Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2][Dedyk 24/7][50 Slotów][200mb Na Slot!][CraftZONE][Serwer Techniczny][Survival z Modami][68Modów][Launcher Serwerowy!]


lizus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm... "GregTach", "MustCraft", "Applanet Energetic", "BuludCraft 4", "StevesCrarts"... Brzmi ciekawe.

 

A tak na poważnie chętne zagram :>

Opublikowano

Hmm... "GregTach", "MustCraft", "Applanet Energetic", "BuludCraft 4", "StevesCrarts"... Brzmi ciekawe.

 

A tak na poważnie chętne zagram :>

 

Już to poprawiam :) nie widziałem jak to sie pisze. (a tak na serio nie chciało mi sie sprawdzać)

Opublikowano

Nie wiem czy zagram... Greg Tech mnie zniechęca , tak w ogóle to jest "Addon"

Zrobiłem ankiete czy usunąć/zostawić tego moda :)

Opublikowano

Mam nadzieje ze serwer szybko wystsrtuje :) Bo zapowiada sie swietnie..

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

I jak tam ida prace ?? o ktorej start ?

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Jakim cudem jest 2/0 slotow ?? Niezlego trolla robicie ;)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Czekam. Już pobieram launcher. :)

A są wolne miejsca na Administratora, Moderatora czy jak nawet macie Pomocnika?

Opublikowano

Czekam. Już pobieram launcher. :)

A są wolne miejsca na Administratora, Moderatora czy jak nawet macie Pomocnika?

Obecnie nie potrzebujemy dodatkowego admina/moda ale jak jednak tak będzie to napewno napisze :)

Opublikowano

Zostaw greg techa... dodaje wiele fajnych rzeczy... a i tak dobrze ze trudniej.. bo potem to tylko za łatwo jest !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

mozecie zrobic normalny launcher a nie jakis z dupy wziety sorki za obraze ... bo u mnie sie nie da zrobic tak jak jest napisane...



moze kto pomuc z wgraniem tego?

Opublikowano

mozecie zrobic normalny launcher a nie jakis z dupy wziety sorki za obraze ... bo u mnie sie nie da zrobic tak jak jest napisane...

 

moze kto pomuc z wgraniem tego?

a jaki jest błąd ? napisz na pw ..

 

 

15:00 a serwer 0/0 :D - kiedy start ! Ja chce grac ! Ja chce grac !

(już zebralem kolegow )

 

 

Mamy Poślizg czasowy z startem ponieważ blokowanie takiego itemu jak Mining Laser Nie działa...

Jeżeli by ktoś wiedział niech napisze , a ja szukam dalej

Opublikowano

Nie ma co czekac az zablokujecie ... zanim ktos zrobi to minie !

 

a jaki jest błąd ? napisz na pw ..


 

 

Mamy Poślizg czasowy z startem ponieważ blokowanie takiego itemu jak Mining Laser Nie działa...

Jeżeli by ktoś wiedział niech napisze , a ja szukam dalej


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Nie ma co czekac az zablokujecie ... zanim ktos zrobi to minie !

w sumie... greg tech to jeszcze utrudnia :)

Wyłączam WL :)

i nadal sie bawie z blokowaniem

jak i problemami z launcherem

Opublikowano

Zapraszam na serwer :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Serwer Jest Już on !

Można Wchodzić i Grać

a jeżeli macie jakiś błąd

to w następnym update launchera powinien zniknąć

Opublikowano

Pzdr... whitelista 'podobno mozna grac' !

sorki... nie wiedziałem że jest on :/

.. Już off

 

Robie W Tej chwili Specjalną paczke i instrukcje obsługi

dla tych którzy mają błąd

CraftZONE Launcher.exe nie jest prawidowa aplikacja systemu win32
Opublikowano

Nie ma WL ja gram i jest wszystko ok :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...