Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jaśli ktoś ma MC do ecSRO niech poda :P


Crissy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co w tytule ... przyda się wielu osobą które chcą mieć 2 postacie i za free sie poexpiac

devilmaycryanime.jpg

Devil May Cry <3

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najlepszy najłatwiejszy mc do ecsro:

 

1. Włączasz silkroada klikając podwójne na ikonę LPM - logujesz się

2. Włączasz silkroada klikając PPM na inkonę po czym Uruchom jako... (ok) - logujesz się.

3. Uruchamiając przez administratora możesz wączać silka ille razy tylko chcesz.

 

Proszę bardzo

Procesor: Intel Core 2 Quad Q8200 2,4 (czterordzeniowy 4*2,33 Ghz 8 MB Cache)

Płyta główna: Gigabyte Intel P45

Pamięć: 4 GB DDR2 (2x2GB 800)

Dysk twardy: 750 GB Sata

Nagrywarka: DVD-RW Samsung

Grafika: Geforce GTX 260 896MB DDR3/448bit HDTV, DirectX 10

Obudowa: 650W zasilacz Chieftec zasilacz zgodny z normą "80 plus"

 

forum_new.gif20494.pngcs.png

Opublikowano

Czasem gdy wlaczam przez MC ... Mam problem iz jeden klient pomniejsza sie i pojawia sie blad:

??? lub blad:

Reset ( blablabla ) i jak naciskam ok to dalej znow jest normalnie ^^ Choc teraz nie mam juz problemu ,lecz zdarza sie ... :/

 

Do Tego Polecam Program:

Auto Login lub Auto Connect ( ja uzywam auto connect ;p )

×
×
  • Dodaj nową pozycję...