Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Adminujemy z Ernestem - dla początkujących #4 Więcej RAM'u!


TenStylOdLajka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

24741017977979518289.pngAdminujemy

z Ernestem24741017977979518289.png

Więcej RAM!

on Windows 7

-------------------------

W tutorialu, pokażę jak przypisać więcej RAM'u do Minecraft'u. Wiele ludzi ma z tym problem i zadaje pytanie.

1. Tworzymy skrót.

Gdy mamy plik Minecraft.exe, klikamy na nim kopiuj, a następnie obok wklej, dzięki temu utworzymy plik Minecraft.exe - skrót.

07142011089844996806.png

2. Dopisujemy RAM!

Aby, do naszego Minecrafta dopisać więcej RAM klikamy na nasz utorzony skrót prawym wprzyciskiem myszy i wybieramy: Właściwości.

87883688192496512838.png

Następnie przechodzimy do zakładku skrót i w okienku: Elemenet docelowy, dopisujemy wartość ile RAM'u ma być przypisane.

Przykładowo po nazwe Minecraft.exe wpisujemy:

xxx\Minecraft.exe -J-XmsWARTOŚĆm

Pamiętaj, że po Minecraft.exe musi być spacja!

Okienko Element Docelowy:

75087944713396556539.png

W WARTOŚĆ wpisujemy ile RAM'u chcemy przeznaczyć na Minecraft'a.

Wartości:
1GB - 1024
2GB - 2048
3GB - 3072
4GB - 4096
5GB - 5120
6GB - 6144
7GB - 7168
8GB - 8192

Przykładowo ja dopisałem sobie do Minecrafta (1024m) = 1GB RAM.

91878883357529619625.png

Właśnie tym sposobem dopisaliśmy sobie do Minecrafta RAMu !

Zapraszam do komentowania i lajkowania :)

Opublikowano

To raczej nie ma nic wspólnego z adminowaniem , ale okej.

Ładnie opisane , wszystko na swoim miejscu. Sa screenshoty , jest okej. Like.

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo fajny tutorial dla tworzących server, wszystko ładnie opisałeś, oby tak dalej. :)



Właśnie tego brakowało, wiele osób nie wie jak dopisać ram i wiele pytań na ten temat tworzą, bardzo przydatne, oby tak dalej. :)

647041416238306889721.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...