Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Ogłoszenie wyników konkursu " Najlepsza prezentacja programu "


Dektored

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1379102048-U369478.png


Witajcie. Chciałbym ogłosić, że z dniem dzisiejszym konkurs zakończył się. Prac było więcej, niż się spodziewaliśmy, lecz trzeba było wyłonić te najlepsze.


Bez dłuższego rozpisywania się, oto wyniki!



1. Miejsce zajmuje M0ntes oraz zdobywa 8-AwardImgMaster-1361138012.pngLink do pracy. Click!


2. Miejsce zajmuje cichy. oraz zdobywa 7-AwardImgMaster-1361137781.pngLink do pracy. Click!


3. Miejsce TheVolume oraz zdobywa -15%(nie talon) Link do pracy. Click!


Reszta uczestników -5%.(jeśli takowe posiadają)


Rangi wkrótce zostaną rozdane, a o % proszę zgłosić się na pw lub tutaj w temacie(podając link do tematu z pracą) :)



Gratuluję wszystkim !


674071459604241683421.gif

Opublikowano

 

 

ÓSTAFJONE KUFFA!

Żart xD

 

 

Gratulacje, zwycięzcą ! :)

 

Każdy z nich ma kida, ustawione.
Beka.

Ja mam Kida i co?I nie wygrałem.

Opublikowano

 

 

ÓSTAFJONE KUFFA!

Żart xD

 

 

Gratulacje, zwycięzcą ! :)

 

Ja mam Kida i co?I nie wygrałem.

 

Bo oprócz kida trzeba mieć znajomego w jury ;d

 

 

oczywiście joke

 

 

najlepsza nagroda to -15% gdy ma się 0 na pasku ;d

 

 

 

 

 

Gratuluję.

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...