Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kapłan-leczenie na pvp


ProjectX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy gdy lecze kogoś na dominacji, ma to wpływ na wynik ? Tzn czym więcej lecze tym więcej dostaje chwały czy to nie ma znaczenia?

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Opublikowano

Ma znaczenie i nie ma zarazem... Jeżeli leczysz swoją drużynę, jest większa szansa, że przeżyją, utrzymają się na polu walki i tym samym będą kontrolować punkty, co może doprowadzić do wygranej... Wiadomo, za wygraną dostajesz więcej chwały i expa, za przegraną mniej... Samo leczenie jako takich efektów nie daje...

 

PS. Wie ktoś do której godziny jest ta przerwa techniczna? Z góry dziękuję :)

 

//Edit:

Witajcie,

Dziś odbędzie się przerwa techniczna od 16:00 do 18:00 na wszystkich serwerach Neverwinter.

Dzisiejsza 'Lista Zmian: NW.5.20130828.7 pojawi się wkrótce pod tym postem.
Dziękujemy! :)

1377019234-U697852.png


Opublikowano

Ma znaczenie i nie ma zarazem... Jeżeli leczysz swoją drużynę, jest większa szansa, że przeżyją, utrzymają się na polu walki i tym samym będą kontrolować punkty, co może doprowadzić do wygranej... Wiadomo, za wygraną dostajesz więcej chwały i expa, za przegraną mniej... Samo leczenie jako takich efektów nie daje...

 

PS. Wie ktoś do której godziny jest ta przerwa techniczna? Z góry dziękuję :)

Szkoda, pisali przed restartem że 30min zajmie to.

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Opublikowano

Ma znaczenie i nie ma zarazem... Jeżeli leczysz swoją drużynę, jest większa szansa, że przeżyją, utrzymają się na polu walki i tym samym będą kontrolować punkty, co może doprowadzić do wygranej... Wiadomo, za wygraną dostajesz więcej chwały i expa, za przegraną mniej... Samo leczenie jako takich efektów nie daje...

 

PS. Wie ktoś do której godziny jest ta przerwa techniczna? Z góry dziękuję :)

 

//Edit:

Nie umiecie czytać od 16:00 do 18:00 ... Jak ktoś jest aż tak głupi to powiem , że do 18:00 !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...