Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak na minecrafta mam przeznaczyć 3-4GB ram?


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na minecrafta mam przeznaczyć 3-4GB ram?

Mam 8 GB RAM, i kiedy próbowałem włączyć minecraft by życzu w 3GB to wyskakuje taki errorek i nie da się włączyć mc.

 

post-873208-0-46617900-1379261566_thumb.png

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Pamiętaj sam system potrzebuje mieć 1.5GB na poprawne działanie, dysk twardy jakieś 0.5-1.5GB

Wklej tu ten error

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Przecież wkleiłem. Jak dysk twardy może potrzebować od 0.5 - 1.5 GB RAM ? HAHA

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Sam w zyczu miałem ten sam problem, zbugowane było dodawanie ram. Próbowałeś ręcznego sposobu, nie przez launchera:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/915876-tutadminujemy-z-ernestem-dla-pocztkujcych-4-wicej-ramu/

Jeżeli nadal nie będzie działać, dopisz to ręcznym sposobem na launcherze:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/981635-dllauncher-16-non-premium/

W razie problemów - kontakt PW.

Opublikowano

Ja-pier*** ile ty masz lat? Nikt ci nie pomoże jak będziesz sie tak zachowywał...

Screen wkleileś po mojej wypowiedzi...

Dysk twardy? Jak przeczytałem co odpisałeś umiałem sie... Twoje programy na dysku twardym!

 

 

 

Ten poradnik ci pomoże jak usunąć ten bład

http://www.youtube.com/watch?v=SnzLq1TFZyw
Zmień launcher na magiclauncher zyczu ma inną strukturę i mogą wystąpywać bugi...

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Może pomoże oryginał launcher albo magic launcher

 

 

//Diax

87hq.png

 

| MPC Plagiatowanie wypowiedzi KlauSa Team |

 

Opublikowano

by Zyczu to same bugi + kaylogger. Pobierz sobie innego lunchera i nie trudź się. Ale domyślna pamięć ci nie wystarcza? Ja mam i 0 lagów :P

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

A po co ci tyle ramu? Dla minecrafta wystarczy 1,5 gb, a tak naprawdę zuźywa 700 mb. Weź wykorzystaj ten ram w jakiś lepszy sposób.

Opublikowano

Chodzi o to że gdy odpalam takiego hexxita/tekkita/vezila to tnie a jak przeznacze więcej ram to się skończy

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Zależy. Jeśli masz dużo modów to może pomóc danie ramu, ale może być tak, że komputer poprostu nie wyrabia (ja tak mam z dużą ilością modów).

Opublikowano

Nie wierze... Komputer Ciśnie Crysis 2 i 3 na ultra + 70 fps, a przy minecrafcie się ścina? Smiechu warte....

Czerwone jest piękne! Kocham <3

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...