Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świat 77- Limit farmienia/ blog- poradnik


xTor3nTxMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Podstawa to wojsko ;) jak masz troche zrekrutowane to i farmić możesz co raz więcej, ale wiadomo, że eko to również ważna sprawa.

 

 

Jak stawiasz eko to zacznij najlepiej obok mnie przynajmniej co farmić będę miał po tygodniu ^^

Opublikowano

Tak samo zaczynasz jak na światach z nie ograniczonym farmieniem. Myślcie czasem trochę , bo żałośni jesteście :D

Widać że mało grasz w plemiona :)

 

 

ŚWIAT Z LIMITEM FARMIENIA

Czyli gra z eko 1.1.1 to głupota, będziesz spowalniał się w rozwoju i już na starcie będziesz mocno odstawał od czołóki.

 

Ten system z eko 1.1.1 stosuje się tylko na św. bez limitu farmienia lub w ostateczności na światach z bardzo wysokim limitem farmienia.

 

Co mam na myśli ?

To, że w ciągu 24h spokojnie limit wyfarmisz grając aktywnie.

I to limit wyfarmisz bez większego trudu, jeżeli okolice będziesz miał dobrą.

Powiedzmy w ciągu 18h wyfarmisz limit i pozniej przez 6 godzin będziesz bez dochodów, bedziesz musiał czekac az znowu limit spadnie ... na światach z limitem EKO to także podstawa !!

 

Jak już limit wyfarmisz bez problemu to nie ladujesz dalej całej surki w lekką tylko budujesz eko po to by mieć coraz wiecej surowców i byś mógł coraz szybciej się rozwijać.

Gdy zauważasz, że masz już problemy z wyfarmieniem limitu, przestajesz budować eko i znowu skupiasz się głównie na wojsku.

 

Po prostu wojsko i eko powinno iść w parze, inaczej mimo, że bedziesz miał codziennie limit wyfarmiony to i tak będziesz odstawał od czołówki i bedziesz sie dziwil jakim cudem oni moga miec tyle pkt ?

Opublikowano

 

Widać że mało grasz w plemiona :)

 

 

ŚWIAT Z LIMITEM FARMIENIA

Czyli gra z eko 1.1.1 to głupota, będziesz spowalniał się w rozwoju i już na starcie będziesz mocno odstawał od czołóki.

 

Ten system z eko 1.1.1 stosuje się tylko na św. bez limitu farmienia lub w ostateczności na światach z bardzo wysokim limitem farmienia.

 

Co mam na myśli ?

To, że w ciągu 24h spokojnie limit wyfarmisz grając aktywnie.

I to limit wyfarmisz bez większego trudu, jeżeli okolice będziesz miał dobrą.

Powiedzmy w ciągu 18h wyfarmisz limit i pozniej przez 6 godzin będziesz bez dochodów, bedziesz musiał czekac az znowu limit spadnie ... na światach z limitem EKO to także podstawa !!

 

Jak już limit wyfarmisz bez problemu to nie ladujesz dalej całej surki w lekką tylko budujesz eko po to by mieć coraz wiecej surowców i byś mógł coraz szybciej się rozwijać.

Gdy zauważasz, że masz już problemy z wyfarmieniem limitu, przestajesz budować eko i znowu skupiasz się głównie na wojsku.

 

Po prostu wojsko i eko powinno iść w parze, inaczej mimo, że bedziesz miał codziennie limit wyfarmiony to i tak będziesz odstawał od czołówki i bedziesz sie dziwil jakim cudem oni moga miec tyle pkt ?

 

 

Nie będę odstawał :)

Pkt lecą z koszar ^^

 

Stajnie na 17 wrzucę i potem może pomyślę o eko trochę.

Mając mase lekkiej limit wyfarmię spokojnie , ale na początku eko się nie opłaca , bo zwraca się po zbyt długim czasie!

Opublikowano

Wujek dobra rada radzi:
Jak bazujesz na poradnikach to nie pchaj się na 77. Zostaniesz zjedzony kilka dni po zdjęciu ochrony.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...