Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] [Instytut Magii Durmstrang] [RolePlay] [DSsRP] [Autorskie Pluginy]


DSsRP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dd15kx.jpg

Czas nadszedł na oderwanie się od nudnych rzeczy, poczuj magie w swoim ciele, zagraj z nami! Chcesz stworzyć swoją własną historie?
Chcesz przeżyć wiele przygód? Uczyć się w Durmstrangu,miejscu tak tajemniczym? Wejdź na nasz serwer, śmiało! Rozgrywkadzieje się w świecie w którym obracał się Wiktor Krum –tak, właśnie tam – Durmstrangu!

Dojdź do największej Norweskiej szkoły, ucz się Czarnej Magii, białej i wielu innych dziedzin magicznych.
Co oferujemy? Dobrą i zgraną administracje, przeżycie swojej indywidualnej przygody, masę dobrych autorskich pluginów, odkrycie
świata jakim był Durmstrang! Nikt nie wie jak wyglądał naprawdę Durmstrang, u nas możesz odkryć tą tajemnice – wystarczy, że włączycz
Minecraft'a, wpiszesz nasze IP i zarejestrujesz się u nas jak i na forum!

 

Gwarantujemy świetne pluginy, doskonałą rozgrywke, pomocną administracje i wiele, wiele innych! To już tylko u nas! Serwer jest na Minecraft'a, czyli rozpocznij swoją kwadratową przygode w świecie Durmstrangu!

Screenshoty naszych budowli:

Instytut Magii Durmstrang!

9h1b3s.jpg

Boisko do Quidditcha!

2dgoxg1.jpg

Czarodziejskie Miasteczko Stanvess!

2eq7upx.jpg
28vatqf.jpgvh98ur.jpg

Wioska Beika!

2ccmlok.jpg

Ministerstwo Magii!

2w4h8ah.jpg
154kmyd.jpg1zg9f6s.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=kgN0WLorC0M

Oczywiście mapka jest w 90% gotowa, brakuje nam jedynie kilku drobnych elementów.

Trochę o serwerze!

 

Akcja gry rozgrywa się w Norwegii, jednym z krajów Skandynawii. Instytut Magii Durmstrang przyjmuje do swojej
szkoły osoby właśnie z rejonów Europy Skandynawskiej jak i Europy Wschodniej. W naszej szkole uczniowie na roku trzecim i czwartym
zaczynają nauke Czarnej Magii, podczas przyboru do domów można trafić do jednego z trzech istniejących.

 

Lykanoor - Dom Wilka nastawiony jest głównie na naukę oraz praktykowanie czarnej magii. W obrębie tego domu działa czarno-magiczne kółko Mort Noir, które słynie z organizowania nielegalnych pojedynków Bez Zasad wśród uczniów, a także zgłębiania najskrytszych tajników czarnej magii. Uczniowie innych domów mogą brać udział w Pojedynku Bez Zasad, o ile znajdą się chętni, ale Mort Noir samo w sobie jest ściśle zastrzeżone tylko dla Lykanoor'u. Cenione cechy, to: zdolności przywódcze i manipulatorskie, chęć dominacji, wytrwałość, dyscyplina, determinacja. Nierzadko skrajny egoizm i zbyt wysokie mniemanie o sobie. Poczucie wyższości, a także przebiegłość i talent do knucia intryg.

Pegarius - Uczniowie tego domu zazwyczaj obdarzeni są wyjątkową inteligencją i niebywale silnymi charakterami. Są cierpliwi i pełni pokory, a jednocześnie bezwzględni i bezkompromisowi, niekiedy z zapędami dyktatorskimi. Pegazy uwielbiają uczyć się we własnym zakresie, niekoniecznie zgodnie z założeniami programowymi. Są indywidualistami. Często fascynują ich niebezpieczne magiczne stworzenia, takie jak druzgotki, syreny, bazyliszki czy smoki. Dogłębnie studiują zarówno białą jak i czarną magię. Są niezrównani w zaklęciach niewerbalnych. Ulubione przedmioty uczniów, to: teoria białej magii, podstawy sztuki uzdrawiania, eliksiry, hodowla magicznych stworzeń. Uczęszczają również na zajęcia z czarnej magii, ponieważ to pozwala im na dogłębne poznanie strategii wroga.

Erelheim - Uczniowie tego domu są ambitni, wyjątkowo bystrzy, lecz ich wiedza opiera się głównie na wiedzy programowej. Są dumą Durmstrangu ze względu na liczne sukcesy na szczeblach międzyszkolnych i międzynarodowych w różnego rodzaju konkursach, turniejach, mistrzostwach. Preferowane przedmioty przez uczniów, to: teoria białej magii, teoria rzucania klątw i uroków, podstawy sztuki jasnowidzenia, numerologia, historia magii, zielarstwo, eliksiry, runy. Na ogół nie są zbyt koleżeńscy, wręcz traktują wszystkich dość chłodno, ale nie wynika to z personalnych awersji, raczej z chęci zdobycia wiedzy. Orły podświadomie wiedzą, że bliższe kontakty mogą ograniczyć zasoby czasowe na naukę, która jest ich priorytetem. Zawsze otrzymują najwyższe oceny. Są za to zaangażowani w życie szkoły, a także w sport - ze względu na przerost ambicji, chcą być najlepsi we wszystkim, także w zdobywaniu punktów dla własnego domu i w wygrywaniu szkolnych, a także międzynarodowych rozgrywek z różnych dziedzin.

 

Teraz trochę o sprawach OOC serwera.
Chwilowo na serwerze jest 40 slotów, ale planujemy je zwiększyć do 50.
Administracja staż na serwerach RP ma dość duży, więc nie są nowi w
takowych sprawach.

Pluginy.

Większość stworzonych pluginów jest zrobiona przez naszych developerów, jedynie te które pomagają w rozgrywce są ściągnięte z internetu. W przyszłości przewidujemy, że na serwerze będzie Launcher.

Administracja serwera.

HeadAdministratorzy - Virus1910, ReQ.

Admin - Nath, Walkirie

Moderatorzy - Skubany, Disloss, KazachFace.

KidModzi - Famir, DudusGPL.

Developerzy - HoopDead

Pomocnik - Majciochowa

IP serwera.

s139.csrv.pl:18622

Zapraszamy do pisania podań na ucznia durmstrangu na naszym forum czyli nazwa konta na mpcforum + xxa.pl w razie problemów proszę pisać na pw :P

Opublikowano

ladnie i ciekawie sie zapowiada patrzac na ss. Czekamy :)

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Rzeczywiście ciekawe, może zobaczę co tam się dzieje...

Magii nie lubię, ale system RP, IC itd. sobie cenię bardzo wysoko.

c1107534da61bc47bb1675e52ddf542e.jpg

Opublikowano

Rzeczywiście ciekawe, może zobaczę co tam się dzieje...

Magii nie lubię, ale system RP, IC itd. sobie cenię bardzo wysoko.

Możesz uwierzyć mi na słowo że system RP będzie na wysokim poziomie :P.

Opublikowano

Serwer Zapowiada się świetnie! Podanie już napisane,teraz tylko czekać! :D

23kawee.png   
Remember me, for centuries~

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...