń i pułapki naskrzynne.

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/lorelocks/

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Ma to naśladować nasz świat tak ? A plugin na kłódki/wytrychy już jest, nazwy w chwili obecnej nie podam bo nie znam, ale poszperam po necie i może linka podrzucę.

 

 

//Prosze bardzo plugin na wytrychy, zabezpieczenia skrzyń i pułapki naskrzynne.

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/lorelocks/

Rozumiem , Dziękuje za Plugin.

nie bierz tak wszystkiego do siebie jeśli to w 100% miał być nasz świat

to również musieli byśmy dodać 1000 innych rzeczy.

lecz sam pomysł mi się bardzo podoba z wytrychami.

Pozdrawiam czekam na kolejne pytania.

2m3QuoH.png


Opublikowano

W 100% na pewno taki sam nie będzie :P Na to nie liczę, ale próbuję go jak najbardziej urzeczywistnić. Auta będą działać na zasadzie wagoników z węglem ? czy raczej jakiś inny plugin ? Czy premier/prezydent będzie miał faktyczną władzę w miescie ? Znaczy będzie mógł zwiększyć podatki, ustanowić zakaz jazdy powyżej 60 kratek/s itp itd. Czy będzie sejm/ parlament ? Czy będziecie tolerować gejów i lezbijki ? Jak zamierzacie rozwiązać problem Rasizmu na serwerze ? Ruch prawo-stronny czy lewo-stronny na ulicy ? Będą różne modele samochodów ? Czat ograniczony i podzielony na mówienie/krzyczenie/szept ? Robisz to wszystko sam ?

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

W 100% na pewno taki sam nie będzie :P Na to nie liczę, ale próbuję go jak najbardziej urzeczywistnić. Auta będą działać na zasadzie wagoników z węglem ? czy raczej jakiś inny plugin ? Czy premier/prezydent będzie miał faktyczną władzę w miescie ? Znaczy będzie mógł zwiększyć podatki, ustanowić zakaz jazdy powyżej 60 kratek/s itp itd. Czy będzie sejm/ parlament ? Czy będziecie tolerować gejów i lezbijki ? Jak zamierzacie rozwiązać problem Rasizmu na serwerze ? Ruch prawo-stronny czy lewo-stronny na ulicy ? Będą różne modele samochodów ? Czat ograniczony i podzielony na mówienie/krzyczenie/szept ? Robisz to wszystko sam ?

Co do Pluginu na Samochody: jeszcze się zastanawiam jeśli nic nie wymyśle fajniejszego to będzie na zasadzie

Wagonika lecz nie z węglem czy z czymś tam lecz będą stacje benzynowe w których np. Litr paliwa będzie za [x]

ten litr wystarcza na dany czas lub liczbę kratek.

będziemy mogli wprowadzić 2 typy samochodów chyba że znajdziemy dobrego pluginera który umie napisać Crafting.

Prezydent Będzie miał władze nad Miastem , Premier także będzie miał określoną władze.

będzie mógł zmieniać wysokość podatków i Emerytury.

na czym polega Emerytura ? to proste po stażu na serwerze czyli [xx] dni

włącza ci się emerytura która codziennie gdy się zalogujesz daje ci środki można to zmienić na co 2 dni lub co tydzień.

tak samo jak zwiększenie dni Emerytalnych :).

Będzie dany zakaz jazdy do [x] kratek/s

ruch zależy od Prezydenta miasta w Modern będzie

to raczej Ruch prawo stronny

co do modeli już się wypowiedziałem.

chce coś takiego zrobić że są Szept i Główny

szept- szeptamy do kogoś [ kolor pomarańczowy] i prefix Szept:

główny - główny czat [dany kolor]

zależy co robie sam pomysły / pluginy ? mam webmastera kilku budowniczych i szukam dalej ludzi

2m3QuoH.png


Opublikowano

Czy będzie sejm/ parlament ? Czy będziecie tolerować gejów i lezbijki ? Jak zamierzacie rozwiązać problem Rasizmu na serwerze ?

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Czy będzie sejm/ parlament ? Czy będziecie tolerować gejów i lezbijki ? Jak zamierzacie rozwiązać problem Rasizmu na serwerze ?

Sejm Będzie Na pewno.

Co do Tolerancji Gejów i lezbijek raczej tak.

Rasizm będzie SUROWO karany przez Policję / ewentualnie Moderatorów

Czekam na pytania

2m3QuoH.png


Opublikowano

Ja się nie zgadzam na zakazanie Rasizmu ! To oznacza brak tolerancji wobec Faszystów i Nazistów !

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Ja się nie zgadzam na zakazanie Rasizmu ! To oznacza brak tolerancji wobec Faszystów i Nazistów !

Rasizm ?

Masz coś do czarno - skórych ?

chciałbyś na czacie mieć wyzwiska od Asfaltów i tym podobne ?

ja osobiście może nie przepadam za nimi lecz Czarny Polak który

może grać na serwerze nie mam nic do niego.

To że jest czarny to mnie okradnie z Craftingów ?

2m3QuoH.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...