Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] ExMine [Serwer Hardcore] [Autorskie Pluginy] [100 slotów] Non-Premium


ReznowPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano




















iconspng_nwqasep.png

Grałeś na serwerze z Autorskimi pluginami?. Grałeś tam gdzie Administracja jest ogarnięta w 99%? To trafiłeś na właściwy serwer! ExMine działa już prawię rok. Nazwę to odziedziczyliśmy po starym Właścicielu. Nasz nowy typ wystartował w 15 Września 2013r. Serwer ma zabezpieczenia przed Cheaterami, Naprawdę warto wbić!Dołącz do nas już dziś!
+ Mamy współpracę z Hostingiem Gier ! :)


danepng_xsrpses.png

Serwer ExMine.
Autorskie Pluginy,Skrypty.
Wszystko Czego Gracz Potrzebuje.
Nasz Plugin na gildie daję Ci, po założeniu Gildi
Cuboid 50x50 (50 w każda stronę)
Do założenia Gildi potrzeba
64 Diamenty,32 Emeraldy,32 SlimeBalle,32 TNT.
Może zamyślicię że nie ma Rankingu? A właśnie że jest.
Ranking:
Po wpisaniu komendy /ranking
wyskakują nam nasze staty.
Po zabiciu Gracza otrzymujemy punkty.
Co piszę na chat'cie jak kogoś zabijesz?
Gracz Nick Zostal Zabity przez Nick (Ranking)
Jak umrzesz, twoje staty się zmniejszają, tzn ranking.
Plugin na Hardcore.
Jak umrzesz, Dostajesz bana na 3 Dni, Ale jak Ci się nie chce
czekać, to możesz kupić sobie Unban'a.
Na naszej Stronie ;)
Mamy też Autorskie Skrypty.
Np: na zamiane tzn.
5 Diamentów to 1 Szmaragd.
Główne Informacje:
Nazwa: ExMine
IP:
ExMine.insrv.pl
Sloty: 100 (możemy dać ile chcemy)
TeamSpeak: Nie długo zrobimy !
Typ Serwera: Hardcore + Gildie
Prawie Wszystko Wypada ze stone !.




administr_xsrpsaw.png

MCBloomy - Właściciel
SebekTMPL- Główny Technik/Administrator
ValanderQ - Administrator
oraz moderatorzy...

screensho_xsrpsqe.png

Za Nie Długo dodamy ! :)



DO ADMINISTRACJI/MODERACJI MPC, PROSZE O NIE USUWANIE TEGO TEMATU. Dziękuje

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

Opublikowano

Ladnie graficznie zrobione. gdybys dosrodkowal bylo by jeszcze lepiej.

czekamy do 17

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Pomyliłem się do 14-15 ;p

aaa ok. A moge wiedziec czy bedzie Teamspeak?.

i czy mogli byscie sie odezwac na skype?

moj skype: marcinjakimow

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

aaa ok. A moge wiedziec czy bedzie Teamspeak?.

i czy mogli byscie sie odezwac na skype?

moj skype: marcinjakimow

Team Speak, nie wiemy jeszcze przykro mi, jak coś damy znać.

Wysłałem Zaproszenie na skype.

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

Opublikowano

jeszcze 30 min i server startuje trzeba znalesc teamspeak

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

No już za nie długo będzie ts, nie martw się ! :)

a start na 100 % 15:00 ?

 

 

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Wszystko fajnie dziala swietny spawn. Jest super! :D Administracja odpowiada na pytania. Polecam w 100%

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Jeszcze nie wszystko skonczone ale zostanie dodany kit na enderczest.



.

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Sory za spam ale oglaszam konkurs do wygrania konto na youtube 265 widzow :D

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

100 Slotów i znana mi administracja. Nieźle nieźle. Nazwę to macie ode mnie i tak linii tych serwerów nie było sensu rozwijać ;) dodając do tego, że HA ma 262 suby na YT, to to nie może paść w 1 dzień ;D. Powodzenia Bloomy :P

Opublikowano

100 Slotów i znana mi administracja. Nieźle nieźle. Nazwę to macie ode mnie i tak linii tych serwerów nie było sensu rozwijać ;) dodając do tego, że HA ma 262 suby na YT, to to nie może paść w 1 dzień ;D. Powodzenia Bloomy :P

Heheszky xD .

Dzięki Xanterze ;p

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Oczywiście serwer jak to z zwyczaju pana BloomyPL, któremu użyczyłem nazwę upadł ..... a HEAD nie przyznaje się nikomu do tego co się stało.... trochę złe postępowanie ....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...