Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

8.8 najgorsza aktualizacja w historii WOT


CARTER777

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. od początku wprowadzenia aktualizacji mam same lagi...

2. to co zrobili z VK 36.01(H) to przegięcie

3. ciągłe lagi

4. beznadziejny wykaz stat w opcji "Przebieg Służby" - zero przejrzystości

5. lagi jak h.....

6. mody nie działają

7. ogólne to odechciewa mi sie grać..

8. lagi..

Opublikowano

1. od początku wprowadzenia aktualizacji mam same lagi...

2. to co zrobili z VK 36.01(H) to przegięcie

3. ciągłe lagi

4. beznadziejny wykaz stat w opcji "Przebieg Służby" - zero przejrzystości

5. lagi jak h.....

6. mody nie działają

7. ogólne to odechciewa mi sie grać..

8. lagi..

1. Twoja wina + łącza... ja nie mam lagów.

2. Ale VK.36.01h była prototypem tygrysa więc się nie dziw.

3. Nie.

4. Może być a nawet powiedziałbym że jest lepiej.

5. No comment.

6 Logiczne? na początku zawsze tak jest.

7. To skasuj wota + konto.

8. Wymień kompa + net też tak miałem doputy kompa nie wymieniłem.

Sig.png

Opublikowano

stary gram na lapku Sony Vaio za 7000 PLN więc mnie nie mów, że kiepawego kompa.... łacze neostrada 10 MB/s

aleś dowalił...

 

a ja gram na kompie za 3.5k na full detalach bez lagów i przycinek + monitor 27" ....

Sig.png

Opublikowano

lapek monitor 18,4 full HD... daje radę .... do telekomunikacji zgłosiłem reklamację bo zauważyłem że po jakiś 10 bitwach ping jest na poziomie 40- 50.... czemu tak ???

Opublikowano

lapek monitor 18,4 full HD... daje radę .... do telekomunikacji zgłosiłem reklamację bo zauważyłem że po jakiś 10 bitwach ping jest na poziomie 40- 50.... czemu tak ???

 

A co ma monitor do lagów ? ;o

Też mam neostrade 10mb i ostatnio też zauważyłem, że internet z 10mb spadł do 2-3mb

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Zjabana aktu... caly czas mialem 60/65% wygranych a jak zobaczylem staty z wczoraj to 40% ... 2godziny sie meczylem zeby wygrac 2bitwy ... mm jest bardzo wyrównany :)

Opublikowano

Zjabana aktu... caly czas mialem 60/65% wygranych a jak zobaczylem staty z wczoraj to 40% ... 2godziny sie meczylem zeby wygrac 2bitwy ... mm jest bardzo wyrównany :)

to się ciesz bo ja od wakacji mam spadek statów spowodowany atakiem gimbazy na WoT...

 

Edit:

 

Neo tak ma już... wiem bo grałem u kolegi..

Sig.png

Opublikowano

monitor nic nie ma ...ale sam napisałeś że masz 27"..... w moim klanie wszyscy mażekają na ping..... fps to mam 90 - 100 caly czas....

A co ma monitor do lagów ? ;o

Też mam neostrade 10mb i ostatnio też zauważyłem, że internet z 10mb spadł do 2-3mb

Opublikowano

Ale ty jesteś (piiiiip). Ping pokroju 40 to dla ciebie lag? Bo ja jakoś w takim razie lagi mam caaaaaały czas, od początku gry.

VK 36.01H dostała buffa teorytycznie, więc nie płacz.

Przebieg służby jest dobry, przynajmniej jakoś wszystko w jednym miejscu jest.

 

A teraz SerB - nie podoba się, nie graj. Mniej noobów.

Opublikowano

Zjabana aktu... caly czas mialem 60/65% wygranych a jak zobaczylem staty z wczoraj to 40% ... 2godziny sie meczylem zeby wygrac 2bitwy ... mm jest bardzo wyrównany :)

Ja też tak mam. Przejechałem 10 bitew, z czego były TYLKO 2-5 wygranych, ale nie takich 15-13, 15-14, tylko 15-3,15-6.

Opublikowano

Jedyne co mnie zdenerwowało w 0.8.8 to to, że musiałem dobadać gąski w tigerze, bo mi top gun po patchu nie pasował O_o

Statystyki są przejrzyste, wystarczy chwile przysiąść i zobaczyć co i jak.

Opublikowano

monitor nic nie ma ...ale sam napisałeś że masz 27"..... w moim klanie wszyscy mażekają na ping..... fps to mam 90 - 100 caly czas....

 

Co ty gadasz ?

Pokaż mi gdzie napisałem jaki mam monitor ...

Czytaj nicki, gdy ktoś pisze ;) Taka rada na przyszłość.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

HUH, nikt nie myśli na tym forum ... żałosne TOTEN - IDIOTEN =.=

 

A może by tak spróbować pogłówkowac? Nawet nie trzeba się zastanawiać , że jak na serverze gra 120 000 graczy (update) to jest przeciążony , wystarczy przejść na 2. klaster

76561198018588473.png
Opublikowano

Rzeczywiście lagi występują. Ale rzadko. Takie mini gwałtowne ruchy czołgów. Przy pingu 50-60ms- internet 40mb

Więc to definitywnie wina serwa.

 

Trochę buggów sam znalazłem, ale jest ok.

 

Ja nie widzę, żadnego buff-a do Vk3601H. Przestała ona być moją zabawką. Spierdol@#$^% ten czołg totalnie.

Tak samo jak miałem iść w E-50M i E-75. E-75 podobała mi się jego prędkość mimo takiego pancerza i wagi.

x

Opublikowano

Co ty gadasz ?

Pokaż mi gdzie napisałem jaki mam monitor ...

Czytaj nicki, gdy ktoś pisze ;) Taka rada na przyszłość.

nom, eu1 zawsze był przeciążony przejdź na eu2 nie jest taki przeciążony, chociaż ja tam żadnych lagów nie odczuwam przy necie 6 mb/s....

Więc polecam Ci przejść na eu2 i zagraniu na nim.

 

Co do UP masz rację, on był moją zabawką do 8.6

Sig.png

Opublikowano

ping na

 

Ale ty jesteś (piiiiip). Ping pokroju 40 to dla ciebie lag? Bo ja jakoś w takim razie lagi mam caaaaaały czas, od początku gry.
VK 36.01H dostała buffa teorytycznie, więc nie płacz.
Przebieg służby jest dobry, przynajmniej jakoś wszystko w jednym miejscu jest.

A teraz SerB - nie podoba się, nie graj. Mniej noobów.

ping na poziomie 40-50 to mam po jakiś 10-15 bitwach....na początku to ping dochodzi nawet 300-380.... w poprzedniej wersji tak nie miałem.... wchodziłem do gry i cały czas ping na poziomie 30-50...nawet jak na tym łączu graliśmy z kumplem na dwóch komputerach....

Opublikowano

Powiem tylko tyle... PAUCZ OFF

Jak się nie podoba to usuń gre albo popaukaj sobie do supportu WoT...

 

 

Opublikowano

Powiem tylko tyle... PAUCZ OFF

Jak się nie podoba to usuń gre albo popaukaj sobie do supportu WoT...

Chyba PUACZ :) a do tematu - też nienawidzę 8.8 -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Opublikowano

Cieszę się , że sprawa się wyjaśniła :)

 

W przyszłości zapraszam na oficjalne forum gry, gdzie Czołgiści oraz personel chętnie pomoże rozwiązać problem :)

 

Pozdrawiam życząc wielu wygranych bitew oraz oby wirusy omijały Twój komputer z daleka ;)

Polski Ambasador Wargaming - Jasysae

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...