Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2][Dedyk 24/7][50 Slotów][200mb Na Slot!][CraftZONE][Serwer Techniczny][Survival z Modami][68Modów][Launcher Serwerowy!]


lizus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paczka Dla Osób Które mają

CraftZONE Launcher.exe nie jest prawidowa aplikacja systemu win32

 

Już Leci Na Hosting

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Póki co lagi i co chwilę wyrzuca mnie z serwera, zróbcie coś z tym. Dobrym modem do zabezpieczania jest Grief Prevention.

 

 

Lagi ? haha :D Hosting jest z polskiej lokalizacji wiec ping jest minimalny ~100 A ramu 10gb tez raczej nie wykorzystalo ... wiec lagi sa od cb nie od serwa ...

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Póki co lagi i co chwilę wyrzuca mnie z serwera, zróbcie coś z tym. Dobrym modem do zabezpieczania jest Grief Prevention.

Tak jak hulk96x lagi mogą być od ciebie ... i zara zobacze ten Grief Prevention

Opublikowano

Grałem już na wielu serwerach IC zobaczymy jak ten się zapowiada. Chwilowo ściąga mi się paczka. Życzę wam powodzenia.

Opublikowano

no juz chwile gram i zapraszam bo gra sie swietnie ;) niema lagow i nic nie przeszkadza w grze ;D

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Dawac Dawac ludzie co was tak malo ?? :(

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Zmieniliście już poziom trudności Greg Techa? Bo ten co był to jak już mówiłem lekka przesada.

robie właśnie "nowy launcher" który będzie inaczej działał i przy tym nowym launcherze dodam galacticraft i zmniejszę greg tech

Opublikowano

 

robie właśnie "nowy launcher" który będzie inaczej działał i przy tym nowym launcherze dodam galacticraft i zmniejszę greg tech

 

 

GalactiCrafta jednak nie bedzie ale bedzie latwiejszy poziom gregtecha i kilka innych modow ;)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

To bardzo dobra wiadomość, a o której godzinie można spodziewać się stanu gotowości?

tak o 14 już powinno być bo jeszcze nowa paczka musi sie wysłać na hosting a mój upload nie należy do najlepszych

Opublikowano

Świetnie to rozumiem xD dlatego pytam, żeby wiedzieć kiedy włączyć ściąganie, bo trochę to u mnie trwa xD Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Wydaje mi się, że to iż co chwilę wywalało mnie z serwera to nie była moja wina. Dostawałem komunikat "... socket exception..." , z reguły nie mam tego problemu nigdy. Zobaczymy jak będzie na nowej paczuszce.

bipsMal.png

Opublikowano

Świetnie to rozumiem xD dlatego pytam, żeby wiedzieć kiedy włączyć ściąganie, bo trochę to u mnie trwa xD Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Wydaje mi się, że to iż co chwilę wywalało mnie z serwera to nie była moja wina. Dostawałem komunikat "... socket exception..." , z reguły nie mam tego problemu nigdy. Zobaczymy jak będzie na nowej paczuszce.

Paczka Już Jest :)

Jedyne Wymagania To to że musi być w c:/
czyli c:/craftzone/ i tu pliczki np .minecraft itd
Opublikowano

Ok wszystko ladnie dziala ;)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

 

A mozecie calkiem wywalic tego GregTecha

raczej nie bo bez tego za latwo bedzie :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

GregTech nadal na tym samym poziomie trudności, więc żegnam. Serwer nie jest zły ale ja nie lubię takich hardcorowych akcji. Wszystkim którzy lubią zawsze iść pod górkę serdecznie polecam ten serwer.

P.S. mój doggy gdzieś spie... uciekł ;/

bipsMal.png

Opublikowano

GregTech nadal na tym samym poziomie trudności, więc żegnam. Serwer nie jest zły ale ja nie lubię takich hardcorowych akcji. Wszystkim którzy lubią zawsze iść pod górkę serdecznie polecam ten serwer.

P.S. mój doggy gdzieś spie... uciekł ;/

GregTech Został dzisiaj wywalony i chyba go już więcej nie dodam ponieważ były z nim same problemy :)

Paczka Bez GregTecha już leci na hosting a dla tych którym niechce sie ściągać odnowa paczki niech usunie gregtech.zip z c:/craftzone/.minecraft/mods

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...