Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Zagrał/a byś na serwerze Hide And Seek?


780™

Odpowiadajcie ;3  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagra? by? na serwerze Hide And Seek?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zagrałbym na serwie ale, że punkty za wygrane dostajesz i mozesz coś za nie kupić. Ale chodzi o serwer minigames.

Opublikowano

Zagrałbym na serwie ale, że punkty za wygrane dostajesz i mozesz coś za nie kupić. Ale chodzi o serwer minigames.

 

Tak właśnie jest ;)

Opublikowano

ja bym chętnie zagrał na takim serwie.

 

Pytanie czy będzie to serwer premium czy no premium bo mało jest takich serwerów no premium a każdy powinien zagrać na takim serwerze

Opublikowano

ja bym chętnie zagrał na takim serwie.

 

Pytanie czy będzie to serwer premium czy no premium bo mało jest takich serwerów no premium a każdy powinien zagrać na takim serwerze

 

No premium, 1000 slotów :)

Opublikowano

Nie, niestety nie. Są już takie serwery, bardzo znane, nie zagrałbym, musiałby być naprawdę bardzo dobrze zrobiony.

 

Co rozumiesz przez 'bardzo dobrze zrobiony'?

 

...

Jest plugin spolszczony w 100%. Są tokeny za wygraną. Mozna pokupywać różne przedmioty. Będzie 9 aren. Buduje je teraz :D

Opublikowano

Wystarczy że będą fajne mapy jakieś sklepy np.. na wybranie bloku szybkość itp ;)

Ex Lider Counter-Strike

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...